PDA

View Full Version: Lahendatud Uninstall ja tulemused



raymond
08-10-11, 03:08
Pärast vBET4 kasutamise paar kuud, kõik tundub hea, kuid ma olen otsustanud, et ma tahan, et minu foorum eemaldada.

Järgmistel põhjustel.
1. Minu Privaatserver andmebaas on muutunud väga suur ja iga funktsiooni puhul foorumi muutub väga aeglaselt. Mul oli nii, et kõik muutub taas tavalise SSD minu server kõvakettale versiooniks. Ma arvan, see on ainult ajutine lahendus ja kõik muutuks aeglane uuesti kui andmebaasi maht kasvab mõned rohkem.
2. Kas pean maksma käivitamisel Google, maksustamise raha oma API v2.
3. See on kunagi tõesti mõistlik kasutada automaattõlke teha nii, et teie foorum on rohkem jutulõngu vahemällu. Ma kasutasin käivitada sarnaseid plugin Wordpress ja Google lihtsalt eemaldada kõik indeksid automaatselt Tõlgitud lehekülgede üks päev.

Eespool esitatud põhjustel ei pruugi olla õige, kuid nad on minu põhjused ja ei soovi võtta mis tahes riske.

Kuna vBET on väga ettemakse ja keeruka plugin, ma olen kindel, et ei kavatse selle desinstallimise olema lihtne, kuna käitises endas, ei olnud väga lihtne kas.

Mul on nüüd 2 käsitleb:
1. Desinstallida (saate pakute makstud "desinstallida teenus")
2. 404 vead. Pärast desinstallimise on palju 404 vead tõlkelehekülgi kaotamise tõttu. Kas on ikkagi teha skripti, mis automaatne suunamine otsingu mootor robotite ja külalistele tagasi 301 püsivalt teisaldatud tähisega algse lõime?

VBSEO, on suvand jaotises Üldseaded > vBSEO sätted. Võib-olla see aitab?

"Ei leia faili" nõuab käitlemise?
Saate valida, kuidas "Faili ei leitud" taotluste käsitletakse:
-Suunata kodulehele
-Saata HTTP 404 kood ja "Lehekülge ei leitud" sõnumi kuvamiseks valige
-Lisada kohandatud viga. Märkus: Failinimi peaks sisaldama absoluutne tee. (näiteks: /home/user/public_html/error.php)

raymond
08-10-11, 04:20
Värskenduse.

Olen teinud järgmist:
1. Puudega vBET
2. Tagasi .htaccess
3. Functions_vbseo_createurl.php ja functions_vbseo_url.php taastamine

Kui ma proovin, külastades tõlgitud tervet rida jutulõngu ehk see näitab olek: HTTP/1.1 301 teisaldada jäädavalt ja suunab mind algse lõime. See on hea uudis!

Siiski on keelatud ainult vBET vaid pole desinstallida.
Mida teha, kui desinstallida? On 301 teisaldada jäädavalt kadunud, kui kahtlustan, et praegu seda vBET suunamine.

Mõned muud asjad, et uurida täiendavaid kasutajagrupid ja jne...

r.dziadusz
08-10-11, 08:13
Pärast desinstallida asju nagu täiendava kasutajagrupid (loodud vBET) eemaldatakse teie andmebaasi ka kohe see PHP roboti, mis eemaldab kõik teie BBcode - linkide kaudu ka saadaval beetaversioon

raymond
09-10-11, 07:42
Aitäh.

Saab kellelegi kinnitada, et 301 püsivalt põhjendas päised ja suunamine on teinud vBET?
Kui see on tehtud vBET, on ainult keelata see (Desinstalli) Kuna kui desinstallida, see põhjustab palju 404 ei leitud vead.

vBET
09-10-11, 12:44
Ei oma 301 redirects ei tehakse vBET - teil on keelatud, see ei tee midagi vBET. Te saate desinstallida vBET.
Pange tähele, et .htaccess eeskirjad redirects - on nüüd see tõenäoliselt tehakse vbseo määrata.

Palun öelge, kas vajate abi saamiseks?

