PDA

View Full Version: vBSEO installiseadeid



brubros
28-01-10, 20:41
Enne ostmist vBET 4, Mul on ostetud vBSEO koos nende paigaldamise teenust. Nad küsivad mulle kaks paigaldus küsimused siiski, et ma arvan, võib mõjutada vBET 4 Kui see välja tuleb. Kaks küsimust:

1) Märkida, kas sa ei tahaks Asjakohased asendamine paigaldatud.

ja

2) Mis URL ümberkirjutamine stiili sa tahad kasutada?

Mis vastused peaksid annan vBSEO personal toimib paremini vBET 4 või on see oluline?

Tänu!

vBET
29-01-10, 00:42
1) Sa pead teadma, kui oluline proteesid on lisatud vBSEO toodangu tulemus. vBET teeb tõlge konks global_complete täitmisega et 1000. Nii et kui vBSEO on lisades asjakohased asendused varem siis saab seda kasutada ja see on tõlgitud. Kui vBSEO suurendab seda hiljem, siis on see ei tõlgita.

2) Võite kasutada mis tahes ümberkirjutamist soovitud laad.

Kui teil on muid küsimusi - küsige! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations