PDA

View Full Version: Lahendatud Kopeeri vbet ja lõhkumata Foorum



Simon Lloyd
18-02-14, 19:03
Hi guys,
Mul on vaja eemaldada vbet, ma paigaldamata admincp kaudu ja tänu on kadunud, aga kui ma püüan tänu failide kustutamine välja minu server (Püüan saada minu server tagasi standardi faile ainult enne uuestiinstallimist, just see, mida ma vajan) see tapab mu Foorum!? Siin on viga, ma saan kui ma proovida eemaldada faile pärast eemaldaks admincp kaudu:

Hoiatus: require(/home/thecodec/public_html/forumz/includes/vbenterprisetranslator_functions_redirect.php) [function.require]: ei saanud avada stream: sellist faili või kataloogi /home/thecodec/public_html/forumz/includes/init.php(304): eval () koodi liin 135

Fatal error: require() [function.require]: ebaõnnestunud avamine vajalik "/ home/thecodec/public_html/forumz/includes/vbenterprisetranslator_functions_redirect.php' (include_path ='.: /usr/lib/php: / usr/kohalik/lib/php ') ja /home/thecodec/public_html/forumz/includes/init.php(304): eval () koodi liin 135

Mul on eemaldatud kõik vbet reeglid .htaccess.

Kõik ideed, kuidas seda ravida?

Regards,
Simon

Marcin Kalak
19-02-14, 10:04
See näeb välja mitte eemaldades mõned plugin tänu või mitte eemaldades integratsiooni vBET mõned plugin. Kas teil on vBSEO? Proovi välja lülitada kõik konksud/plugins (rohkem infot (http://www.vbulletin.com/forum/forum/vbulletin-3-8/vbulletin-3-8-questions-problems-and-troubleshooting/vbulletin-quick-tips-and-customizations/201532-disable-the-plugin-hook-system-globally)).

Simon Lloyd
19-02-14, 18:28
Mul ei ole võimalust, kuid välja lülitada kõik pluginad, olin vbseo aga olen proovinud sellest vabanemiseks!, kui ma proovida eemaldaks vbet saada igasuguseid küsimusi, ta on sõidu mulle pähklid!

Marcin Kalak
20-02-14, 14:42
Enne desinstallimist vBET peate eemaldama vBSEO integreerimiseks. Enne desinstallimist vBET ka proovida blokeerida kõik konksud config.php (rohkem infot (http://www.vbulletin.com/forum/forum/vbulletin-3-8/vbulletin-3-8-questions-problems-and-troubleshooting/vbulletin-quick-tips-and-customizations/201532-disable-the-plugin-hook-system-globally)).

Simon Lloyd
21-02-14, 13:02
Ma annan seda veel minna, nii et ma ei tea mida sa mõtled integratsiooni VBSEO desinstallitakse? .Htaccess väljavõtmist VBSEO reeglid. kus muidu peaks ma otsin?

Marcin Kalak
21-02-14, 13:08
Kui olete eemaldanud vBSEO siis sa ka eemaldatud integratsiooni vBSEO vBET.
Palun saatke mulle PM juurdepääsu üksikasjad Admin CP ja FTP. Ma saan vaadata, mis toimub seal:)

Simon Lloyd
21-02-14, 16:09
PM saata:)

Marcin Kalak
26-02-14, 15:53
Enne desinstallimist vBET peate eemaldama kõik selle integreerimist. Ma leidsin oma integratsiooni modules/recentthreads.php rida 255-260. Kui olete teinud mõne muu integratsiooni vBET siis need kustutada.

Simon Lloyd
26-02-14, 16:57
Thankyou mis, ma unustasin selle vbacmp, nüüd püüan ja puhastada ja eemaldada - ma annan teile teada, kuidas see läheb!

Simon Lloyd
26-02-14, 17:06
Paigaldamata vbet siis hakkas tänu failide eemaldamiseks ja sain selle:
Hoiatus: require([path]/includes/vbenterprisetranslator_functions_redirect.php) [function.require]: ei saanud avada stream: sellist faili või kataloogi [path]/includes/init.php(304): eval () koodi liin 135

Fatal error: require() [function.require]: ebaõnnestunud avamine vajalik "/ home/thecodec/public_html/forumz/includes/vbenterprisetranslator_functions_redirect.php' (include_path ='.: /usr/lib/php: / usr/kohalik/lib/php ') ja /home/thecodec/public_html/forumz/includes/init.php(304): eval () koodi liin 135

Simon Lloyd
26-02-14, 17:24
Tuli uuesti failid (kuid mitte toote) Selleks, et kasutada mu Foorumid

Marcin Kalak
01-03-14, 11:13
Vaatamata vBET eemaldamist ikka töötab. Teie vB käivitab plugins puudega. See probleem ilmneb teiste pluginate ka, seega ei ole probleem tänu. Kas teil on vahemällu plugin? Vajadusel Tühjenda vahemälu. vB on kohustatud eemaldama plugins ja ilmselt ei, sest AdminCP on ├╝htegi, kuid nad on vahemälu andmebaas, sest nad on veelgi laetud.

Simon Lloyd
02-03-14, 10:52
Küsimus oli datastore/datastore_cache.php mingil põhjusel ta sai mittekirjutatavate, nii tegin kirjutatav ja siis paigaldamata trahvi!

Marcin Kalak
03-03-14, 15:04
Ma olen rõõmus, et sa lahendatud küsimus.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1