PDA

View Full Version: Lahendatud Teemade jutumärkidesse kaasa 404-vea



tavenger5
09-02-10, 18:19
Ma töötab versioonil 3.3.1 ja vbseo 3.3.2. Minu arvates on see praegu vaid juhtub imporditud postitusi, mis oli jutumärgid pealkirjas.

Siin on näide sellest toimub:
Originaal: NTT DoCoMo intros "Multinumber" teenus, Push-to-Talk

Tõlgitud:

vBET
10-02-10, 15:22
Ma lihtsalt testinud meie foorum ja see töötab hästi:


Nii et see võib olla ka mõningaid integratsiooni küsimus. Palun minge do-not-upload/readme.html sisse vBET pakett ja veenduge, et te kesa kõik sammud integratsiooni vBSEO osa. Palun andke teada, see aitab:)

tavenger5
10-02-10, 15:32
Right, ma arvan, ühel hetkel vbseo lubatud jutumärgid URL või see on midagi pistmist, et need teemad olid imporditud via RSS.

Pange tähele, et jutumärgid on minu URL kuid vale posted eespool.

vBET
11-02-10, 20:53
Nii et kui sul on hea konfiguratsiooni nad küsimus ikka juhtub - palun saatke mulle juurdepääsu üksikasjad teie Acmin CP, FTP ja vBSEO AP. Kuna ma ei saa reprodutseerida Ma pean nägema, mis toimub sinu poolt:)

vBET
08-05-10, 10:43
Teine vana teema käigus puhastada. Kas see probleem oli lahendatud PM? Palun kinnitage see endiselt olemas uus versioon.

tavenger5
08-05-10, 14:49
na, me ei ole kunagi arvasin, see läbi. Ma saadan sulle login kaudu PM

vBET
08-05-10, 17:42
Täna me teeme release, kus on arenguruumi. Palun esmakordselt värskendada vBET 3.3.3 ja vaadata see ikka juhtub selles versioonis:)

tavenger5
11-05-10, 20:50
See on fikseeritud, aitäh!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1