PDA

View Full Version: Lahendatud Määratud sisendfaili



schan
20-02-14, 20:46
Hi,

Ma saan seda teadet iga kord, kui ma üritan vaadata foorum. Ma kasutasin .htaccess, mille andis paigaldaja juhistele. Ma kasutan vBulletin's arenenud sõbralikud url. Võin saata teile koopia minu .htaccess soovi korral. Mis tahes ideid, miks marsruuti ei tööta? Kui ma eemaldan vBET, kõik toimib hästi. Kui ma kasutan inglise keelt, kõik toimib hästi.

Thanks,
-Schan

Marcin Kalak
21-02-14, 13:10
Palun sul saata mulle link lehele kus on küsimus.

schan
24-02-14, 23:57
See on test kohapeal ja seda kaitstakse .htaccess faili kaudu. Lubage mul teile ajutine konto loomiseks. Kas ma PM see teile?

schan
25-02-14, 00:20
Hei Marcin,

Siin on mõned rohkem infot, et sain teada. I saab vaadata teemad ja postitused, kui ma seatud "Sõbralikud URL-id" Basic. Kui see on määratud täpsemalt, see ei tööta. Kas sa seletada, miks? Ka pärast seda, kui ma minna keel minu profiili, see redirects mind sisse, kuid keel ei muutu sest keeletähist URL on endiselt olemas. Arvasin, et see hoolitsevad oma funktsioone. Kas hoolitsen seda ise või on see viga?

Thanks,
-Schan

schan
26-02-14, 10:23
Hi,

Lihtsalt kontrollida kas on värskendust.

Thanks,
Schan

Marcin Kalak
26-02-14, 12:16
Ma ei saa sisse logida. On teile saatnud mulle õiged andmed?

schan
27-02-14, 03:32
Kõik töötab nüüd. Teil pole enam probleemi tõrkeotsingut. Tänud.

Marcin Kalak
27-02-14, 10:46
Ma olen rõõmus, et sa lahendatud küsimus.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1