PDA

View Full Version: Lahendatud Google API1 töötab mitte Google API2



wowglider.de
19-10-11, 15:26
Tere, ma olen tõesti väga vihane.

wowglider.de
19-10-11, 15:30
Super, Garrett! Töötab nüüd isegi siin see tõlkida õigesti!Originaal: Tere, ma olen tõesti väga vihane. Ma olen ostnud mulle palju raha 2 x vBet, seni suhteliselt hästi, läks nüüd isegi ametikohad on tõlgitud koos selle API1 ja ainult krediitkaardi, saate maksta ka API2, ma ise nr krediitkaardi, enamik inimesi Europa.Wie, kuid ma peaks nüüd tagasi käivitada too kurat?

wowglider.de
19-10-11, 15:39
Selle tõlke IMEB.

Ostsin seni 2 koopiad vbet, see on mulle palju raha. Seni, kuni mõni oli okei, kuid nüüd on ükski tõlge enam, isegi koos API1, ma arvasin, et okei, ma installida API2, kuid ma seda kasutama ainult krediitkaardiga siin Euroopas keegi on krediitkaartide vbet enam, abi ei saa kasutada?

vBET
19-10-11, 16:48
Hei. Teame - see imeb, et Google ei ole enam. Arvata meile - on nii palju meid (sest müüme vBET) ei ole suurem kui oluline on tasuta tõlkeid. Veel see ei ole meie - see on kuni 3 tõlke pakkujad.
Praegu veel saate kasutada Google v1 ja Microsoft API. Bloom endiselt vabad. Boksis on piirid. Viimane vabastamine vBET on isegi pakkujate järjekorda - nii, et kui jõuate piirangu ühe pakkujaga, seejärel vBET lülitub teisele. Nii saate kasutada tasuta tõlkeid.
1. Detsember 2011 suletakse Google v1.
Microsoft tõlke API on vaba ainult kuni märts 2012.
Lisame kiiresti kasutamise võimalus maksta Microsoft tõlke API (Me ei kontrolli veel kuidas seal maksed - julgelt kontrollida).

Palun, et Google'i oma küsimusega - me ei saa teha midagi Google v2 maksete meetodid. Võib-olla, kui nad saavad piisavalt tagasisidet, mis neid lisada muid makse suvandeid.
Isiklikult pean midagi nagu krediitkaardi milliseid õigusakte, kuid ma ei saa seda tehakse krediidi. Mul pole aimugi, kuidas see on nime, kuid väljaspool on tunnistatud sama krediitkaardi. Minu elu Euroopas ja ma tean inimestele, krediitkaardid, et võin öelda, et need on saadaval. Paluge oma panga võimalusi teil. See on ala, mis on meie kontrolli all. Me ei saa muuta Google makseviisid. Me ei saa öelda olete pangast võimalusi.

Nii, et sellel hetkel:
-Te saate siiski jääda tasuta tõlkeid. Need on piirid.
-Saate vastu Google v2 maksete meetodeid. Kui te ei kasuta, on soovitatav keelata vahemälu puhtamaks - Google v1 ei soovi maksta ikka ja jälle uuesti sama tõlkimiseks.

Kas sa vajad rohkem abi siin? :)

wowglider.de
19-10-11, 17:11
Ma ei pea krediitkaardi, nii ma ei osta ainult üks teenuse jaoks. Google API1 ei tööta enam, kuna nädalaid nüüd! Ma proovida nüüd microsoft.

wowglider.de
19-10-11, 17:26
Okei, Microsoft töötas umbes 10 minutit, nüüd on uuesti ükski tõlge. Kui see ei ole paremaks õhtut soovitud toetust! (Minu esimene!)

vBET
19-10-11, 19:18
Hei. Pange tähele, et Microsoft on ühe tunni ja iga kuu. Nii et kui lõpetas töö kiiresti töötab uuesti kui teie Kasutuslimiidi ei jõua veel

Vastavalt vBET litsents, mis on meile vahel sõlmitud juriidilised lepingud, saate vastutavad juurdepääsu pakkujad - kolmas pooled on meie mõju tõlge. Nii, et sõltumata sellest, miks teil on juurdepääs puudub - ei soovi maksta, jõuate piirmäära, teie serveri blokeerib väljaminevate taotlused või mis tahes muul põhjusel ei ole tagastamise põhjus. Kuna see on teile, kes vastutab tõlke pakkuja juurdepääsu tagamiseks. Siin on osaliselt saadud litsentsilepingu:

vBET kasutab vabakutseliste teenuseosutajate teenused (tõlge API-sid). Kuna versiooni 4.4.0 ja 3.5.0 vBET on võimalik kasutada paljude tõlke API (tegelikult toetada: Google ja Microsoft ® tõlke API). Teil peab saama toetada kasutamine tõlke API-sid, mis kasutavad vBET konfigureerida. LIHTNE Podbielski Michał pakub toetust juhul, kui teie foorum on blokeeritud või keelatud või mis tahes muul viisil, et piiratakse mis tahes kasutatud tõlketeenuste, isegi juhul kui mõned kõik toetavad tõlke teenused suletakse. Kui soovite, saate kontrollida meie vBET 2.x vaba versiooniga, ei Google tõlkebüroo on kättesaadav teie foorum enne ostu vBET 3.x/4.x, kuid on veel tagasimakse õigust kui mis tahes tõlke teenustele juurdepääsu teie foorum on piiratud mingil ajal vBET 3.x/4.x. LIHTSA Podbieski Michał kasutamine on ei vastuta mingil viisil kasutatud tõlketeenuste või selle mis tahes tulemuslikkuse ja kättesaadavuse.
Ja siin on link kogu litsentsi (http://www.vbenterprisetranslator.com/license.php) on Ameerika Ühendriikide vahel sõlmitud juriidilised lepingud. Nii kui teil palutakse toetuse juhul, kui olete isiklikult nõus et seda teie eest ning seda ei ole toetuse puhul, seejärel vastavalt selles, milline oli vahel kokkulepitud meile me ei hüvita litsents.

Sa lihtsalt ei ole vBET mis tahes küsimus – te probleemi kolmas pool tõlke pakkujatega. Ja me võtame selle eest mingit vastutust. Just nagu te ei sooviks minna vangla;) kellegi teise poolt toimepandud kuriteo Me lihtsalt ei saa vastutab kolmandate osapoolte ja loodan, et olete sellest aru saanud.
Ka - üks litsents on juba oma kehtivuse kaotanud, teine on kasutatud 4 kuud - kuidas te saate meile süüdistada muuta, et Google... USA - arvata oleks kõige hea meel, kui Google oleks endiselt vaba.

See teema on ka kasulik saate aru, miks API aeg-ajalt töötada: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10869 (põhiliselt jõuate teie piir - leiad mõned rohkem üksikasju ei ole).

Kas sa vajad rohkem abi siin? :)

PS.
Noteeritud litsentsi osa muudetakse minut - me on vaba vBET versioonide sulgeda, kuna suletakse Google'i tõlge API v1 - nii, et ei ole otstarbekas märkida, kui ei toimu vaba vBET 2.x versioonis litsentsi enam olemas. Litsentsi üksikasjalikud muutusi kirjeldatakse Teadaanded.

techanalyst
19-10-11, 20:41
Okei, Microsoft töötas umbes 10 minutit, nüüd on uuesti ükski tõlge. Kui see ei ole paremaks õhtut soovitud toetust! (Minu esimene!)

Tere tulemast minu maailm: P

vBET
19-10-11, 21:00
Tere tulemast minu maailm: P

Tere tulemast Microsoft tõlke API maailma: P

Nende piirangud on kuni vBET - piirid on ainult kuni Microsoft. Google'i tõlke API v2 võimaldab teil seada oma piirid.

techanalyst
19-10-11, 21:35
Tere tulemast Microsoft tõlke API maailma: P

Nende piirangud on kuni vBET - piirid on ainult kuni Microsoft. Google'i tõlke API v2 võimaldab teil seada oma piirid.

Põhjendatult tõsi, nagu te ei kontrolli kolmandatele isikutele, kuid oleks eemaldada selle "tasuta tõlkeid" toote kirjeldus või aadressil vähemalt sõna see nagu "Piiratud vaba tõlked".

vBET
20-10-11, 02:32
Põhjendatult tõsi, nagu te ei kontrolli kolmandatele isikutele, kuid oleks eemaldada selle "tasuta tõlkeid" toote kirjeldus või aadressil vähemalt sõna see nagu "Piiratud vaba tõlked".

On veel tasuta tõlkimine API saadaval (isegi 2), kuid loomulikult teabe jäänud korda parem;)
Palun punktis, kui see on kirjutatud täpselt (meile lingid) nii, et meil on võimalik uuendada.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1