PDA

View Full Version: vBET isue Google API



wangan
24-02-10, 21:01
Hei, ma olen admin ühes kohas, mis jookseb tasuta versiooni vBET2.3.8 hiljuti sait oli blokeeritud Google. Olen ühendust nendega sel teemal ja nad ütlesid mulle, et mul on vaja lisada userip parameeter andma IP-aadress lõppkasutaja, kelle nimel server teeb API taotluse kas ma tahan neid blokeeringu mind.

Tahaksin teie abi selles küsimuses, kui ma tõesti vajadust määrata see, kui sa ei saa muuta tegelike muudatuste vähemalt suunata mind õigesse suunda, et ma võiks teha muudatusi ennast nagu ma olen mõnevõrra piiratud php programing võime.

vBET
24-02-10, 22:24
Mul on juba lahendus on juba mõnda aega. Ma ei teinud vabastamist tasuta versiooni, sest kui mina tean userip on ainult soovitada mitte kohustuslik. Mul ei ole aega teha release nüüd, järgige selle juhiseid:

1. avage fail / includes / vbenterprisetranslator_functions.php
2. leia funktsiooni vbet_getTranslationURL ($ alates, $ kuhu)
3. asendada kogu funktsiooni (mitte ainult see joon) by:


function vbet_getTranslationURL($from,$to) {
global $vbulletin;

if ($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey']) {
return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&key='.$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey'].'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
} else {
return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
}
}


Pärast seda võtke Google. Ma näen, et me peame vabastama 2.3.x varsti (kõik muud versioonid on juba see ka, kui ma mäletan). Pole aega täna - aga arvatavasti ilmub homme, kui te ei soovi muudatusi teinud ise:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1