PDA

View Full Version: vBET 3.10.0, 4.9.0 ja 5.2.0 välja



vBET
28-03-17, 18:15
Hello!

Täna on meil teie jaoks uued plaadid kõik PRO versioonid. Seal on mõned vead parandatud, kuid kõige olulisemad muudatused on umbes Apertium ja Microsofti tõlked on muutused nende Api-d.
Apertium juba ei tööta vana vBET versioonid - uue vabastab probleemi.
Vana versiooni vBET töötab koos Microsoft tõlke ainult kuni 30. aprill 2017. Pärast, et sa pead uue vabastamist uue Microsofti konto. Muidugi võid kasutada uue versiooni praegu, pea meeles, et: teil on vaja konfigureerida Microsoft võti (vt täpsemalt allpool).

Täiendavad update samme (seda pärast tavalisi update kirjeldatud readme.html):

Mine Admin CP > vBET > Tõlge Pakkujad ja seadistatud väärtus Microsoft VABA/Kaubanduslik Tõlkimine API võtme atribuut.
Sealt leiad üksikasjalik kirjeldus, kuidas saada võti. Palun pange tähele, et saate kasutada Microsoft tõlge tasuta - andmed, mis sisalduvad ka mainitud atribuudi kirjeldus.


Muudatused:

Kohandatud koodi uus Microsoft Tõlkija API
Kohandatud koodi uus Apertium Tõlkija API
Lisatud 11 keeles paari Apertium
Puudega mõned ei ole oluline, hoiatused
Vähendatud tõlgete numbrid laused ja jalus (5.2.0)


Vead parandatud:

Tõlge alt (4.9.0 ja 5.2.0)
Kiire vastus (5.2.0)
Admin CP asukoht (5.2.0)
Küsimus manuste lisamine (5.2.0)

magmf
03-04-17, 13:54
Räägime Apertium seletada, kuidas saada üks Apertium võti ? Ma arvan, et nad muutnud ja ma ei leia koht, ma pean hankima uue key, et kasutada vbet

Marcin Kalak
04-04-17, 15:31
Uus Apertium Translate API praegu tegutseb ilma mis tahes klahvi. Me selgitada asja.

Marcin Kalak
07-04-17, 17:28
Me parandame probleemi Apertium järgmise väljalaske - väga kiiresti.
Praegu on teil tarvis sisestada ainult kui võti '1' ja Apertium töötab.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1