PDA

View Full Version: Kuidas see toimib - käsitsi umbes mitme keele tugi



vBET
09-10-09, 19:28
Käesolevas artiklis kirjeldatakse, kuidas tõlkesüsteemid töötab. Käsiraamatu tõlke kirjeldus Vaata palun: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/3166-manual-translations.html
Kui soovite vältida teksti osa tõlge, vt siit: kuidas teha ei ole tõlgitud teksti? (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/3168-how-make-some-text-not-translated.html).

Ma ei tea, kui palju te olete muljet mitme keele tugi siiani ja loodan teile muljet isegi rohkem kui sa teada, kui lihtne on kasutuses: D

Esiteks mod toetab kasutajal vaikimisi keeles. On kehtestatud registreerimise vorm ja saab muuta Kasutaja AP. Nii et kui kasutaja on loonud oma vaikimisi keeles, siis ta ei tee midagi ... Just kirjutab postitust oma keelt ja vBET hoolitseb kõike. Sellisel juhul - kui kasutajal on seatud vaikimisi keel on eeldatud, et kogu post (ka pealkiri) on kirjutatud tema vaikimisi keeles. See on seadistatav kiiresti, kuid tema hetkel on lihtne eeldus: kui kasutaja on määranud default keel ja see on teistsugune kui foorumi vaikimisi keel, siis iga tema sõnum on keel, mida ta valida oma default.

Võite luua ka mitme keele sõnumeid, kus ainult osa sõnumi eri keeltes. See on väga lihtne - kõik mida sa pead tegema seda teksti panna kirjutatud erinevates keeltes sees lang BBCode. See võtab ühe parameetri, mis on keele kood. St kui sa tahad kirjutada midagi poola keeles, siis BBCode näeb välja selline lang = pl.
Vaata kogu näide (ruumid BBCode lisatud vältida hindamine):
[ lang=pl]Przykład tekstu po polsku[ /lang]

See näide (ilma tühikuteta BBCode) annab teile selline tulemus:
Näiteks teksti poola keeles

On ka veel üks BBCode, mis toimib täpselt nii, nagu lang BBCode, kuid see on reserveeritud postitust ainult pealkirju. On langtitle BBCode - see on kasutatud vBET automaatselt märk sõnumit kasutaja seatud päralt default muud keelt kui foorumi vaikimisi keeles. Seda ei tohi kasutada käsitsi, ja kui te soovite seda kasutada nii, siis pidage meeles, et panna kogu sõnumit sees lang BBCode abil sama keelt kood parameetri putka BBKoode (muidu mõned osad tõlgitud RSS kanaleid võib veel tõlkinud asjakohaselt , kuid postitust näidatakse sobivalt).

Kuna vBET 3.2.0 võid kasutada ka keele automaatset määramist. Nii et juhul, kui kasutaja kirjutab sõnumi ilma lang BBCode, siis vBET automaatselt ära tundma, mis keel on see sõnum ja märkige see sobivalt. Võite isegi valida, millal usaldus keele automaatset määramist ja millal usalduse sõnumi autor:)

rstankiewicz
03-11-09, 17:36
Kas on võimalik uuendada vahemälu kui Google Tõlge pole päris õige? Administraatorid saavad redigeerida original post, kuid ei saa nad pakkuda paremat inimtõlke asemel sisu Enterprise Tõlkija?

vBET
03-11-09, 22:54
Kas on võimalik uuendada vahemälu kui Google Tõlge pole päris õige? Administraatorid saavad redigeerida original post, kuid ei saa nad pakkuda paremat inimtõlke asemel sisu Enterprise Tõlkija?

Olime mõelda seda (näiteks tõlked võiks tähistada vältida kustutamine cache), kuid kahjuks Google ei lubab seda. Vastavalt Google tingimused ei ole lubatud muuta tulemusi Google tõlked. Nii et me ei saa lisada näiteks võimalik.

Me ei saa seda teha, kuid oleme mõelnud parema integreerimise vBulletin fraasid. Ei ole veel uuritud, kuid see on meie TODO nimekirja, et teha võimalikuks kasutamiseks tõlkelehekülge asjakohane ka laused. See lahendus ei oska paremat postitust tõlkeid, kuid see saab hakkama oma küsimus kõikide vBulletin tekste. Te ainult vaja installeerida laused tänna keelele ja see ära teha. Need on meie plaanid selles valdkonnas:)

websnow
08-11-09, 04:58
Täname vBET liikmed lugeda.

Mul on postitanud seda teadet seada keel tai (tai default), siis posti teel.

vBET
08-11-09, 05:00
Täname vBET liikmed lugeda.

Mul on postitanud seda teadet seada keel tai (tai default), siis posti teel.

Palun kasutage lang BBCode või määrata vaikimisi keele User CP - nagu käesolevas juhendis kirjeldatud:)

websnow
08-11-09, 05:05
Täname vBET liikmed lugeda. Mul on postitanud seda teadet seada keel tai (tai default), siis posti teel.

websnow
08-11-09, 05:08
Wow, tõesti suur.




wow suur

websnow
08-11-09, 05:19
Tere vBET

Ma sain küsimused

1. Kui ma sean oma default tai ja siis ma vastata post Tai
Pärast seda ma muuta keel inglise

Tulemuseks on ikka näha minu post tai ole inglise keeles. see peaks näitama inglise

vBET
08-11-09, 20:54
Wow, tõesti suur.

wow suur

Ma olen õnnelik, et sulle meeldib:) Ja - sa ei pea kasutama lang bbcode kui te kirjutate foorumis keeles. Sel juhul "wow suur" ei pea olema lang BBCode - see BBCode on toetada lugemiseks kirjutatud erinevates keeltes, et teie foorum on.

vBET
08-11-09, 20:55
Tere vBET

Ma sain küsimused

1. Kui ma sean oma default tai ja siis ma vastata post Tai
Pärast seda ma muuta keel inglise

Tulemuseks on ikka näha minu post tai ole inglise keeles. see peaks näitama inglise

Lihtsalt vaata oma URL - otsite kohta tõlgitud lehekülje:) Lihtsalt vajuta inglise lipp ja sa näed kogu foorumi Inglise - sealhulgas oma sõnumeid, mis oli kirjutatud Tai:)

badawidollah
26-03-10, 16:09
tere foorumis ma ei poolda muude keelte aitäh

badawidollah
26-03-10, 16:10
siin töötada
aga miks mitte minu foorum

vBET
26-03-10, 22:25
siin töötada
aga miks mitte minu foorum

Palun jääda selles küsimuses ühes kohas - Probleemide lahendamine. Ma näen, et te juba avatud teemat selles küsimuses seal. Palun saatke veel info - vaata minu vastust seal:)

badawidollah
26-03-10, 23:45
kahju,

Panin vales osa

badawidollah
27-03-10, 16:27
multi keeles tõlkida töötavad nüüd

selle kohta google

Bravo
12-08-10, 00:29
Lootes, et saan selle tööle küll, tundub hea omadus.

vBet sa võisid PM mind?

vBET
12-08-10, 09:19
Kui teil on mõni küsimus siis lihtsalt avage uus teema jaoks seda jaos.

maxicep
28-09-10, 01:04
kirjalikult proovi,

doriannn
02-03-11, 15:48
Test lause

gunwoo2003
29-08-11, 12:36
Miks sa pole veel, siis tõlkida korea keele Koreas, nii et turg on väike, keskmine **********. Meil on vaja tõlkida .... hanguli

vBET
29-08-11, 19:44
Miks sa pole veel, siis tõlkida korea keele Koreas, nii et turg on väike, keskmine **********. Meil on vaja tõlkida .... hanguli

Korea tõlked on toetatud:) Lihtsalt Google ei tunnustatud keele lause ja meil oli lisada lang BBCode käsitsi. Nagu näete nüüd - see tähendab trahvi:)

AmnoN
31-07-12, 16:13
Kuidas käsitsi translitiration töötab? Mida ma didn't leida selgitus mis tahes kohas? : segi:

vBET
02-08-12, 10:16
Käesoleval ajal käsitsi tõlgitavate on veel beeta versioon nii, et see ei kirjeldata foorum veel.

Varsti: teil on vaja asjakohaseid grupp (Konfigureeritav).
Seejärel saate vaadata lippude nupp "Võimaldada käsiraamatu tõlget".
Pärast seda, mis võimaldab teil redigeerida easilly - lihtsalt hiirekursor teksti kohal ja klõpsake nuppu Redigeeri, mis kuvatakse.

Samuti leiate suvandid Admin CP - > vBET käsiraamatu tõlked

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations