PDA

View Full Version: tugiteenustega seotud küsimustele



cosy
12-01-10, 18:35
Ma tahan teada, millist toetust:
Mis aja jooksul toetus katab?
kui palju ppl saab toetada juhul vbet haigestuma? või ei saa vastata foorumid

vBET
13-01-10, 22:39
Ei ole ajakava toetust. Kui olete meie klient sa toetus meile. Muidugi, kui mõned vBET versioon aegunud (väga vana) siis me nõuandeid tehtud värskendab uued versioonid on lahendusi vanadele küsimustele.

Palun kirjeldage "ppl".

Konstantin
19-02-10, 14:21
Palun kirjeldage "ppl".



ppl - inimesed

vBET
19-02-10, 15:12
Ilmselt me ei ole nii suur kui Jelsoft, on vBSEO meeskond veel;) Sel hetkel ma olen ametlikku toetust hääl ja mul on võimalik aidata selles valdkonnas, kui seda vaja läheb.

Enamasti toetatakse iga päev, mitte 24 / 7 aga iga päev. Ma kirjutasin enamasti, sest võib juhtuda, et puhkusel või kord paari nädalavahetustel postitust ootab veidi kauem.

Loodan, et see vastus vasta teile:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations