PDA

View Full Version: DBSEO toetus



siparker
08-03-14, 11:59
Tere

Ma kasutasin VBSEO kuni see hiljuti läks offline ja ei kavatse enam toetatud.

Mul on nüüd läinud kasutada DBSEO, sest tundub, et ainult hea alternatiiv

ON nii saame koos töötada leida viis toetada DBSEO url's VBET tahab seda kasutada mõlemat plugins. Mul on hea meel aidata katsetamine jne.

VBSEO esines palju muudatusi VBET töötamiseks on vajalik.

Kas see on sama DBSEO? Kui jah kas sa andke mulle teada, millised peamiseks mureks on nii et ma võin proovida muuta minu Katsekoht, nii see toimib.

tänan

vBET
11-03-14, 12:44
Kuna sul VB4.x soovitame kasutada sõbralikud URL-id - sisaldub vB ja annab teile SEO Sõbralikud sidemed, mis on toetatud vBET nõud. Nii et palun lihtsalt seadistada oma vB kasutama sõbralikud URL-id ja vBET automaatselt tõlkida need :) Ei ole vaja integratsiooni. Palun vaadata ka meie readme faili, sest veidi infot konfiguratsiooni sõbralikud URL-id.

tavenger5
11-03-14, 18:35
Ma tahaks näha seda integratsiooni.

siparker
14-03-14, 16:13
tere

Mul on vaja kasutada dbseo tagada olemasolevate URL-i struktuuri hoiti. Minu pingereas jne saidi sõltuvad kas veebiaadressid hoitakse, või õigesti 301 uus URL. DBSEO teeb seda ja sellena ma pean tagada ma kasutan seda.

Ma avaneb uus teema nüüd äsja paigaldatud täieliku vbet ja nüüd ükski tõlked töö üldse.

See oli osaliselt töötamine tasuta versioon, kuid mitte pro mingil põhjusel.

vBET
15-03-14, 11:32
Sel hetkel me ei kavatse dbseo integreerida. Sain aru, et sa tahad hoida oma URL-i struktuuri. Võiks katsetada nende sõbralikud URL-id hoida. Äkki dbseo toimib sarnaselt.

Kui ei siis võite proovida ühendada ennast omal vastutusel, kuid Arvestage, et kui vBET tähist muuta siis pead muuta uuesti pärast iga vBET update.

Ma ei tea, kuidas täpselt dbseo teoseid. See töötab plugins või nagu vBSEO lisab ees töötleja. Kui see töötab sarnaselt vBSEO siis saate aluseks vBSEO integratsiooni näide. Igatahes kui sa tahad olla ainult töö SEO lingid see peaks olema üsna lihtne. Kui soovite tõlkida URL - see võib olla rohkem keeruline.

highlander29
23-05-14, 21:16
Kas ikka ei ole kavas seda DBSEO integreerimise toetamiseks? Tahad mod, kuid ei saa installida, kui seda ei juhtu.

vBET
24-05-14, 14:11
Sel hetkel me ei plaani seda toetada. vBulletin on oma emakeelena sõbralikud URL-id. See on mida lõpetanud vBSEO ja ilmselt muud pluginad, mis annab funktsionaalsust, mis on juba lisatud surevad või mida kasutatakse harva. Nii me arvame, ei ole vaja turul seda toetada.

highlander29
24-05-14, 20:36
Tundub rohkem kui sõbralikud URL-id. Mul on päris suur/hõivatud Foorum paigaldatud DBSEO.

Inimesed nagu mina, kes otsivad tehniliste lahenduste suurendada liiklust, eriti inimesi valmis kulutama natuke raha, püüame seda niikuinii. Me vaatame ka näiteks oma mod liiga. Aga nad on ühildumatu. Ma olen üsna kindel, et te kaotate külastajad.

vBET
27-05-14, 17:01
Tänu oma arvamus. See hetk me kavatseme toetada DBSEO.

tavenger5
09-06-14, 16:52
Mul on vaja kasutada dbseo tagada olemasolevate URL-i struktuuri hoiti. Minu pingereas jne saidi sõltuvad kas veebiaadressid hoitakse, või õigesti 301 uus URL. DBSEO teeb seda ja sellena ma pean tagada ma kasutan seda.


See. Kuna vbseo enam ei toeta me vähemalt pea viis 301 tõlgitud URLid uusi pärast üleminekut DBSEO.

vBET
10-06-14, 17:10
Me ei plaani toetuseks DBSEO praegusel hetkel. Toetame sõbralikud URL-id. Nii vBSEO kasutajad saavad jääda vBSEO või aktiveerige sõbralikud URL. Ümbersuunamise eeskirjad pärast vahetamine on iga kasutaja probleemi ise lahendada, sest see ei ole vBET teema ja iga vana vBSEO kasutaja võib olla täiesti erinev eelmiste URL vBSEO oli seadistatav selles valdkonnas. Nii me kavatseme toetada DBSEO ega mis tahes üleminek vBSEO muu lahendus

Tänu töötab kena läinud sõbralikud URL-id. Vanadele URL-idele ei ole ja see ei ole vBET puhul - see pole meie probleem puhastada pärast surnud plugin. Toetame meie toote, mitte kellegi surnud lahendus.

mykkal
09-03-15, 21:03
See. Kuna vbseo enam ei toeta me vähemalt pea viis 301 tõlgitud URLid uusi pärast üleminekut DBSEO.

DBSEO saab hoida vana VBSEO URL-i struktuuri. See on import funktsioon tasulise versiooni. Kui sul on veel vBSEO tabelid andmebaasis käivitada selle uuenduse. Ka kõik VBSEO's kasutajatele kolis DBSEO.

Fakt: DBSEO lisab järgi linke ja muud tähtsad asjad vBulletin, mis hoiab meid karistatakse indeksid. vBulletin on selgeks teinud nad teevad ainult SEO seotud URLid ja need ei toeta 301 redirects või kohandatud URL-i struktuuridest. SEE ON SUUR PROBLEEM.

Igatahes... samas kuna see plugin ei tõlked Noh... ainult ei vBulletin Foorum tarkvara Noh... vBulletin ei SEO hästi emakeelena. Mis on erinevat ala asjatundlikkus. Loodan, et plugin Autor võtab teadmiseks see.

Marcin Kalak
11-03-15, 14:37
Tänan teie arvamuse. Me ei plaani toetuseks DBSEO praegusel hetkel. Toetame sõbralikud URL-id.

cuchuoi
15-03-15, 05:50
Tere, Kas oskate öelda, DBSeo ametlikul kodulehel?

Marcin Kalak
16-03-15, 09:08
DragonByte SEO - DragonByte Tech | vBulletin Modifikatsioonid & lisad (http://www.dragonbyte-tech.com/product/303-dragonbyte-seo/)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1