PDA

View Full Version: Keevita Toetus alamdomeene



tavenger5
15-04-13, 11:52
Näiteks minna site.com/es/thread-url.html, et es.site.com/thread-url.html

See võib aidata mingil imelik kahjustavad top domeeni SEO.

vBET
16-04-13, 15:39
Me peame hoolikalt kontrollida võimalust toetada alamdomeene.
Sel hetkel ma näen võimalike küsimuste jälgimise funktsioone, mis lihtsalt ignoreerib kõiki absoluutne URL, kuhu ei pea alustama foorum-URL-i kirjeldatud vBulletin konfiguratsiooni URL.
Ka vBSEO ja sõbralikud URL-e saab teha mõningaid küsimusi.
Lõpuks kui ma tean alamdomeene nõuab serveripoolne konfiguratsioonides.

Nii et sel hetkel, me peame võtma arvesse uurimise enne, kui meil on valmis otsustama, kas tasub minna seda või mitte.

tavenger5
18-04-13, 17:30
Täname arvestades seda Michal, ma hindan seda. Ma saan aru, oleks mõned küsimused lahendada.

magmf
08-05-17, 19:53
Ma olen ikka oodanud seda funktsiooni ;) see muudaks asju, täiuslik, sest google webmaster tools kaaluda alamdomeeni, nii et ma võib olla erinev indekseerimise kiirus iga keel

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1