PDA

View Full Version: Uus viis tõlked



r.dziadusz
06-02-12, 21:34
Hi,
Praegu on meil rakendamise tõlked uuel viisil!

Seda olema võimalik redigeerida tõlked käsitsi - kasutajate, mis tähendab, et parema kvaliteediga tõlked, vähem tõlgitud teksti ja seetõttu intressi vähem raha tõlked või isegi vähendada tasud completly!

Jncocontrol
08-02-12, 06:10
awesomesause.

basketmen
27-03-12, 13:59
sama nagu eespool ^, awesome:)

Palun vabastage see asap kõigis liikmesriikides, dont liiga pikk, ma arvan, et mõned päevad uuesti, kuna microsoft tõlkida vaba api on uuesti alates 2012 pole saadaval või enne, kui google translate v.1 vaba pole saadaval uuesti, on kõige ideaalne aega oma parim hoogu arvan, kuid uuesti mõne päeva jooksul on ei ole halbu, selle mod on jätkuvalt elus ja kasvav, kui kaua ta saab suurendada meie külastajate ja töötasu

ainult vasakul automaatse vaba tõlkija praegu võib-olla ainus apertium? lisades uusi vaba pakkuja on suur, kuidas yahoo ja altavista tõlkija (http://babelfish.yahoo.com), saate seda kasutada?





BTW näpunäiteid käsitsi tõlkida on, ma arvan, et ma juba kirjutada see enne, kuid ma uuesti ütleb:
Redigeeri tõlgete käsitsi, see ei ole alati tähendab peate 100% käsitsi, saate koostada semi käsitsi,
Te saate ikka kasutades google translate, on vaja ainult mõned rohkem tööd
lihtsalt kopeerige kleepimiseks teie sisu, mida soovite tõlkida, et translate.google.com, kopeeritakse tagasi andmebaasi käsitsi redigeerida ja kinnitatud natuke, et saate muidugi tõlgitud tulemusel
teinud, olete juba loonud mõned uued tõlkelehekülgi, olete palgatud muu riigi inimesed seda, et jaoks odav

basketmen
24-04-12, 16:24
Hi guys, ei ole hinnanguline aeg kui uus versioon käsitsi tõlge on vabastatud?

jonathan2340
07-05-12, 09:58
Tõesti vägev. Ma tahan öelda tänu sellele.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations