PDA

View Full Version: Lahendatud Beeta lõime jaotises tõlke küsimus



Simon Lloyd
18-10-11, 19:34
Tere kõigile, i 'm using beeta ja Otsi, et threa pealkirjade ära tunduvad olevat transalting kõikjal Vaata siia tähis puuri foorumid (http://www.thecodecage.com/forumz/search.php?searchid=52276) (vBET personal on sisselogimise üksikasjad) pealkiri "redondeo al restar" näidatud lõim on siin Redondeo al restar (http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft-excel-miscellaneous/211614-redondeo-al-restar.html) ja tegeliku jutulõnga nimetus on tõlgitud, foorumis lõim oli tõlkida, kuid kui hiljem lõim juurdepääs puudub see tõlgitakse?? Mul on vahemälu puhtamaks lülitatud (vastavalt toyour sätteid). Olen märganud, et minu vahemälu ja kasutus ei tundu kasvab, sest ma vahemälu puhastamiseks välja lülitatud.

Võib aidata keegi?, ma olen juba kulutada $200, kasutades Google V2 API ja soovin ma kindlustada, et hoiab kõiki tõlgitud tulemused.

vBET
18-10-11, 20:09
Hei. Kui ma kesa esimesele lingile näen:

Vabandust - no matches. Palun proovige mõne erinevaid tingimusi.
Sisestage näiteks, mida me saate kontrollida - Palun öelge, mida otsingukriteeriumide tuleks kasutada.

Pange tähele, et lülitada vahemälu puhastamine ei lülita vahemälu kasutust. Palun veenduge, et olete aktiveerinud vahemälu kõigi keelte puhul.

Kui ta oli kontrollida külalisena, siis see võib olla põhjustatud Guest vahemälu (see oli tõlgitud otsing ajal, kuid oli külaliste vahemälu luuakse, kui pakkuja ei olnud kättesaadav versioon).

r.dziadusz
18-10-11, 20:13
Tere
Kõigepealt Palun rääkige, kui kasutate kõiki Api, st kui olete jõudnud oma piire kõigile pakkujatele tõlge, andmed jäävad tõlkimata kuni tõlke saab uuesti.
Samuti kontrollige oma ttl jaoks vahemälu, kui kasutate Google API v1 isegi saate lülitada see off(0 = disable)! Seda ei kustutata vahemälu

admincp - > vBET vahemälu - > andmebaasi vahemälu - > vahemälu Time To Live (TTL)
Lisaks võib näha, et teie tõlge ei tööta üldse, palun kontrollige, kas jõuate oma piirid abil need katsed http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html#post1728
Samuti veenduge, et kui teil laadida kõik vajalikud failid (ka see alates laadida kord kausta)
Vahepeal püüan reprodutseerida, tõlked "dissaperaing"

Simon Lloyd
18-10-11, 20:39
Hei mees on firts linkida on aegunud on "Uus ametikohad liikmed", kuid ei ole teine Michael admin pääsete (Pidage meeles, I AM oli saate) võite kontrollida minu sätted vBET? Ma olen kindel, et need on õiged.

Ma kasutan Google V2 API kuid Michael @r.dziadusz saate kontrollida oma sätteid, nii ma saan kogu maailma parim. Ma külastas selle lõime ja see oli tõlgitud Hispaania, inglise, kui ma revisited see oli tõlkimata, kindlasti kui see oli tõlgitud kord minu jaoks, siis see alati tuleb ümber arvestada? Mul on kõikide üleslaaditud failide uuesti Michael on ftp juurdepääsu ja, saate kontrollida selle:)

vBET
19-10-11, 16:18
Hei. Ma läksin lihtsalt oma admin CP kontrollida vBET konfiguratsiooni teilt, kuid on loodud kontol ei ole piisavalt õigusi. Ma ei saa vBET Valikud, näete ainult vBET menüüde kuvamiseks.

Umbes 2 link - mis tõlke tuleks kasutada vt küsimust? Ka mul on vaja Admin CP juurdepääsu nii, et ma ei suuda kontrollida, ei tõlke pakkujad on saadaval, kui ta saab kontrollida.

Simon Lloyd
19-10-11, 19:48
Michael, vabandust õigused:) nad kõik seatakse nüüd! Selle lõime ümardada lahutamiseks / Redondeo al restar (http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft-excel-miscellaneous/211614-redondeo-al-restar.html) oli tõlkida Hispaania inglise mulle vaid ma tõlke läks see lõim oli Hispaania - revisted? -nii et ma arvan, et kontrollida seda läbi inglise;)

vBET
20-10-11, 12:30
Ma praegu. Vabandame viivituse - Eile oli meil uus release.

Simon Lloyd
20-10-11, 12:40
Ärge muretsege, Michael, ma tean, et sa oled hõivatud!

vBET
20-10-11, 12:48
Tere ma lihtsalt kontrollida selle ja see on OK. See on, mida ma tegin.
1. Ma läksin väljaandmise leheküljel ja kindel, ma tean, mida me räägime (tõepoolest Hispaania ei ole tõlgitud)
2. Ma läksin Admin AP ja kontrolli seaded (vahemälu kõigi tabelite jaoks sisse lülitatud - saate oli mõned keelatud)
3. Kontrollitud seal pakkujate kättesaadavuse - kõik hetkel keelatud
4. Lubatud Microsoft tõlke API lootes, et piirnormi on uuesti saadaval
5. I värskendamise lehele ja nägi, et tõlked töötavad - Hispaania oli tõlkida
6. Keelatud käsitsi, et olla kindel, et teine tõlge taotluse ei saada Microsoft
7. I värskendamise lehele ja nägi, et tõlked on endiselt saadaval, mis tähendab, et need tuli vahemälust (kõik pakkujad on keelatud)

Nii see on OK. Ma ei tea, mida täpselt juhtub enne. Võib-olla oli redigeerida ametikoha (uus tekst = uus tõlge)-ei saa öelda, ma näen, et see oli redigeerida teie nii, et ma ei tea, ei Hispaania katse (käsitsi lisatud tõlge) Samuti oli redigeerida.
Veel üks stsenaarium osutab, et see võiks osaliselt tõlgitakse - nii vähe read on tõlgitud ja seejärel saavutatud piir. Sellisel juhul, kui see ei ole läks vahemälu (muul viisil vahemälu oleks purustatud, kuna oli ainult osaliselt tõlgitud). Nii siis, kui sa tulid uuesti teil oleks juba saavutanud piiri ja osaliselt tõlgitud tulemeid ei saadud vahemällu salvestada.
Igatahes kui leiate, et see juhtub jälle Palun lubage meile teada ja ei muuda midagi seal - võib-olla me saime teise aimugi.

Saate eemaldada käsitsi tõlke - see ei ole enam vaja.
Ka - Palun uuendage Viimane vabastamine - see on optimeeritud (need, mis on saadaval rohkem) pakkujate järjekord ja caches RSS tõlgete koostamiseks.

Kas sa vajad rohkem abi siin? :)

Simon Lloyd
20-10-11, 14:27
Michael, Täname, kontrollimise ja analüüsimise, ma keelatud mõne keele, nagu ma ei tahtnud jõuda minu piirnormid (makstud vaba) liiga kiiresti keeled, mida olen otsustanud tuua veidi liiklust.

On värskendamisel hiljemalt täna, kui ma olen kodus, saate märkida selle lõime, nagu ma ei pea seda sel ajal veel abi:) lahendada

vBET
20-10-11, 20:18
Suurepärane. Head vBET! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1