PDA

View Full Version: Lahendatud Ei tööta Foorum või tänapäeva ametikohad & amp probleemi & .htaccess VBET



BristarUK
18-01-13, 13:52
Mul on lihtsalt paigaldada VBET on minu foorum direxplorers.com (välja lülitatud) olen hoolega jälginud kõiki juhiseid, kaasa arvatud VBseo, kuid ma ei saa saada tarkvara õigesti töötamiseks

Esiteks:

kui muudad keelt esimest korda, ei ole tõlge on tehtud. kohta uurimise käigus selgub, et & amp on sisestatud URL-i asemel on & või? ja nii ei ole tõlge on tehtud. Ma järgisin soovitusi selles teemas, kuid see ei tööta korralikult ja murdis muid asju.

vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-Reporting/1416-Not-Able-Change-Language-forum-Thread.html

Mul on täpselt sama probleem nagu ta seda teemat.

Olen kohanud teine küsimus on, et .htaccess juhised on mõnevõrra ebamäärane, mistõttu on väga raske järgida. Nad ütlevad:

VAHETULT enne kõigi eeskirjade panna ainult üks nende kaht liiki õigusaktide vbseo.php:

Aga see tähendab?


# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums)
#RewriteBase /
RewriteRule ^(sitemap.*\.(xml\.gz|txt))$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} (admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.*)$ $1 [L]
HERE?
RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !chat or HERE?
RewriteRule ^(.*\.php)$ vbseo.php?vbseourl=$1&%{QUERY_STRING} [L]

RewriteRule ^$ vbseo.php?vbseourl=index.php [L]
RewriteRule ^(archive/.*)$ vbseo.php?vbseourl=$1&%{QUERY_STRING} [L]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php?vbseourl=$1&%{QUERY_STRING} [L]

<Files 403.shtml>
order allow,deny
allow from all
</Files>

Võttes veetis 6 tundi sel nii palju ma olen leidmine on kõige lihtsam kaasata pehmelt öeldes. Igasugune nõu oleks väga teretulnud!

PS Kuidas sa peaksid postitamiseks toetada foorum, kui URL-i ei saa konteerida, kuni teil on 15 ametikohta?

Marcin Kalak
19-01-13, 12:51
Mul on kahju, et sa pidid ootama vastust.
Nii on lisatud standard. Nii on .htaccess muudatusi teha varukoopia ja katsetada seda. Meil on hea meel teid aidata.


# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums)
#RewriteBase /

RewriteEngine On

RewriteRule ^(sitemap.*\.(xml\.gz|txt))$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} (admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.*)$ $1 [L]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !chat
RewriteRule ^(.*\.php)$ vbseo.php?vbseourl=$1&%{QUERY_STRING} [L]

RewriteRule ^$ vbseo.php?vbseourl=index.php [L]
RewriteRule ^(archive/.*)$ vbseo.php?vbseourl=$1&%{QUERY_STRING} [L]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php?vbseourl=$1&%{QUERY_STRING} [L]

<Files 403.shtml>
order allow,deny
allow from all
</Files>

Palun teil esmalt konfigureerida vBET ja vBSEO korralikult. Kui esimene probleem ei lahene, siis loote uue teema.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations