PDA

View Full Version: Performance suurte cache



moman
07-02-10, 09:02
Mul on praegu minu süsteem konfigureeritud puhastada kogu cache iga nädal. Tühja cache, minu andmebaasis on umbes 1.1Gb, samas täis cache, see on umbes 4.5Gb.

Olen märganud, et mida suurem cache, seda kõrgem on mu keskmine server koormus läheb. Igal ajahetkel minu foorum on 650 ja 1300 kasutajat online, kuid see ei tundu mõjutada koormus nii palju vahemälu suurus.

Suure vahemälu serveri koormus on 3,3-3,8, samas tühja üks, see jääb 2,0-2,5 vahemikus. See ei ole halb üldse, nagu ma olen 16-core serveris, kuid ma just mõtlesin, et kui selline käitumine on oodata kõikuva andmebaasi suurus!

Thanks,
Adam

vBET
07-02-10, 23:28
vBET on indeksid cache tabeleid ja kasutab kiireim MySQL mootor hat - MyISAM. Nii et meil on parim valik EP cache. Kogu erinevus, mis te märkate ei ole pool vBET, kuid pool MySQL mis käivitab queries. Indeksid annab sulle kiirem reageerimine ning tagab, et aega vastus on ei hakka dramaatiliselt koos suurema koguse andmeid. Ikka MySQL on otsida suuremate indeksid ja nagu ma arvan, et see võtab rohkem ressursse. Sellepärast te märkate suurem serveri koormust.

Samuti - kui tõlge on cache siis võetakse sealt. Kui ei, siis Google on palutud tõlkida. Kulub rohkem aega siis, kuid tõenäoliselt kulub ka vähem ressursse oma server. Kulub rohkem aega, sest seal on suhtlemine Google server, mis võtab aega, on tõlge, mis võtab aega ja seal on saates tulemusi Google oma serverisse, mis võtab ka aega. See võtab vähem ressursse, kuna server ootab vastust passiivselt ja kui ta saab see on ainult lihtne lahtipakkimist vastust. Getting tõlge cache on palju, palju kiiremini - tõlge on juba tehtud ja see on oma server, ikka see tuleb võtta andmebaasist, päringu, tuleb täita, MySQL võtab mõned CPU ja mälu eest.

Eeldades, et - kasutades vahemälu on väga hea idee. Kui te tunnete, et server on küsimusi, mis võite katsetada blokeerida cache mõned keeled ja võrrelge serveri jõudlust. Me ei soovita eemaldada cache täielikult.

moman
08-02-10, 19:27
See on umbes mida ma ootasin:)

Performance on hea just nüüd, see on lihtsalt, et last ei läinud palju suurem kui 2,0 enne vBET. Ma arvan, et see on seda väärt, kuigi!

Niikaua kui koormus on alla 16,0, siis server ei maksustata, nii et ma arvan, et meil on hea: D

Konstantin
18-02-10, 23:08
On olemas võimalus või vajadust vähendada MYSQL andmebaasi vahemälu fail salvestada? kuna arv meilisõnumite kohtu asukohariigi palju kasutada ainult 2 keelt ja ei soovi andmebaasi dannyhBudet ala vbet tööd suuruse paremini pärast installimist nginx eaccelerator? te arvate kujundama mooduli töö kiirendamiseks suurte foorumid kohta? Kasutage vahemälu suurus 1-2 GB minu asjas ei välju. Võib-olla on mõned kuulub optimeerimise tööd? on võimalik panna foorum moodul vbet 3.3.1 vb 3.8.4 + vbseo 3.5 RC2? miks on sedavõrd kallid versiooni ilma autoriõiguse? (220$) ma kasutan vbet 2.4.3 ja ostaks vbet 3.3.1. Minu foorum müüb SEO vahetamise lingid. Autoriõiguse viide produblirovannaâ mind 15000 lehte ei ole sobiv 90 $ on valmis maksma, kuid 220$ see väga palju

vBET
18-02-10, 23:35
On olemas võimalus või vajadust vähendada MYSQL andmebaasi vahemälu faili salvestamiseks kas vbet sait paremaks pärast installimist nginx eaccelerator? te arvate kujundama mooduli töö kiirendamiseks suurte foorumid kohta? Kasutamise vahemälu suurus 1-2 GB minu asjas toodangu. miks nii kallis versiooni ilma autoriõiguse? (220$) ma kasutan vbet 2.4.3 ja ostaks vbet 3.3.1. Minu foorum müüb SEO vahetamise lingid. Autoriõiguse viide produblirovannaâ mind 15000 lehte ei ole sobiv 90 $ on valmis maksma, kuid 220$ on väga mnogo kasutada ainult 2 keelt, sest foorumisse palju sõnumite arv ja ei soovi andmebaasi suurust

Meil on plaanis lisada ka failide vahemälu vBET. Sest praegu meie prioriteet ja kõige jõupingutusi on vBET4.0 ei ole meil ajakava faili vahemälu funktsionaalsus. Pidage meeles, et saate kohandada, milliseid keeli töö vahemälu. Nii et kui sa soovid, võid kasutada cache ainult mõne tõlke mida teevad kättesaadavaks. Samuti palun, et tasulise versiooni vBET on paranenud andmebaasi cache nii see on kiirem, et tasuta versioon. On ka muid parandusi tasulise versiooni - üldiselt see on kiirem ja võtab vähem mälu. Meil on juba kliente, kes on edukalt kasutavad seda suurte lauad.
Me ei teinud jõudluskontrolli koos nginx kiirendi nii ei saa võrrelda.
Pange tähele, et osta branding vaba litsentsi ei ole kohustuslik ning alati on võimalik uuendada oma litsentsi hiljem.

Konstantin
19-02-10, 01:52
Täname vastuse. Nginx on server nagu apache. Ma soovitaksin teil lugeda - vahemällu töötab kõige paremini php + nginx + eaccelerator ja teie vbet saab palju kiiremini

vBET
19-02-10, 03:09
Täname vastuse. Nginx on server nagu apache. Ma soovitaksin teil lugeda - vahemällu töötab kõige paremini php + nginx + eaccelerator ja teie vbet saab palju kiiremini

Praegu me oleme väga lähedal vBET4.0 release ja meil on palju tööd sellega. Kui sa tahad meile test vBET all nginx, siis palun avage uus teema kohta Feature Request. Kui nginx jookseb php siis vBET töötab seal. Üks küsimus - kui te soovite kasutada tõlke SEO lingid siis kirjutada eeskirjad on vajalikud. Meil on need valmis ainult apache in. Htaccess faili sel hetkel, kuid kui te ei saa kirjutada seda Apache nginx siis saad alati kasutada sidemeid keele omadus - see on väga lihtne. Võite proovida tasuta versiooni, et vältida ootamatuid probleeme, enne kui ostate makstud üks.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1