PDA

View Full Version: vBET 4.9.2 ja 5.2.2 välja



vBET
15-04-18, 15:59
Tere,

Täna on meil vabastab mõned vead parandatud ja mõned kulude optimeerimine - palju uusi keelekombinatsioonid pakkujate tasuta tõlkeid.

Uus:

Uue keele paari Apertium, Yandex, ESÕ Keel Pilve ja Microsofti tõlkijad


Muudatused:

Actualized link Google API võti
Actualized PHP 7 (minimaalsed nõuded PHP 5.3)
Ajutine muutus Apretium viga (ainult üks tõlge taotluse kohta). See alandatakse soorituse Apertium tõlked, palun kaaluda väljalülitamine Apertium, kuni nad määrata küsimus päralt, serverid, kui performance hit on liiga suur sinu jaoks.


Vead fikseeritud vBET5.x:

Vältida PHP teated


Vead fikseeritud vBET4.x:

Vältida PHP teated
Ära tõlgi kasutajanimi viga fraas pmrecipturnedoff
Parandatud dubleeritud tõlgete pealkirjad koos langtitle bbcode ja vBSEO integratsiooni
Tõlgitud kuupäevad blogi kalender
Parandatud probleem pika sõnumi PHP 5.6 (probleemi kirjeldus (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/4563-long-posts-and-error-vbet_containsseparated.html))

magmf
17-04-18, 20:55
Ma lihtsalt paigaldada see versioon

vBET492BF.zip

ja ei tööta minu jaoks.

Mul ei ole vbseo paigaldatud ja märkasin, et

/vbenterprisetranslator_seo.php

jõud

sisaldab(puhas ega vaja(__FAILI__).'/vbseo.php');

viimane rida .

isegi kommenteerides, et ikka ei tööta.

Mingeid ideid ? Ma olen töötab vbulletin 4.2.5 php 7 ilma vbseo

magmf
17-04-18, 21:51
Tegelikult muutuvad reeglid

rewrite ^/(en|es)/$ /indeks.php?keel=$1 viimane;
rewrite ^/(en|es)/(.*)?$ /$2?keel=$1 viimane;

Töötas.

tänan

vBET
18-04-18, 13:44
Nii et sul on veel mõni küsimus?

magmf
18-04-18, 15:12
Minu viimane küsimus nüüd on, et mingil põhjusel CMS url-ide lisamine sadama, et see

näide
/et/sisu.php?r=10060-Funcionamento-Interno-da-Campanha-de-Ransomware-quot-Cerber-quot

on suunata

/et:443/sisu.php?r=10060-Funcionamento-Interno-da-Campanha-de-Ransomware-quot-Cerber-quot

mis sisaldab :443 kohta, url-i, seda ei juhtu foorum ja blogi ainult cms

vbulletin 4.2.5 php 7

magmf
18-04-18, 15:35
ok oli tööd class_core.php


if (isset($config['Misc']['vb_url_port'])
AND $config['Misc']['vb_url_port'])
{
//$port = ':' . $config['Misc']['vb_url_port'];
$port = "";
}
else if ($scheme == 'http://' AND $_SERVER['SERVER_PORT'] == 443)
{
//$port = ':443';
$port = '';
}


kõik selge nüüd

vBET
18-04-18, 18:13
Kui ma näen, et see on oma konfiguratsiooni teema ja see peaks olema piisav, et muuta seadeid. vBET ei ole vaja mingit koodi muutused vBulletin töötada. Kui teil on mingeid probleeme meil ka hea meelega teid aidata.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations