PDA

View Full Version: Lahendatud Forum lingid probleem taas



moman
22-01-10, 03:45
Kuna uuendada 3.3.0, see bug on taas toimub: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/248-forum-links-% 3D-failure-2.html

Määrata me tulid varem ei tööta enam: (

moman
22-01-10, 03:47
Samuti juhtub linke meie kasutaja fotogalerii, nii et ma olen ajutiselt lubatud 'Asenda' Foorum Lingid "koos otselinke siht URL? "Variant vBSEO ajutiselt (see murrab mu hit counter).

vBET
22-01-10, 19:12
Sa tegid käsitsi muutused faili ja värskendamise ajal alistada läheb tagasi default. Sellepärast läks see katki.

Vabandame, kuid kui see ei toetata ametlikult pead hoida seda käsitsi. Nii lihtsalt siis tehtud muudatusi uuesti ja ti töötab jälle.

Ma lähen, et näha tihedamaid sidemeid, mida te juhtides umbes ja ma kontrollida võimalust toetada seda järgmises redaktsioonis:) ma annan vastus seal.

EDIT:
Ma nägin seda - palun proovige kasutada valikut "Ignore URL-id sisse vBET peamist võimalust - see peaks probleemi lahendamiseks ja hoida oma valitud URL-id ei jälgitakse tõlge.

moman
22-01-10, 23:54
Thanks-Ma kasutan võimalust. Ma redid käsitsi muuta ja see ei olnud tõhus, nii et ma kinni ignoreerida URLid valik.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1