PDA

View Full Version: On võimalik, muud väljamaksed kui paypal? Kui värskendus on hinna sees?



dong
10-05-15, 16:46
Olen kaalub ostmist vBET. Aga mul on vaja natuke infot:-Kas on võimalik muul moel kui paypal makse? Mul ei ole krediitkaarti ja ma olen UK samamoodi nagu sina. Saate üle kanda oma kontole?-see võimaldab makse $ 230 update seisuga on hinna sees?

Marcin Kalak
11-05-15, 16:59
Summa saate üle kanda oma kontole. Täitke vorm, nagu tavaliselt, kuid ei maksa, kasutades Paypal-süsteem näitab teile makstavat summat (dollarites, arvutada keskmise vahetuskursi alusel PI üleviimisega Buck). Pärast vormi täitmist palun saatke mulle PM sisestatud andmeid ja ma kirja andmete ülekandmine. Üleandmise kinnitamise järel saate litsentsi. Litsentside ostes teil ühe aasta tasuta uuendused, saab hiljem laiendada litsentse ja uuendused veel üheks aastaks.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1