PDA

View Full Version: Lahendatud server, mis kuulub



Valdo
08-03-10, 10:45
sest ma olen installinud tõlkija Mul on veel üks probleem: kui ma olen osa kavandatud tegevust puhastamise Daily 00:10 ma tilk server. Eile õhtul ma isegi seiskunud 8 tundi, nii et nüüd pidin seda keelata, et vältida selle kordumist. Kuidas seda parandada? Tänan

vBET
08-03-10, 16:22
Kas see ikka juhtub, kui lülitad ajastatud "vB Enterprise Tõlkija (Cache TTL)". Kui suur on teie vahemälu tabelid? Kui server sügisel juhtub, kas teil on mingeid vigu log faili? Kas üritate kasutada vBET parameeter "Cache puhastamine timelap"? Mis kliiring strateegia te kasutate just nüüd?

Valdo
08-03-10, 18:30
Kui ma ei eksi on mitmeid cache tabeleid, üks iga keele jaoks. Kokku kõik andmebaasi varukoopiaid, et ma tegin 2. märtsil oli 877 mb. Kui me teeme keskmiselt cache tabeleid, on 5 mb iga, ulatudes maksimaalselt 14 mb Hiina ja Jaapani jaoks vähemalt 2 MB Tai. Skripti mis eemaldab vana tõlkeid väljub 3.30. Vaadates võimalusi vbet vana tõlkeid tuleb eemaldada iga 15 päeva tagant, seadistatakse kui paned sind paigaldus. Kui te mõtlete timelap parameeter, vahemälu puhastamine strateegia, selle väljajätmisega on seatud Tavaline.

vBET
09-03-10, 03:44
Sa ei vastanud kõige olulisem informatsioon - see ikka jookseb kui ajastatud on puudega? Kõigepealt vaja kindlaks määrata, ei vBET on tõeline probleem siin.

Normaalse kustutamise vana cache on kustutatud päevas. Kui soovite kiireim viis kustutamine - kasuta viimase strateegia - see eemaldab kogu cache üks kord 15 päeva jooksul. See toimib kohe ja kasutada praktiliselt 0 serveri ressursse. Aga sa pead täitma kogu cache uuesti, mitte lihtsalt vana.

Kas oled proovinud kasutada "Cache puhastamine timelap" variant?

Valdo
09-03-10, 07:49
server kukkus jälle täna: I Puuetega puhastamine 00:10, kuid langes 03:30 kui ta lahkus BB Enterprise Tõlkija (Cache TTL)

Valdo
09-03-10, 10:28
Ma vaatasin, väärtus, mis viitate on valitud 1. Kui täpne olla, on see:

Cache puhastamine timelap
Mitu sekundit oodata, vahel brauseri vahemälu tühjendamine tabelid. Set 0 keelata. Pange tähele, et vBET on üle 150 cache tabeleid selge - millega see väärtus on liiga kõrge võib põhjustada, et kliiring, mis algab öösel jätkub isegi päevas tundi. Samuti palun ärge seda suuremaks, et teie MySQL ühendus ootab ilma kasutamine (mysql seadistus: wait_timeout) - muidu on see põhjus "MySQL server on kadunud viga" ja puhastades ei lõpetanud.

vBET
10-03-10, 16:26
server kukkus jälle täna: I Puuetega puhastamine 00:10, kuid langes 03:30 kui ta lahkus BB Enterprise Tõlkija (Cache TTL)

Vabandust - ma ei saa üks asi - sa pead kliiring kaks korda päevas? Palun blokeerige kliiring ülesanne ja ütle ei oma server crash, kui arveldus on blokeeritud (ükskõik, kus tund - keelata täielikult). Kui server ei ole viga, kui vahemälu puhastamine on keelatud, siis see tähendab, et vBET on süüdi. Kui ikka crasches siis midagi muud põhjustab seda.

Kui vBET on süüdi siis on mitu võimalust tune it up:
- Määrata suuremaks väärtuseks "Cache puhastamine timelap" - see annab aega ja rohkem CPU teiste niidid vahel kliiringu iga cache tabelisse. Ma soovitan seda teha esimese koha
- Seadke alumine "Cache Time To Live (TTL)" -, siis sinu tabelid on väiksem ja seega kliiringu on odavam.
- Mängi koos "Cache puhastamine strateegia" - viimane lahendab oma probleemi 100% - see on mõeldud väga suur vahemälu ja selge isegi suur vahemälu kohe, sest see lihtsalt eemaldab kogu cache tabeleid ja loob uuesti. Aga see puhastab kogu cache kord Cache TTL ajavahemiku kestel, mistõttu cache olema täidetud algusest peale. See on viimane asi, mida soovitan kasutada, nii et kui midagi muud töötab see 100%. See on lisada ainult selliseid olukordi:)

Valdo
18-03-10, 15:58
Püüdsime esimene lahendus teil on pakutud, milles väärtus kuni 3 alusel. Host ütles et seal oli vähenemine koormus, kuid läheb edasi, päev on suurenenud. Vähenev kestus päevades, cache, Probleemi saaks lahendada? Server on koormuse all, või Vahemälu tühjendamine tõlgete ei ole veel salvestatud vahemälu?

vBET
19-03-10, 03:15
OK, nii järgmised meetmed, mis aitavad teil:
1. Suurendada cache TTL - vähem andmeid on kustutatud iga kord
2. Muuda kliiring strateegia: "Quick kohaliku kustutamise koos optimeerida tabelid" - pange tähele, et see valik võib olla hullem kui vahemälu ei ole piisavalt suur. Suurte caches on parem, kui normaalne.
3. EXPERIMENTAL: saate valida "Quick kohaliku kustutamise koos optimeerida tabelid" ja redigeerida faili / includes / vbenterprisetranslator_functions.php poolt comment 3 rida koodi, mis sisaldab OPTIMIZE LOCAL TABLE. Selle muutmine eemaldab ta ainult vanu andmeid väga kiire viis, kuid teie indeksid ei ümberehitamiseks ja kasvab, nii et sa pead täitma kommenteeris päringu käsitsi kord samal ajal. Kui see töö teile siis saame rakendada seda üheks toetatud strateegia - kui on kiire puhastamine ilma indeksid ehitada ja taastada ise saab teha muid ülesandeid, mis töötab st üks nädal. Nii et kui ütlete meile, et see töötab sinu jaoks me lisame spetsiaalselt Teie jaoks:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1