PDA

View Full Version: Lahendatud Vasta Qoute ei tööta enam



techanalyst
11-10-11, 20:55
Vigu pole ma Apache logisid, juurdepääsu tõrge või muul viisil

Vastus koos qoute, vaata youll pakkumine ja salvestamisel sisestada pakkumine on kadunud, kυik tφφtas VBet keelamise korral

vBET
11-10-11, 21:04
Palun rääkige täpselt, kuidas reprodutseerida.
-Kuidas vastus (kiire või täiustatud või boksis on küsimus)?
-Kas see juhtub iga sõnumi või mõnede spetsiifiliste (Palun URL täpne näiteks sõnumile kui me näeme seda pärast neile vastamist, mille pakkumine)? (praegu peame me teame, et see katkestab teie foorum sisu)
-Kas see juhtub, kui teie vastuse tõlgitud lehe või tõlkimata lehekülg või boksis?

Kõigepealt proovime reprodutseerida meie katsetamine foorum (siin me ei uuenda veel vBulletin 4.1.7 meil on veel kontrollimise see meie katse astme kohta).

techanalyst
11-10-11, 21:07
Lihtsalt klõpsake ametikohale, vastuse pakkumine, youll näha, siis kui te konteerite ta ei ole seal midagi erilist

1.) Klõpsake nuppu vasta Qoute
2.) Salvestamine
3.) ainult vastuse salvestatakse, pakkumine on kadunud

Keelatud poole mõtlemine oli teise pluginad ei muudeta, puudega VBet ja töötanud boom

vBET
11-10-11, 21:17
Palun vastake nii, et meil on võimalik seada kõigile küsimustele täpselt sama meie katse foorumil. See säästa, saates meile juurdepääsu andmed, kui meil on võimalik reprodutseerida meie katse foorum. Sel hetkel te vastas ainult 1 3 küsimusi.

techanalyst
11-10-11, 21:19
Palun rääkige täpselt, kuidas reprodutseerida.
-Kuidas vastus (kiire või täiustatud või boksis on küsimus)?
-Kas see juhtub iga sõnumi või mõnede spetsiifiliste (Palun URL täpne näiteks sõnumile kui me näeme seda pärast neile vastamist, mille pakkumine)? (praegu peame me teame, et see katkestab teie foorum sisu)
-Kas see juhtub, kui teie vastuse tõlgitud lehe või tõlkimata lehekülg või boksis?

Kõigepealt proovime reprodutseerida meie katsetamine foorum (siin me ei uuenda veel vBulletin 4.1.7 meil on veel kontrollimise see meie katse astme kohta).

1.) Kas või
2.) mul oli VBet minu foorum, põhjustades paljude teemade keelamine: P lihtsamalt öeldes pakkumise isnt seal
3) Ühe tõlked ei tööta, kuid mis on keel seatud tulemus oli sama

r.dziadusz
12-10-11, 12:33
Tere üritasin minu katse foorumi thiss probleemi taasesilekutsumise ja alati kuvatakse kõik sõnumid (noteeritud ja vastuse)
Võite esitada meile rohkem teavet - teie acces üksikasjalikult ja kontrollib ta läbi koht pm

techanalyst
12-10-11, 13:20
Intressid kokku saada see töö, ainult kaotatud IVE on kolm päeva, kuid Ill peab heaks kiitma 200 + kahju, mulle öeldi, et eksporditoetust, peate värskendama KKK "Ei toetused"

Ei saa jätkata, on foorumid alandada, ja kui teie plugin ei tφφta minu jaoks (periood), ei kavatse luba minna minu foorumitel, Im trash see, kuvatakse ainult teie plugin töö kuulda teile öelda "meie töötab kontakti teiste", ma võib elada withlut tõlgi teenuseid, ma põikkalde elusate teine plugins ilma

Halva tulevad tagasi, kui see toimib nii see seni minu kasutajanimi, kontole ja kustutada kõik muu palun, Im viis irritated

vBET
12-10-11, 14:02
Hei. Meil ei ole FAQ värskendamiseks pole FAQ - kogu poliitika on kirjeldatud litsentsileping, mis olete aktsepteerinud. Ma ei mõista oma 200 + kahju - ei tea täpselt mida teha sa mõtled, kuid vBET ei crash oma foorum, mis on funktsionaalne ja see oli oma otsuse tegelik foorum töötamist alustada. Kõige läbi kliendid ei pea mingeid probleeme vBET mis on suurepärane kvaliteet (käesoleval ajal ei ole mis tahes veaaruanne, mis on avatud). Me ei saa, mis on teie probleemiga ilma teie foorum põhjus - see on ei reprodutseeritavad meie katse foorumites. Palun märkus, et igaühel on eri plugins ja võib-olla on mõned vastuollu teise mod või lihtsalt midagi oli valesti installimise ja konfigureerimise ajal. Loomulikult võib-olla on vBET viga, kuid me ei saa kinnitamiseks enne, kui me suudame reprodutseerida meie testide keskkonnale.

Keegi palub teil oma foorum alandada-, nagu ma aru saanud, et teie Foorum töötab hästi, kui vBET on sisse lülitatud ja te väidavad, et ainult on probleem pakkumised, mis ei kontrollitud veel nii, et me ei tea, on see vBET süü või mitte. Kirjeldatud saate ise teise lõime plugin on teie teenistuses:) Leidis kinnitust teie poolt. Nii et Palun ärge kirjutage Valeavaldused - vBET töötab ja tõlgete tõlked pakkujatelt kuvatakse teie foorum. See oli teie ja meie töötajate kinnitab (mulle isiklikult). Teame, et olete pettunud, sest teile ei meeldi lõimumist vbseo - veel viis Palun stick laused, mis on täidetud. Kinnitatakse teie poolt kõnealuse vBET tegeleb oma foorum.

Täna/tomorrow Radek värskendab seda väga foorum-vBulletin 4.1.7 - olete teretulnud proovima teie küsimus siin reprodutseerida. Kui te ei saa seda siin teha e ka meil saada juurdepääsu üksikasjad töötamiseks küsimust, sest see tähendab, et teie küsimus on seotud ei vBET vaid teie teatud keskkonnas (konfiguratsiooni, muud pluginad, võimalik Vale paigaldus). Samuti palun ärge proovige prognoosida tulevikus – te ei saa seda teha. Nii et palun just stick väljaandmine asemel kirjalikult fantaasia umbes mida oleks - see toob meid kusagil. Keegi ütles teil blokeerida kõik teie plugins - te olete hysterical, siia või lihtsalt püüdnud teha müra (milleks?). Usun, et teil on olnud kuulda midagi nagu enne – võib-olla vBulletin meeskond, võib-olla sellest vbseo meeskond, võib-olla kusagil mujal. Kuid te ei kuule seda siin. Seda Palun tegemata lood. Palun jääda küsimus - keegi, ei tea, milline saab olema. Võib-olla tõesti teavitame midagi sellist, kuid nagu näete meie integratsiooni jaotises me kulutavad palju meie aega, et aidata kasutajatel teiste modifikatsioonid ja vBET.

Nii et proovige oma probleemi taastekitada tule tagasi, kui vBulletin 4.1.7 on meie foorum ant. Kohe see meie teadmised vastavalt vBET tegeleb trahvi vBulletin 4.1.7 meie katse juhtude kohta. Teil on võimalik vaadata seda isiklikult. Nii, et see toimib meie kasutajad vajavad seda - nii töötab õigesti. Meil on väga õnnelik, kui leitud vigu vBET ja naeratus koos saab teisaldada selle lõime viga aruandluse jagu-sest see tähendab, et saame parandada vBET, veel üks kord, kõrgetasemelisi meie kasutajatele anda. Kas olete Tere tulemast tagasi siia ja näitab meile küsimus. Me peaks suutma ei lahenda midagi ilma võimalust taasesitada. Kui see saab reprodutseeritakse ainult teie foorum (nr ühe nõuded ta on sama probleemi ja kunagi juhtunud midagi sarnased enne) siis meil on vaja leida meie mis toimub ja kas kõik küsimused üldse oma foorum.

techanalyst
12-10-11, 14:30
Teabe eemaldamiseks ja desinstallige see asi, failide kood iga osa kõike ilma põhjustab mis tahes küsimused ON minu praegune foorum Palun mulle

PEATA KLIENDI ÜTLEB, NAD TAHAVAD, IM KLIENDI JA MA ÜTLEN TEILE, MIDA MA TAHAN

Vajan et 52 keeles esitada?

vBET
12-10-11, 15:22
Hi - Palun punkti kui ma ütlesin teile, mida soovite - ma ei tea, mida te viitavad ja juba kinnitust tehtud laused ilma mis tahes kaas, nii ma tahaksin küsida, mida täpselt kirjutamise kohta. See väga lõime sõnad "soovitud" ja "klient" on ainult viimane postitus. Just nüüd, ma ei tea, mida kirjutamise kohta.

Desinstallimiseks palun:
1. Desinstallida admin CP
2. Eemaldada vBET eeskirjadele .htaccess kui selline lisati
3. Eemaldage kõik failid üles laadida FTP (on piisavalt eemaldada ainult see/hõlmab/XML laadida faile mõjutab teie Admin CP menüü isegi pärast desinstallida, kogu ülejäänud lihtsalt jääda)

techanalyst
12-10-11, 15:37
Teie sõnad

Ja kui agian - ei pea te oma kõik pluginad tähist muuta. See oli juba ütlesin nii mitu korda - Palun Stopp - kunagi sul sellist teavet ja ei ole tõsi. SP palun lõpetage vale lauset kirjutamisel.

Kuid palute mind manipuleerida VBSEO koodi, mis see on, teha, ma ei pea muutma plugina kood?

techanalyst
12-10-11, 15:37
Mis Im, kui ma ütlen teile ütles mulle manipuleerida koodi, kui te ei ütle mulle, et mulle öelda: P

techanalyst
12-10-11, 15:51
Ma oleks armastatud saada näha seda tööd, kuid saate mees on viis kuni raske tulla, ma ei taha tulla ettevõttelt, kellega teil on suhtumine on

Eemaldada kõik, mis ma leidsin zip alusel ja seljast tapetud ning hõlmab

Mul on iga õiguse saada toetust ja tõttu

1.) Kliendi youve insulted mind pole peatada, mul on palju pluginad, mis ei ole mulle küsimusi
2.) Told mulle midagi, keelate seejärel φelda seda?
3.) Lihtsalt dont soovi te nüüd, periood

On kaitsta klientide asju nagu Im küsib seaduste ja mul on õigus taotleda PETTUMUST on ka põhjust sõber

vBET
12-10-11, 16:06
Teie sõnad

Ja kui agian - ei pea te oma kõik pluginad tähist muuta. See oli juba ütlesin nii mitu korda - Palun Stopp - kunagi sul sellist teavet ja ei ole tõsi. SP palun lõpetage vale lauset kirjutamisel.

Kuid palute mind manipuleerida VBSEO koodi, mis see on, teha, ma ei pea muutma plugina kood?

Teil on + 20 kraadi pluginad. Saate paluti 1 tähist muuta. Nii et Jah saate paluti vbseo tähist muuta. Ning jah - ei ole tõsi, et teil on kõik teie plugins koodi muutmiseks - te kirjutasite valeandmete esitamine.

vBET
12-10-11, 16:26
Mis Im, kui ma ütlen teile ütles mulle manipuleerida koodi, kui te ei ütle mulle, et mulle öelda: P

Pole probleemi esmalt kirjutasite:

Ma ei saa ega on ma neid muudatusi teha, vault wiki, mida ma ei kavatse selle koodi muutmiseks kasutada, lihtsalt tüütu, kui nad toovad värskenduse halvasti läbi at on ka jätkata sama, 20 + plugins me lihtsalt ei saa istuda ja murda saidi kontrollida, kui ta töötab või ei tee
Seejärel me teile rääkinud, et ei ole vaja muuta kõik pluginad koodi ja enamik pluginad ei nõua suvalise koodi muutub onr muude integratsiooni. Nii juba teaksid, et seda ei ole vaja muuta kõik pluginad, veel kirjutasite valeandmete esitamine (tõenäoliselt teha müra, sest sa tahad adk jaoks refound withour mingil põhjusel):

võttes nõuda, et muuta koodi, mis töötab app, ma ei tohiks ei ole manipuleerida koodi, mis juhtub, kui mul on keegi täiendada või paiku suhtes selle tarkvara? Mul minna tagasi ja järgmisi samme, ma minu praegune pluginad on vajadus teha see.
Me teile rääkinud uuesti, et seda ei ole vaja muuta kõik pluginad, et kirjutasite uuesti ja sa tegid väga vähekõnekad ning vulgaarsed viisil, (mis on põhjus, miks sõnum eemaldati):

KÕIK PRAEGUSE PLUGINAD TULEB VEEL MANIPULEERIDA KOODI TEINE PLUGINS SAADA NENDE TÖÖ
Nii, et see - meil ei olnud kustutatakse see vaevalt. Ja sa tead täiesti, mida sa tegid nii ei proovige teha kõik naerunäod püünisraudade ainult sellepärast, et me eemaldada vulgaarsed sõnum. Meil on selle sisu (saata see teile PM nii võite kirjutada see uuesti tavalisel viisil - ärge unustage...).

See sina, kes tegid avaldust ilma mis tahes kaas ja proovige tegemine torm klaasi vett sundida ei olnud mingit põhjust mis tahes toetuse puhul kasutada. Palun lõpetage. Kõik tulevased Valeavaldused eemaldatakse - meil on mingit aega, et mängida otsida ja peita. Me oleme siin tugi klientidele nüüd - Palun rääkige vajate rohkem abi selle probleemi kohta? :)

techanalyst
12-10-11, 16:35
Pole probleemi esmalt kirjutasite:

Seejärel me teile rääkinud, et ei ole vaja muuta kõik pluginad koodi ja enamik pluginad ei nõua suvalise koodi muutub onr muude integratsiooni. Nii juba teaksid, et seda ei ole vaja muuta kõik pluginad, veel kirjutasite valeandmete esitamine (tõenäoliselt teha müra, sest sa tahad adk jaoks refound withour mingil põhjusel):

Me teile rääkinud uuesti, et seda ei ole vaja muuta kõik pluginad, et kirjutasite uuesti ja sa tegid väga vähekõnekad ning vulgaarsed viisil, (mis on põhjus, miks sõnum eemaldati):

Nii, et see - meil ei olnud kustutatakse see vaevalt. Ja sa tead täiesti, mida sa tegid nii ei proovige teha kõik naerunäod püünisraudade ainult sellepärast, et me eemaldada vulgaarsed sõnum. Meil on selle sisu (saata see teile PM nii võite kirjutada see uuesti tavalisel viisil - ärge unustage...).

See sina, kes tegid avaldust ilma mis tahes kaas ja proovige tegemine torm klaasi vett sundida ei olnud mingit põhjust mis tahes toetuse puhul kasutada. Palun lõpetage. Kõik tulevased Valeavaldused eemaldatakse - meil on mingit aega, et mängida otsida ja peita. Me oleme siin tugi klientidele nüüd - Palun rääkige vajate rohkem abi selle probleemi kohta? :)

Teie ei aitab teie solvav, periood

Soovin toetust, dont soovite tarkvara, ei ole kasulik teie, ärritavad klient ei ole toetus

Samuti ütles ta töötas välja arvatud: P, mis oli üks kahest põhiküsimuste, vastus, mille pakkumine on olulisem mulle tõlked, nii tema ei tööta, kui selle põhjustab probleemi, võite keelata Sõnasõnaline lihtsad faktid

1.) Et midagi loetakse töö, teha ilma muude interupting tegevuste ütles komponentide - teie plugin põhjustatud börsitehingute interuptions
2.) Tugi - mul on vaja jätkuvalt võimaldada katse ikka ja jälle, rikkumata on foorumid, solvav või ärritavad lõputa kliendile plugin

Toetuse, teie ei aitab ja ma DONT taha teie abi, vaid lugemine postitusse teeb mind soovite akna visata monitor

Theres nii palju valu ja kannatusi saada see töö

vBET
12-10-11, 16:36
Ma oleks armastatud saada näha seda tööd, kuid saate mees on viis kuni raske tulla, ma ei taha tulla ettevõttelt, kellega teil on suhtumine on

Eemaldada kõik, mis ma leidsin zip alusel ja seljast tapetud ning hõlmab

Mul on iga õiguse saada toetust ja tõttu

1.) Kliendi youve insulted mind pole peatada, mul on palju pluginad, mis ei ole mulle küsimusi
2.) Told mulle midagi, keelate seejärel φelda seda?
3.) Lihtsalt dont soovi te nüüd, periood

On kaitsta klientide asju nagu Im küsib seaduste ja mul on õigus taotleda PETTUMUST on ka põhjust sõber

Ei ole mingit põhjust toetuse puhul:
1.) Insulted? mida te kirjutades kohta? Samuti saate eest makstud vBET litsentsi - isegi eeldusel, et teil oli solvasid see on seotud vBET litsents? Me pole aimugi, mida kirjutamise kohta.
2.) Samuti pole aimugi, mida kirjutamise kohta. Ja uuesti juba teha vBET litsents?
3.) Ei ole teil vaja - sviiter, te ei pea ikka ja jälle puutuda poodi osta. Olete ostnud vBET litsentsi ja selle eest maksnud. Pange tähele, et toetus on vaba - eksporditoetuseta midagi ei ole midagi. Te ei maksta toetust. Ka isegi te oleks - see on teie otsus keelduda meie toetust. See on tavaline vBET litsents?

Pettumust mingit põhjust tagasimakse - me juba ütlesin teile, et siia meie ülesanne on töötada ja aidata teil vBET ja me ei ole siin nõustamine, töötades koos oma emotsioone ega muuta mis tahes psychoanalyze. Probleeme oma emotsioone Palun minge asjakohane inimesed. Meil on siin vBET probleeme. Ka uuesti - tugi ja vaba:) Keeldumise meie toetust võimaldab teil puudub õigus tagastada.

vBET
12-10-11, 16:46
Teie ei aitab teie solvav, periood

Soovin toetust, dont soovite tarkvara, ei ole kasulik teie, ärritavad klient ei ole toetus

Samuti ütles ta töötas välja arvatud: P, mis oli üks kahest põhiküsimuste, vastus, mille pakkumine on olulisem mulle tõlked, nii tema ei tööta, kui selle põhjustab probleemi, võite keelata Sõnasõnaline lihtsad faktid

1.) Et midagi loetakse töö, teha ilma muude interupting tegevuste ütles komponentide - teie plugin põhjustatud börsitehingute interuptions
2.) Tugi - mul on vaja jätkuvalt võimaldada katse ikka ja jälle, rikkumata on foorumid, solvav või ärritavad lõputa kliendile plugin

Toetuse, teie ei aitab ja ma DONT taha teie abi, vaid lugemine postitusse teeb mind soovite akna visata monitor

Uuesti Palun rääkige täpselt kui meil on solvav saate? Palun pidage meeles, leidis teie sõnumi, mis eemaldati vulgarisms tõttu. Me juba ütlesin, et valeandmete esitamise kustutatakse – kui teil puudub kate puhul oma avaldusi Palun ärge kirjutage see või silmameigieemaldajates. Me ei võta mis tahes rohkem sõnumeid, et meil on solvav saate kuni annate täpne lause, kui meil on teile solvav.

Keegi rahuldamata faktidele. Fakt on, et teil on ütleb meile, et teil on pakkumiste probleem. Fakt on, et me kunagi nägi seda oma foorum. Tõsiasi, et pakume teile toetab see algusest alates. Tõsiasi, et me ei saa reprodutseerida. Fakt on, et see on kinnitatud on vBET probleemi või on probleemi olemasolu üldse.

Palun toetuse vaba ja millised kulud 0 midagi tagasi on 0. Samuti on keeldumise meie toetust. Ka ei pea te jätkata Keela Plugina lubamine - võite anda meile juurdepääsu, saate töötada katse astme.

Tõsiasi, et kirjutamise valeandmete esitamise ja juba tõendatud. Soovite toetuse ja teil on karjuvad sundida meid toetuse abil valeandmete esitamise eest. Me ei luba seda enam. Faktide peatada või kirjutada midagi.

Kas vajate veel abi selle teema? :)

techanalyst
12-10-11, 16:46
Ei ole mingit põhjust toetuse puhul:
1.) Insulted? mida te kirjutades kohta? Samuti saate eest makstud vBET litsentsi - isegi eeldusel, et teil oli solvasid see on seotud vBET litsents? Me pole aimugi, mida kirjutamise kohta.
2.) Samuti pole aimugi, mida kirjutamise kohta. Ja uuesti juba teha vBET litsents?
3.) Ei ole teil vaja - sviiter, te ei pea ikka ja jälle puutuda poodi osta. Olete ostnud vBET litsentsi ja selle eest maksnud. Pange tähele, et toetus on vaba - eksporditoetuseta midagi ei ole midagi. Te ei maksta toetust. Ka isegi te oleks - see on teie otsus keelduda meie toetust. See on tavaline vBET litsents?

Pettumust mingit põhjust tagasimakse - me juba ütlesin teile, et siia meie ülesanne on töötada ja aidata teil vBET ja me ei ole siin nõustamine, töötades koos oma emotsioone ega muuta mis tahes psychoanalyze. Probleeme oma emotsioone Palun minge asjakohane inimesed. Meil on siin vBET probleeme. Ka uuesti - tugi ja vaba:) Keeldumise meie toetust võimaldab teil puudub õigus tagastada.

1.) Asking, kui ma isegi LUGEDA juhiseid, te didn't mulle on statment kui tegite
2.) Ei saa kasutada VBet ajavahemik selle põhjustab paljudele küsimustele, miks ma peaksin tahtma kasutada midagi, mis põhjustab mitme probleem, siis see lahendaks?
3) Seejärel ütle mulle, kuidas saada toetust ei saa kasutada, milline osa ei saate siin tõsiselt midagi? Teie rikub kasutustingimused Paypals, teil on toetus poliitika

VBET isnt töö minu jaoks perioodi miks see te ei saa seda ei kavatse murda sivustoni Im rohkem, et saan seda teha, tuleks i osta plugin installimine ja minge, ma pean sacrice kanade edasi selle tööd saada

SOLVAV

Pettumust mingit põhjust tagasimakse - me juba ütlesin teile, et siia meie ülesanne on töötada ja aidata teil vBET ja me ei ole siin nõustamine, töötades koos oma emotsioone ega muuta mis tahes psychoanalyze. Probleeme oma emotsioone Palun minge asjakohane inimesed. Meil on siin vBET probleeme. Ka uuesti - tugi ja vaba:) Keeldumise meie toetust võimaldab teil puudub õigus tagastada.

Ma tahan toetuse kuna ta DOESN'T tööd, esitades oma põhjendused Im

Saada see töö on vaja muuta praegu töötavad plugin, toetuse taotluse üle kehtiv SOLVAVATE ja igal

Annan Euroopa Parlamendile PayPal, at, mida on lihtne, kuna toodet ei töö AS EXPECTED, arvas, mida selle oma lepingu reegel

Uuesti oma küsimise foorum murda, nii, et saate MÄNGIDA

Ei lihtsalt jutumärke olemas on muud pluginad, mis olid ei tööta, miks ma peaksin tahtma minema see teile rohkem!

techanalyst
12-10-11, 16:51
Keegi rahuldamata faktidele. Fakt on, et teil on ütleb meile, et teil on pakkumiste probleem. Fakt on, et me kunagi nägi seda oma foorum. Tõsiasi, et pakume teile toetab see algusest alates. Tõsiasi, et me ei saa reprodutseerida. Fakt on, et see on kinnitatud on vBET probleemi või on probleemi olemasolu üldse.

Keelata VBet probleemi läheb ära lihtne, mida muidu pean ootama ja vt jaotatakse olete paksusest terastala mees

Kui ma osta mis sviiter ja freys 30 päeva jooksul, ma selle tagasi võtma ja nad kas mind tagasi või mulle midagi muud oma lihtne, te ei ole midagi minu pakkuda teile tietämättömien perioodi

Ütlesin väljastamisel on nüüd soovite juurdepääsu minu foorumid admin paneeli? Miks ma teha, et teie probleem on ainult oma plugin, ma ei hooli, kui see toimib vanilje saidil, minu arvutis ei tööta, ostsin selle kavatsusi ja oleks mõista, kuid see ei

techanalyst
12-10-11, 16:52
Ei toeta im keeldumise minu foorumid katkestamist: P saada faktide sirge

vBET
12-10-11, 17:00
1.) On oluline täpsustada, et ei integratsiooni tehti asjakohaselt eriti siis, kui kasutaja aruanded näitavad, et see ei olnud - see on ei solvamine, on kontrollida võimalike põhjuste kohta küsimusi. Me ei tehtud avaldus ja seejärel ütlesin, et me ei teinud avalduse.
2.) Teil on avatud ainult üks küsimus, mis kunagi ei kinnitata praegu ei selle olemasolu üldse ega on vBET probleemi, sest te keelduda seda kuvada. Varem oli Avage üks mitu probleemi, mis põhjustas vale integratsiooni nii, et see ei olnud tingitud vBET, vaid inimeste viga vale konfiguratsioon. Nii et kui on teie palju küsimusi? Samuti Palun lugege litsentsileping - vead ei ole toetuse põhjus. Me lahendada vead, kui need on olemas. Praegu on kõik avatud viga aruanded.
3.) Abil saate vBET – saate kinnitada ise, et see töötab.

vBET on teie teenistuses – saate kinnitada ja meie töötajate liiga (mulle isiklikult). Te saate aga vBET installida ja seda õigesti konfigureerida ja kasutada. Vale konfiguratsioon ja installi ei ole tagastamise põhjus.

Keegi kunagi insulted teile. Peata see.

vBET töötab. See väga foorum on tõendid ja palju muud meie klientide foorumid on tõend. Saate lihtsalt, ta oli halb install konfiguratsioon ja te kinnitas ise, et olete seda asjakohaselt oma foorum töötab. Nii et kui teie? vBET töötab oma foorum - te isiklikult selle kinnitanud.

Loomulikult saavad teatada - see muudab midagi. vBET töötab, ühelgi põhjusel toetuse üldse on ja soovite murda meie juriidilisi lepinguid. Palun lugege litsentsileping. VBET kirjeldatakse siin foorumil ja kõik on täidetud.

Kas vajate veel abi selle teema? :)

techanalyst
12-10-11, 17:01
Ma ostnud litsents kuulub tarkvara, mis põhjustab probleeme teiste pluginad, ma saan kasutada

Kasutajatugi - kui ma annan teile juurdepääsu oma tegevuse jätkuvuse manipuleerida VBSeo, at ei lahust ja mitte nõustudes, et VBSeo põhjustab null küsimusi sivustoni Im

vBET
12-10-11, 17:02
Ei toeta im keeldumise minu foorumid katkestamist: P saada faktide sirge

Te kunagi paluti murda oma foorum. Pange tähele, et saate lihtsalt lubada meid toetama saate saata juurdepääsu üksikasjad (Meil palutakse informeerida juba mitu korda). Samuti saate töötada katse juhtudel.

Kas vajate veel abi selles küsimuses? :)

techanalyst
12-10-11, 17:04
1.) On oluline täpsustada, et ei integratsiooni tehti asjakohaselt eriti siis, kui kasutaja aruanded näitavad, et see ei olnud - see on ei solvamine, on kontrollida võimalike põhjuste kohta küsimusi. Me ei tehtud avaldus ja seejärel ütlesin, et me ei teinud avalduse.
2.) Teil on avatud ainult üks küsimus, mis kunagi ei kinnitata praegu ei selle olemasolu üldse ega on vBET probleemi, sest te keelduda seda kuvada. Varem oli Avage üks mitu probleemi, mis põhjustas vale integratsiooni nii, et see ei olnud tingitud vBET, vaid inimeste viga vale konfiguratsioon. Nii et kui on teie palju küsimusi? Samuti Palun lugege litsentsileping - vead ei ole toetuse põhjus. Me lahendada vead, kui need on olemas. Praegu on kõik avatud viga aruanded.
3.) Abil saate vBET – saate kinnitada ise, et see töötab.

vBET on teie teenistuses – saate kinnitada ja meie töötajate liiga (mulle isiklikult). Te saate aga vBET installida ja seda õigesti konfigureerida ja kasutada. Vale konfiguratsioon ja installi ei ole tagastamise põhjus.

Keegi kunagi insulted teile. Peata see.

vBET töötab. See väga foorum on tõendid ja palju muud meie klientide foorumid on tõend. Saate lihtsalt, ta oli halb install konfiguratsioon ja te kinnitas ise, et olete seda asjakohaselt oma foorum töötab. Nii et kui teie? vBET töötab oma foorum - te isiklikult selle kinnitanud.

Loomulikult saavad teatada - see muudab midagi. vBET töötab, ühelgi põhjusel toetuse üldse on ja soovite murda meie juriidilisi lepinguid. Palun lugege litsentsileping. VBET kirjeldatakse siin foorumil ja kõik on täidetud.

Kas vajate veel abi selle teema? :)

1.) Integratsiooni vs koodi manipuleerimine, Im insener, koodi manipuleerimise isnt integratsiooni faktilise sõnastus on "Kood manipuleerimise nõutav" selle, et turu integratsiooni vale reklaami
2.) Ei inimeste, mul oli uuesti kirjutada minu HTACCESS saada teie süsteemi nõuetekohaseks toimimiseks, ja HTACCESS faili ei tööta mulle, kui ma saan kasutada sisu Kohaletoimetamisteenused
3) Ühe keele ********************.Kui ei öelda, mitu töötanud? Uuesti at ei töö ühte funktsiooni 52 töötatud, hows ning selle töö, mu Jumal mees

Te ei sa ütlesid vt a terapeutiliste põhimõtteliselt insult: P at solvavate

Konfiguratsiooni vs manipuleerimine, see põhjustas teine plugins töötamise, näiteks VBTube toiminud rike nurjumine Kuva videod, vbnotifications olid nad on 1/3 enam kena väike vahekaartide prügi koodi leht

TEIE plugin tekkinud küsimustele

techanalyst
12-10-11, 17:06
Te kunagi paluti murda oma foorum. Pange tähele, et saate lihtsalt lubada meid toetama saate saata juurdepääsu üksikasjad (Meil palutakse informeerida juba mitu korda). Samuti saate töötada katse juhtudel.

Kas vajate veel abi selles küsimuses? :)


Mis võimaldab VBEt põhjustab THE kogu foorum on küsimusi (küsimise, et võimaldada plugin = foorum murdis oma öelda, sa ei küsi minult seda uuesti lubada?)at ei ühekordsest, ei soovi te juurdepääsu omavad, sest ma tean youll manipuleerida koodi ja ma ei taha, manipuleeritud, manipuleerimine seadustiku koodeks foorum plugin versiooniuuendusi jne muutunud painajainen

Veenduge, et soovitud abi lubatud VBET ilma võttes minu foorum, pole koodi manipuleerimise at aidata, koodi ISNT spikker

vBET
12-10-11, 17:12
Keelata VBet probleemi läheb ära lihtne, mida muidu pean ootama ja vt jaotatakse olete paksusest terastala mees

Kui ma osta mis sviiter ja freys 30 päeva jooksul, ma selle tagasi võtma ja nad kas mind tagasi või mulle midagi muud oma lihtne, te ei ole midagi minu pakkuda teile tietämättömien perioodi

Ütlesin väljastamisel on nüüd soovite juurdepääsu minu foorumid admin paneeli? Miks ma teha, et teie probleem on ainult oma plugin, ma ei hooli, kui see toimib vanilje saidil, minu arvutis ei tööta, ostsin selle kavatsusi ja oleks mõista, kuid see ei

Te juba avastatud võltsitud lauset kirjutamisel - meil on vaja kinnitada ei küsimus on olemas üldse. Samuti on vastuolus muude plugin ei ole vBET asi.
Poola õiguse annab teile pole 30 päeva poliitikat. Ma ei tea, teie kohalikke seadusi, kuid ma arvan, et see pole ladu poliitika õiguse ja isegi kui see on õigus - te ostsite Poolas litsentsi ja saate seda oma riiki eksporditud. vBET litsents on Poola õiguses – see selgelt lisatakse litsentsileping. Pakume teile abi ja töötamise vBET - lihtsalt lükata ja on oma otsust. Me ei tagasta tõttu otsustanud keelduda toetuse kasutaja.

Palun lugege litsentsileping - kõik võimalikud vead on mis tahes tarkvara elutsükli normaalne ja ei ole toetuse alus. Ka on ei leia kinnitust, kas teil on kõik viga või probleem – on üks teie ja juba kinnitas, et kirjutamise valeandmete esitamise. Seda esmalt - isegi juhul, kui on a bug - me parandada vead toetust ja olete nõus selleks litsentsilepingu - leiate selliste osade võimaluse korral iga tarkvara litsentsilepingu. Ja keelab abi võimaliku vBET küsimus/programmivea toetamiseks on samuti toetuse taotlemise põhjus.

Kas vajate veel abi koos oma probleemi? :)

techanalyst
12-10-11, 17:15
At ei vale lause pakkumiste töötada keelatud, ma saaks neid peatada teise

Trahvi lahendada ilma manipuleerimine tolliseadustiku minu foorumite või muude pluginad, hows et

Isnt bug, tarkvara ei mängi kena muu tarkvaraga, arvestades muu tarkvara = 95% oma plugin minu foorum on vähem väärtuslik

techanalyst
12-10-11, 17:18
Samuti on vastuolus muude plugin ei ole vBET asi.

OK need töötavad VBet: P I võimaldavad nad **************************************** ma lubada või keelata Photopost Pro, VBTube jne jne jne, pakkumiste toimi, kas nii

vBET
12-10-11, 17:18
Ma ostnud litsents kuulub tarkvara, mis põhjustab probleeme teiste pluginad, ma saan kasutada

Kasutajatugi - kui ma annan teile juurdepääsu oma tegevuse jätkuvuse manipuleerida VBSeo, at ei lahust ja mitte nõustudes, et VBSeo põhjustab null küsimusi sivustoni Im

See on lahendus – lihtsalt lükata. Pange tähele, et standardne viis toetada ametlikult saada probleemi aruande vBulletin on küsida üksikasju juurdepääsu. Nii, et see ei ole midagi plaanivälise - on kõnealuses kaubanduses tavaline. Võite keelduda toetuse, et asjaolu ja see ei ole põhjus toetuse - see on oma otsuse. Samuti pange tähele, et me püüame reprodutseerida väljaandmise esimest meie testi kanalisatsiooni kohta. Me ei saa reprodutseerida küsimus. Samuti on keegi teine küsimus. Ka see ei leia kinnitust, et küsimus on tõesti olemas ja me peame arvesse võtta, sest te kirjutasite juba meie foorumiga valeandmete esitamise.

techanalyst
12-10-11, 17:22
Töötlemine kolmanda osa LICNESE müüdud ja Ameerika Ühendriikide esitatud: P mis õigust ei oma parandus on manipuleerida koodi kolmanda isiku

Kui on sõlmitud kokkuleppe heakskiitmisel muutused, mida teete VBSeo?

Lihtne, ma annan teile üksikasjad, keelake teine plugins teie läheb muude plugins koosseisud ja koodi siis süüdistada teine plugins teie läheb seejärel OK.

DBTech ja Vbulletin VBSeo on admin logimine, ei ole kunagi üks kord ei nad muuta säte on üks plugin kunagi, kunagi

Halva näha sisselogimine, kuid saate ainult teha muudatuse suhtes oma ÕIGUSPÄRASELE plugin ei midagi muud, mis on

Tähendab VBulleting, VBSEo või mis tahes Draginbyte plugin muutusteta config

vBET
12-10-11, 17:24
Mis võimaldab VBEt põhjustab THE kogu foorum on küsimusi (küsimise, et võimaldada plugin = foorum murdis oma öelda, sa ei küsi minult seda uuesti lubada?)at ei ühekordsest, ei soovi te juurdepääsu omavad, sest ma tean youll manipuleerida koodi ja ma ei taha, manipuleeritud, manipuleerimine seadustiku koodeks foorum plugin versiooniuuendusi jne muutunud painajainen

Veenduge, et soovitud abi lubatud VBET ilma võttes minu foorum, pole koodi manipuleerimise at aidata, koodi ISNT spikker

On seotud küsimused puuduvad. Meil on arutada ühte võimalikku ja ei kahjulike (võimaldab töötada foorum) väljaandmise. Keegi kunagi öelnud, saate "murdis oma foorum". See on valeandmete esitamine. Ükskõik milline võrrandid on tehtud - on paned oma sõnad välja suudme. See ei juhtunud - me kunagi teile rääkinud, et teie foorum.

Kui soovite abi ilma oleks võimalust vBET oma foorum, siis:
1. Proovige meie foorum probleemi taasesilekutsumise 4.1.7 värskendamisel
2. Avage oma testimiskeskkonnas - lihtsalt dubleerida failid ja andmebaasi, muuta sätteid ükshaaval (foorum URL) ja ta on teinud.

Me juba andis teile rahulikult neid vihjeid.

techanalyst
12-10-11, 17:28
Teie jättes välja muud teemad ma toonud

Photopost Pro on lubatud VBET, VBtube, VBnotificaitons, VBDownloads lõpetab töötamise küsimused

On tõesti vaja on keegi kõik need läbi ja manipuleerida koodi muuta töö.... vbet tõsiselt? Vastama, et need pluginad töö, nii kaua, kuni vbet isnt lubatud, nii rahu töötavad AT 20-30 pluginad

vBET
12-10-11, 17:29
Samuti on vastuolus muude plugin ei ole vBET asi.

OK need töötavad VBet: P I võimaldavad nad **************************************** ma lubada või keelata Photopost Pro, VBTube jne jne jne, pakkumiste toimi, kas nii

Avasta konflikti peate:
1. Tavalise keskkonna probleem taastekitada
2. Keelamine teine plugins - lubatud vBET
3. Proovige probleemi taasesilekutsumise uuesti - kui see juhtub, et probleemi põhjuseks on vastuolus mõnes muus plugin

Pange tähele, et selles etapis peab kinnitame probleem esineb isiklikult. Teie avaldus on ei ole piisavalt.

Kas vajate veel abi selles küsimuses? :)

vBET
12-10-11, 17:31
At ei vale lause pakkumiste töötada keelatud, ma saaks neid peatada teise

Trahvi lahendada ilma manipuleerimine tolliseadustiku minu foorumite või muude pluginad, hows et

Isnt bug, tarkvara ei mängi kena muu tarkvaraga, arvestades muu tarkvara = 95% oma plugin minu foorum on vähem väärtuslik

Meil on hea meel võimaluse parandada see. Me teeme seda üldse ilma teie loata muutusteta püsiva kood. Me lisada logisid, mis loob ainult meie IP ja ainult leida meie mis toimub kuluvat aega. Palun:) PM juurdepääsu üksikasjad

techanalyst
12-10-11, 17:31
Avasta konflikti peate:
1. Tavalise keskkonna probleem taastekitada
2. Keelamine teine plugins - lubatud vBET
3. Proovige probleemi taasesilekutsumise uuesti - kui see juhtub, et probleemi põhjuseks on vastuolus mõnes muus plugin

OK nii, et minu foorum on tootjaorganisatsioonide, olete tegelevad on teie töö, plugin minu foorumi teine plugins kaaluvad tähtsust sinu, at ei paranda või uuesti lahus

20 - 30 Plugins = töö
20/30 Plugins + VBET = ei tööta
VBEt ise - töö **********....

LISA VBET see katkestab pilt, ma ei soovi sulgemine minu foorum ja funktsioonid teie jaoks

at ei viga at nimetusega toote viga

techanalyst
12-10-11, 17:32
Meil on hea meel võimaluse parandada see. Me teeme seda üldse ilma teie loata muutusteta püsiva kood. Me lisada logisid, mis loob ainult meie IP ja ainult leida meie mis toimub kuluvat aega. Palun:) PM juurdepääsu üksikasjad

Tähis puudub muutub aja jooksul (Temp või Permi) ja config või suvand muutusteta kohta Vbulletin, Dragon bait m VBSEo jne kood muutusi, suvandid, nr manipuleerimine ja nr keelamine need pluginad

vBET
12-10-11, 17:38
Töötlemine kolmanda osa LICNESE müüdud ja Ameerika Ühendriikide esitatud: P mis õigust ei oma parandus on manipuleerida koodi kolmanda isiku

Kui on sõlmitud kokkuleppe heakskiitmisel muutused, mida teete VBSeo?

Lihtne, ma annan teile üksikasjad, keelake teine plugins teie läheb muude plugins koosseisud ja koodi siis süüdistada teine plugins teie läheb seejärel OK.

DBTech ja Vbulletin VBSeo on admin logimine, ei ole kunagi üks kord ei nad muuta säte on üks plugin kunagi, kunagi

Halva näha sisselogimine, kuid saate ainult teha muudatuse suhtes oma ÕIGUSPÄRASELE plugin ei midagi muud, mis on

Tähendab VBulleting, VBSEo või mis tahes Draginbyte plugin muutusteta config

Me ka ei ole kunagi teinud muudatusi oma foorum:)

Võib-olla me võime püsiva config muutusi. Kui me leida midagi kahtlastest me vaadata seda lühikeseks ajaks ajal (sekund) ainult selleks, et kontrollida seda võimalikku küsimusena ja taastage see tagasi. Ma ei ütle me teeme seda - kui soovite, saate sellest/palume sellistel juhtudel.
Siiski esmalt me kontrollib vBET osad.

vBET
12-10-11, 17:48
Teie jättes välja muud teemad ma toonud

Photopost Pro on lubatud VBET, VBtube, VBnotificaitons, VBDownloads lõpetab töötamise küsimused

On tõesti vaja on keegi kõik need läbi ja manipuleerida koodi muuta töö.... vbet tõsiselt? Vastama, et need pluginad töö, nii kaua, kuni vbet isnt lubatud, nii rahu töötavad AT 20-30 pluginad

Me arutada ainult aruteluserverisse küsimusi, mida kirjeldatakse. Palun Avage uus teema jaoks uus teema. Ühe niidi = küsimusega. Praegu oleme avanud küsimusega, mis on seotud teie foorumi üks lõime. Samuti täpsustada avamisel uue lõime - kui me näeme väljaandmise täpne URL. Teil on juba mitu korda sellest teavitada. Pole probleemi meile avatud lõime tähendab probleemi ei. Kuidas me teame, et probleem on endiselt olemas? Oli juba mitu korda öelnud, avage üks teema kohta üks küsimus. Te äsja avasite selle lõime sellele probleemile.

Lihtsalt Palun Avage uus teema jaoks uus teema.

vBET
12-10-11, 18:02
1.) Integratsiooni vs koodi manipuleerimine, Im insener, koodi manipuleerimise isnt integratsiooni faktilise sõnastus on "Kood manipuleerimise nõutav" selle, et turu integratsiooni vale reklaami
2.) Ei inimeste, mul oli uuesti kirjutada minu HTACCESS saada teie süsteemi nõuetekohaseks toimimiseks, ja HTACCESS faili ei tööta mulle, kui ma saan kasutada sisu Kohaletoimetamisteenused
3) Ühe keele ********************.Kui ei öelda, mitu töötanud? Uuesti at ei töö ühte funktsiooni 52 töötatud, hows ning selle töö, mu Jumal mees

Te ei sa ütlesid vt a terapeutiliste põhimõtteliselt insult: P at solvavate

Konfiguratsiooni vs manipuleerimine, see põhjustas teine plugins töötamise, näiteks VBTube toiminud rike nurjumine Kuva videod, vbnotifications olid nad on 1/3 enam kena väike vahekaartide prügi koodi leht

TEIE plugin tekkinud küsimustele

1.) See on integratsiooni - ta integreerib 2 tooted nii, et see on integratsiooni. Esineb mis tahes vale reklaam. Palun meile kui arvate, et see on punkt.
2.) Samuti oli vaja kirjutada oma .htaccess installimisel, vbseo - mis? Mis on asi?
3.) See ei ole ühes keeles – kõik töötavad. Üks on tõend selle kohta, et see töötab. vBET esitatakse asjakohaselt tulemused tõlked pakkujatelt. Ja juba oli teada, et olete jõudnud oma piirangu nii vBET on tulemeid ei esitaks tõlke pakkujate, st miks näete ei ole tõlgitud sisu. Kõik keeled töötavad - kui teil on teie kasutatavate limiitide piires uuesti näete teise tõlked tulevad. See on vBET - teie vastutate Ümberarvutustulemuste pakkujate juurdepääsu tagamiseks. Kui soovite seada oma piirangud palun kasutada Google'i tõlge API v2 - see võimaldab see. Olete juba teatati selle kohta. vBET töötab trahvi siin ja toetab kõiki keeli.

