PDA

View Full Version: kui palju seadistada sivustoni



scott
20-10-09, 08:27
hi,
kui palju seadistada sivustoni palun??

vBET
22-10-09, 23:49
Ma ei mõista küsimust. Kas te küsida, kui palju konfiguratsiooni on vaja teha vBET 3.0.0 töötada saidil? :)

WebMonkey
26-10-09, 21:54
Ma ei mõista küsimust. Kas te küsida, kui palju konfiguratsiooni on vaja teha vBET 3.0.0 töötada saidil? :)

Ma arvan, et ta mõtleb, kui palju seda installida oma foorum.

Alates mida ma olen näinud seda tarkvara mulle tõesti meeldib.

Yahoraenespanol
27-10-09, 23:30
Olen huvitatud hinna ja funktsionaalsuse. Tundub, fantastiline!

vBET
29-10-09, 00:52
Olen huvitatud hinna ja funktsionaalsuse. Tundub, fantastiline!

Täieliku funktsionaalsuse kirjeldus leiad siit:

Ja siit leiad lähima plaanid: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/5-planned-vbet-next-releases.html

Hind ei ole veel määratud, kuid meil on plaanis teha eripakkumine - 50% soodustust esimese kuu müük:) (või nädal - ei ole ka veel siia komplekti)

Scalemotorcars
05-11-09, 17:11
Mis infot sul vaja installeerida oma lehele?

IE Database, log-in, kasutajatunnuste Admin ID ja nii edasi.

Kas see võib paigaldada Moderaator juurdepääs?

Kas olete installinud lipud eriline koht minu custom stiili asendades olemasolevad?

Kas mul on vaja minu paigaldatud VB tõlked, või saan ma kraavi need niipea kui see on paigaldatud?

Kas install sisaldavad kõiki VBSeo muutusi?

Tänu vabastamiseks Im väga huvitatud, kuid tahaks selge need esmalt. : D

vBET
11-11-09, 16:45
Paigaldamiseks on vaja ligipääsu Admin CP ja FTP. Palun liigutada vestlus privaatsõnum saatma need andmed.

Paigaldamine vBET 3.x nõuab ka muudatusi vBSEO konfiguratsiooni kui keegi ei kasuta seda. Nii et kui juurdepääsu vBSEO panel on ka vaja.

maxvb
13-11-09, 12:03
Aitäh kena toode
Kas toode on mõeldud ainult Foorumid? Või kehtib ka erinevates kohtades?!

vBET
13-11-09, 23:47
Täname toote ilus toode on mõeldud ainult Forum? Või sobib ka erinevates kohtades?!

Mul on 2 eri kohtades tõlgitud Google. See mod ei saa kasutada, kuna see on tõlkida midagi ilma vBulletin (ei ole tehniliselt võimalik). Aga meil on võimalik teha spetsiaalne muutused tõlkida muu saidiga:) Kui olete huvitatud siis saatke mulle privaatsõnum:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1