PDA

View Full Version: Tõlge lipud ei ilmu



mykkal
25-05-15, 05:17
3.8 vB desinstallinud ja tasuta versiooni installitud. Tegin paigaldamata vBSEO muudatused ja seejärel panna Yandex API. I kohta lipud kohandatud asukoha päises ning need kuvatakse. Ma kasutan lapse stiilis vbulletin vaikelaadi. Allikas vaatamisel ei näe midagi pistmist vBET

Siin on link saate vaadata: maksta teiste Talent - koera toidu Demo rentides koera armastajad jaoks pikk mõiste seisukohta (http://mymodeltalk.com/jobs/model-castings-acting-auditions-atlanta-metro-ga/1466741-dog-food-demo-hiring-dog-lovers-long-term-position.html)

Ma kasutasin kood oli:


<div>{vb:raw vbenterprisetranslatorflags}</div>

Marcin Kalak
25-05-15, 08:54
Teil on lubatud vBET AdminCP -> Plugins & tooted -> toodete hallata?

mykkal
25-05-15, 21:16
Teil on lubatud vBET AdminCP -> Plugins & tooted -> toodete hallata?


Ahhh selle töö nüüd.

mykkal
25-05-15, 21:21
See töö mobiilne vaikelaadiga?

Fabiano
26-05-15, 01:55
Na versão liikuva não aparece opção de selecionar o Idiom.

mykkal
26-05-15, 02:04
Na versão liikuva não aparece opção de selecionar o Idiom.

huh? Ma ei tea, mida sa ütlesid. Eelnevalt tõlgitud lehekülgede külastamiseks võin aga mul on vaja lisada lipud mobiilne stiilis. Minu liikluse 68% on nutitelefon, mobiiltelefoni või tahvelarvuti kaudu.

vBET on seda varem teinud. http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2128-flag-not-showing-mobile-style.html?highlight=mobile

Fabiano
26-05-15, 02:17
Na versão liikuva quando pessoa vai se registripidaja, lipud de Idiom não aparece.

mykkal
26-05-15, 02:38
Na versão liikuva quando pessoa vai se registripidaja, lipud de Idiom não aparece.

Õige, nad ei ole kantud. Ma ei tea, kuidas saada neid näha. Kas teil on aimu? Minu sait on MyModelTalk Tasuta Valu Nõuab Mudelid ja Näitlejad! (http://MyModelTalk.com/jobs/)

mykkal
26-05-15, 15:23
Teil on lubatud vBET AdminCP -> Plugins & tooted -> toodete hallata?

Martin, Palun vastake. Mul on vaja abi saada see töö mobiilne stiilis. See töötab minu desktop lapse stiili. Aga ma ei saa seda tööd liikuvate stiilis siiani. Palun aidake. thx

Marcin Kalak
26-05-15, 17:29
Lipu lisamiseks mobiilne stiilis:
1. avatud AdminCP -> Styles & malle -> Style Manager -> Default Style - > Edit malle -> vbenterprisetranslator_flags.
2. muuta väärtuse stiilis vaikelaadi mobiilne stiili.
3. salvestage mall.
Kui soovite lisada muid vBET malli (nt lipu lisamine tõlgitud sõnumitele) siis impordi muude vajalike vbenterprisetranslator stiile.

mykkal
26-05-15, 17:46
Mul on vaja kasutada rohkem kui ühte stiili korraga. Mobiilne stiil on lõbus ja kuvab ainult nutitelefoni avastamisel, kui külastaja külastab saiti. Muidu nad näevad vB4 vaikelaadi.

Kuidas kasutada seda rohkem kui üks ikka korraga?


Lipu lisamiseks mobiilne stiilis:
1. avatud AdminCP -> Styles & malle -> Style Manager -> Default Style - > Edit malle -> vbenterprisetranslator_flags.
2. muuta väärtuse stiilis vaikelaadi mobiilne stiili.
3. salvestage mall.
Kui soovite lisada muid vBET malli (nt lipu lisamine tõlgitud sõnumitele) siis impordi muude vajalike vbenterprisetranslator stiile.

mykkal
26-05-15, 17:57
Nevermind ma arvasin seda. I kopeeritud vbenterprisetranslator stiili üle mobiilse stiili asemel selle sisselülitamist. VBET töötab nüüd mõlemad stiilid. Täname otsa. Võite lisada see oma dokumentatsiooni, et teised teavad.

Marcin Kalak
26-05-15, 17:57
Kui impordite malli vBET mobiilne stiili, saate seada väärtust {vb: toores vbenterprisetranslatorflags} nii mobiilne stiili ja vaikelaadi. Lipud ei kuvata mobiilne stiil, sest mobiilne stiil ei olnud Mall vbenterprisetranslator_flags.

Marcin Kalak
26-05-15, 17:59
Nevermind ma arvasin seda. I kopeeritud vbenterprisetranslator stiili üle mobiilse stiili asemel selle sisselülitamist. VBET töötab nüüd mõlemad stiilid. Täname otsa. Võite lisada see oma dokumentatsiooni, et teised teavad.
Ma olen õnnelik, ma saaksin sind aidata.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1