PDA

View Full Version: Juba tehtud Keel Seisukord integreeritud teate süsteemi vB



StarBuG
09-02-10, 20:55
Tere

Mul on suur probleem.

Ma kasutan tervitus tervitada mu külalised ja tutvustada neile idee minu foorum.

Kuid see sõnum on alati saksa keeles, sest see on teinud läbi vB Teated System (ja pildi SEO eesmärkidel)

See oleks lahe olla lisatingimus võimalusi teate süsteem.

EG:
- Kasutaja ei lugemas foorum [LANGUAGE]
- Kasutaja on sirvimise foorum [LANGUAGE]

See oleks ka muuta teave teateid automaattõlke võimalik.
See oleks mulle väga tähtis ja võib-olla ka teisi.

Kui keegi on töö ümber, et saada keele seisund praegusesse etteteatamise süsteemi palun andke mulle nüüd.

StarBuG

vBET
10-02-10, 14:37
Kui te kasutate selge vB teate Süsteemi tuleks tõlkida (või me kirjutame umbes 2 erinevat asja). Kui sa kasutad vB notive süsteem suurendab vBSEO - siis märkab, ei ole puhas HTML, vaid võetakse JavaScript poolt vBSEO - see on põhjus, miks need ei ole tõlgitud. Sel juhul minge vBET Misc võimalusi ja lülita sisse valik "Tõlgi vBSEO sõnumeid JavaScript". Siis tuleb tõlkida.

Palun anna meile tagasisidet see on teie lahendus. Kui ei siis kirjutage rohkem vB teate, mis Sa kirjutad - eriti kus Admin CP me leiame ta.

StarBuG
10-02-10, 17:58
See lahendatud minu probleem, aga idee on ikka hea.

Pea meeles, et ma palusin sind siia, kuidas ma saan kuvada sõnum külalistele, kes külastavad minu foorum tõlgitud keeles?

Need teate valikud võimaldaks näidata sõnum neile ja mitte külalised, et kasutada emakeelt.

Ei ole urgend kuid ikkagi tore funktsioon.

Praegu ma saan kuvada üle sõnum kaudu tingimisi kõva minu malli.

StarBuG

vBET
11-02-10, 20:36
Lahendus on, nagu teil on praegu. Lihtsalt lisada malli, kui osa tingimust kontrollida ei keel param on määratud.

Me uurime vB sõnum süsteem ja kontrollige võimalusi kirjeldada selliseid sõnum, mis kuvatakse ainult tõlgitud lehekülje Admin CP - nagu ma aru saan on see, mida sa tahad. See on?

StarBuG
11-02-10, 23:35
rippmenüüst tingimustel nagu teised teates, nagu nt kuulub [grupid]

2 tingimust:
- Kasutaja ei lugemas foorum [LANGUAGE] (rippmenüüst kõigi aktiveeritud langauges)
- Kasutaja on sirvimise foorum [LANGUAGE]

kamilkurczak
30-12-10, 16:13
me juba uus Kasutajagrupid kasutaja kuulub kasutajagruppi võimalusi teate süsteem. (Keeled grupi nimekiri)
2 uut võimalust:
1.User kuulub kasutajagruppi: [oma vaikimisi keeles]
2.User ei kuulu kasutajagruppi: [oma vaikimisi keeles]

1. ekraan saata ainult inimeste keele valik
2. ei kuva saata ainult inimeste keele valik.
See lisatakse järgmise VIIMINE.

nüüd ma töötan oma idee ..

kamilkurczak
05-01-11, 11:06
rippmenüüst tingimustel nagu teised teates, nagu nt kuulub [grupid]

2 tingimust:
- Kasutaja ei lugemas foorum [LANGUAGE] (rippmenüüst kõigi aktiveeritud langauges)
- Kasutaja on sirvimise foorum [LANGUAGE]

Juba tehtud .. lisatakse järgmine VIIMINE:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1