Me ei ole kunagi öelnud näete terapeutiliste - see on teise valeandmete esitamine. Te ei leia kusagil meil öelnud, saate minna ja vaadata terapeutiliste - me teile rääkinud, et me ei ole abikaasad ja me ei ole siin oma emotsioone ainult selleks, et aidata teil vBET töötada. Ja see kehtib - me ei ole terapeutiliste ja me ei ole siin oma emotsioone töötamiseks - meil on siin vBET töötamiseks. Veel kord seda Palun stick faktide ja lahkuda oma emotsioone taha, kuna see toob meid ole lähemalt lahus.

Taas Avage uus teema iga probleemi kohta ja üksikasjad.

vBET
12-10-11, 18:03
Avasta konflikti peate:
1. Tavalise keskkonna probleem taastekitada
2. Keelamine teine plugins - lubatud vBET
3. Proovige probleemi taasesilekutsumise uuesti - kui see juhtub, et probleemi põhjuseks on vastuolus mõnes muus plugin

OK nii, et minu foorum on tootjaorganisatsioonide, olete tegelevad on teie töö, plugin minu foorumi teine plugins kaaluvad tähtsust sinu, at ei paranda või uuesti lahus

20 - 30 Plugins = töö
20/30 Plugins + VBET = ei tööta
VBEt ise - töö **********....

LISA VBET see katkestab pilt, ma ei soovi sulgemine minu foorum ja funktsioonid teie jaoks

at ei viga at nimetusega toote viga

Juba oli öelnud, et saate jätta meile või katsetamise foorum. Saate ka juba öeldi kuidas kontrollida konflikte.

vBET
12-10-11, 18:04
Tähis puudub muutub aja jooksul (Temp või Permi) ja config või suvand muutusteta kohta Vbulletin, Dragon bait m VBSEo jne kood muutusi, suvandid, nr manipuleerimine ja nr keelamine need pluginad

OK - Palun PM juurdepääsu üksikasjad. Näeme, mida me leiame.

techanalyst
12-10-11, 18:45
Minu ametikohta nüüd nii kustutamine

techanalyst
12-10-11, 20:06
Loobuma, on kadunud ja minu raha

FYI, mida nad ei pakkuda abi, kuid riski suvandid ja mul oli langus kood

vBET
12-10-11, 20:22
Minu ametikohta nüüd nii kustutamine

Miks üllatunud - öeldi, et me ei ole enam taluma valeandmete esitamisel. Me ei ole enam on lahti meie aja kohta vale laused vastata. Me ametlikult kirjutas ta teile selle väga lõime. Teil pole inimeste tähelepanu panna see - me juba kirjutas ta ametlik kinnitus. Kaasa arvatud väljaspool lingid on lihtsalt rämpsposti - ta ei ole seotud selle lõime. Teil on õigus sisaldab linke teie lehtedele jätta mitu välisteenused küsimustega.

vBET
12-10-11, 20:25
Loobuma, on kadunud ja minu raha

FYI, mida nad ei pakkuda abi, kuid riski suvandid ja mul oli langus kood

See on teie otsus ei kasuta vBET. Pakume teha vBET täielikult toimiv:) toetada Ettepanek on avatud nii kaua, kuni olete meie kliendi:)

FYI, ma ei tea, kes on nad ja mida on see selle kohta arvamust avaldada.

Kas vajate veel abi selle teema?

techanalyst
12-10-11, 20:51
Neid saate =

Kas pakute toetust, kuid ma ei saa koodi manipuleerimise oht [* rämpsposti REMOVED *]

Tegemist on aus, ja selle mulle kliendi seisukohast, ei soovi riski teise muudatuse abi lepingute muudatused, ei saa seda väita.

Im ei oma toote solvav, isiklikult ma tahan midagi sellist, kuid selle praegu ei kavatse segu hästi meie foorumites. Tarkvara ei süüdistavad: P

[* EEMALDADA RÄMPSPOSTI *]

vBET
12-10-11, 22:14
Neid saate =

Kas pakute toetust, kuid ma ei saa koodi manipuleerimise oht [* rämpsposti REMOVED *]

Tegemist on aus, ja selle mulle kliendi seisukohast, ei soovi riski teise muudatuse abi lepingute muudatused, ei saa seda väita.

Im ei oma toote solvav, isiklikult ma tahan midagi sellist, kuid selle praegu ei kavatse segu hästi meie foorumites. Tarkvara ei süüdistavad: P

[* EEMALDADA RÄMPSPOSTI *]

Sul juba teavet, et esineks mingeid muutusi, mida teie räägite? Lihtsalt keeldub juurdepääsu meile oma foorum, sest te otsite, et taotleda toetuse, mida tegite algusest, kui teil on olnud vale konfiguratsiooni küsimus ja sa ei ole andeks sulle meeldib lõimumist vBSEO viisil.

Nagu oli enne seda, kui me peame tarbetuid vestlus - kirjutas ta toob meid kusagil ning ta töötab. Kõigi sõnumite ei ole asjakohased, väljastamise ja ka korduv loeta RÄMPSPOSTIKS ja eemaldada. Palun pange tähele, et kontorist väljas teema kirjeldab thins peetakse rämpsposti. Pange tähele, et korduvate sõnumite peetakse rämpsposti. Me ei ole siin, et arutada koostööd teiste inimestega - see ei ole seotud üldse teema. Me oleme ka ei ole siin korrata ikka ja jälle samu asju, sest sa nagu rämpsposti sõnumeid ja korrata.

Palun öelge, kas vajate abi selle probleemi? Kui ei aita palus seejärel suletakse teema - see ei ole teie era rämpsposti piirkonnas. Meil on rõõmus kuulda veel üks küsimus üksikasjad ja aitab, kuid ta te ei ole huvitatud toetuseks teema suletuna. Kas sa vajad rohkem toetust siin? Kuidas me saame aidata saate?

PS.
Suletud - teema asemel vastus meil on muutunud eelmise sõnumi - see ei esita ning püüab mäng. Me oleme siin, et arutada küsimust, mida ma aru, te ei pea enam - seda kui küsimus ei ole olemas, siis see on lahendatud. Saate valida oma lahenduse. Tõesti soovime, et aidata teil parem lahendus, kuid me austame teie otsus.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1