PDA

View Full Version: abi dbseo vbet rewrite reeglid



siparker
08-04-15, 17:44
Tere minu praegune nginx config nagu allpool

Kas te võiksite vbet täiendused. ~ (ma mõistan neid katsetatakse ja on sisuliselt toetuseta)

Ma mõtlen konkreetselt üks natuke on see ei mõjutaks /blog/ kausta, mis sisaldab wordpress.


server {
listen 80;
#listen [::]:80 default ipv6only=on;

server_name www.mydomain.com mydomain.com;
root /home/user/domains/mydomain.com/public_html;
access_log /home/user/domains/mydomain.com/logs/access.log;
error_log /home/user/domains/mydomain.com/logs/error.log;

index index.php index.html index.htm;
error_page 404 /404.html;

location / {
try_files $uri $uri/ /dbseo.php;
}

location /blog/ {
index index.php;
rewrite ^/blog/(.*)+$ /blog/index.php?$1; # it finally works

}

location ~ ^((?!dbseo).)*\.php$
{
rewrite ^/(.*)$ /dbseo.php last;
}

# Pass PHP scripts to PHP-FPM
location ~ \.php$ {
try_files $uri =403;
fastcgi_split_path_info ^(/blog)(/.*)$;
fastcgi_pass unix:/var/run/php5-fpm-username.sock;
include fastcgi_params;
fastcgi_index index.php;
fastcgi_param SCRIPT_FILENAME $document_root$fastcgi_script_name;
}

# Enable browser cache for CSS / JS
location ~* \.(?:css|js)$ {
expires 30d;
add_header Pragma "public";
add_header Cache-Control "public";
add_header Vary "Accept-Encoding";
}

# Enable browser cache for static files
location ~* \.(?:ico|jpg|jpeg|gif|png|bmp|webp|tiff|svg|svgz|pdf|mp3|flac|ogg|mid|midi|wav|mp4|webm|mkv|og$
expires 60d;
add_header Pragma "public";
add_header Cache-Control "public";
}

# Deny access to hidden files
location ~ (^|/)\. {
deny all;
}

}


Marcin Kalak
15-04-15, 11:58
Me hetkel ei toeta dbseo.
Seo dbseo muutus ei ole nii lihtne. Lisaks lisamise eeskirjad peate kasutades vBET tõlkida fraase, seo ja neid asendama. Selleks tuleks luua asjaomase vastutava töötlejaga või konksud.

Soovitame kasutada sõbralikud url.

siparker
18-04-15, 18:04
tere

See on üsna suur vana foorum, et ma vaeva, et muuta erinevaid url's nüüd. mõned on olemas teeniva liiklust 5 aastat +

Ma vihkan lahti need pingeread muudate URL-i struktuuri ei ole kuidagi 301 tuhandeid URL-id.

Marcin Kalak
21-04-15, 09:15
Tänu oma arvamus. See hetk me kavatseme toetada DBSEO.

siparker
23-04-15, 12:00
Ok. Ma olen rääkinud DBseo supprot ja nad ütlesid, nad annaks abi oma lõpu. Kui mul on konkreetsed küsimused uuesti kuidas seda tuleb teha kas ok anda mulle selle info?

Ma oleks natuke ummikus teisiti.

või on olemas kindel versioon või info RE vbseo, mis võib olla võimalik suunab meid õiges suunas püüab lahendada integratsiooni?

Marcin Kalak
25-04-15, 08:59
Me ei toeta DBSEO. Me toetame vBSEO ja sõbralikud URL-id ja plaan praegu toetada DBSEO, mis ei toeta vB5. Sellest vaatenurgast, vB4 ja DBSEO tooted on juba aegunud. vBSEO toetas meid enne vB toetust sõbralikud url ja tugi on kolinud: vB3 vB4. vBSEO ja DBSEO ei toeta vB5, mis tõendab, et käesolevas osas turg kaob asendatakse emakeelena sõbralikud url on juba tarnitud vB hind ja nõuda täiendavat tasu. Seega, muu hulgas me ei ole huvitatud arengumaade toetamine täiendav otsingumootorid seo ja jääb praegu toetatud. Kui teil on olnud ka vBSEO siis saate tagasi tulla vBSEO. Me kasutame vBSEO vB4 ja pole probleeme. Toetust vBSEO puudumine võib olla tülikas, kuid kui teil on kontrollitud ja ei ole mingit probleemi sellega siis abi ei ole vajalik.

siparker
28-04-15, 16:28
ok.

Mul jääda vb4.0 muudel põhjustel.

Püüan ja vabakutseline mind aidata leida.

vBSEO on läinud nii jah toetuse puudumine oli probleem ja põhjus, miks ma kolis dbseo esimese koha. See lisab ka palju rohkem kui lihtsalt URL, kuhu ma saan kasutada.

nad on pakkunud oma abi, ma just mõtlesin, kui ma oleks võinud küsida teie küsimustele, mis võib tule üles nii kuidas vbet töötas vbseo nii, et ma võiks proovida ja saada fikseeritud küsimus.

Marcin Kalak
29-04-15, 15:21
Integratsiooni vBSEO vBET töötab asendades vBSEO funktsioonide vBET funktsioone. Vt: ei-ei-upload/readme.html-> integratsiooni teiste Modifikatsioonid -> vBSEO integratsiooni. Funktsioonide vBET teksti tõlkimine ja sõeluda korralikult (vBSEO funktsioonide abil) ja tagasi. Need tegevused on toodud faili: upload/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php. See fail on kaasatud konks: init_startup. Peale vBET seab mõned muutujad vBSEO vastavalt.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1