PS.
vBET eesmärk ei ole teenida oma foorum, näeb ta on mitu lehekülge kirjutasite - idee on mitmekeelne ühenduste toetamiseks, olid kõik kirjutada ja lugeda oma keeles:)

raymond
09-10-11, 14:45
See on huvitav, et vBSEO teab kui suunata tõlgitud lõime algse lõime.
Te saate ajastada desinstallimiseks täielikult vBET homme. Palun jätke see lõim praegu avatud.

Kuigi ma nõustun Sinuga selles vBET on võimalik teha meie foorum tuge mitmekeelse, kuid kahjuks Google ei näe see nii.
vBET on siiani on kõige nutikamaid, sest see tõlgib URL- ja sisu ja Google on ikka veel teadlikud sellest.
Wordpress plugins palju ei tõlgib URL-I ning nad olid kõik karistada.
Näiteks vbet.com/blog/test, Vene tõlgitud SEO url oleks vbet.com/blog/test/ru või vbet.com/blog/ru/test, mis on hõlpsasti teada automatiseeritud tõlgitud lehe.

Hoia hea tφφ, kuigi ma olen otsustanud kasutamise, kuid endiselt ütleksin, see on hea mod.

vBET
10-10-11, 15:53
vbseo tunnistab jutulõnga ID, mis sisaldub URL-I, siis ei kontrolli URL-I järgi on tuleb, ning kui ei redirects - sama asi juhtub siis, kui seate trükiviga URL.

Me usume, et ilma keelebarjääre Interneti on tulevikus:) Ja see on suletud iga kord, kui tõlge mootorite parandab nende tõlke kvaliteeti. Vaba APIs muutmine maksta ühe aeglustub seda, kuid ei peatu, seda. Nii kaua, kuni inimesed soovivad anda selgitusi kõikjal. Nii kaua, kuni inimesed tahavad kõigile suhelda. See on Interneti on:)

Mis tahes ajal küsimusi seoses desinstallida lihtsalt Kirjutage siin - me aitame teil.

raymond
11-10-11, 04:14
Siiani desinstallitud trahvi. Täiendavad kasutajagrupid edukalt eemaldatud.
Nüüd ainult näen laadiga tiitlid
Ma leidsin kusagil lõim on skripti või SQL-käsu eemaldamiseks. Kavatse seda proovida.

r.dziadusz
11-10-11, 06:14
Ma arvan, et sa näed "[langtitle =]" jne
Jah skripti leiad siit: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556

raymond
14-12-11, 04:19
Mitterabedad kuvatakse see lõim, sest näen Google Webmasters vead tuhandeid pärast täielikku Desinstalli, sealhulgas andmebaasi vahemälu puhastamine.

Palun vt lisatud pilti.

http://i.imgur.com/mCH8a.PNG

Tõlgitud veebiaadressid ID-ga ei saada püsivalt ümber algse lõime.

Ma püüdnud vBET, kui need on suunamine õigesti installida, kuid ei suutnud installida, kuna tühja lehena lõppes foorum. Ma märkasin, see juhtub kohe pärast seda, kui vBSEO failid värskendada. The Playfair on kindlasti õige, sest ma taastada vanema versiooni, kui vBET oli veel jooksvate.

Samuti selgus et laadida uusima vBET ZIP ei sisalda 4.4.5-kord kausta.
Võib-olla see on probleemi põhjus?

r.dziadusz
14-12-11, 13:51
Me lihtsalt otsustas marge need kaks kausta üles laadida ja üleslaadimise-üks kord. Üleslaadimise sisu-veel kord olemas nii, et see ei tohiks olla probleem.
Palun φelge mulle, kui kas kõik nõutavad toimingud: ei tehtud muudatused vBSEO failid? Ei toimi, sest vastasel korral vana .htaccess fail

raymond
14-12-11, 14:51
Jah ma tegin kõik nõutavad toimingud. vBulletin on installitud /forum Directory.
1. Foorum root alates upload kausta üles.
2. Toote installitud admincp
3. Ajakohastatud htaccess.

RewriteEngine

RewriteBase / forum /
RewriteCond% {HTTP_HOST}! ^ Www.raymond.cc $ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.raymond.cc/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((Urllist | sitemap_) .* \\. (Xml | txt) (\\. Gz)?) $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php? Sitemap = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & suunatakse = / forum / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & suunatakse = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((arhiiv /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! ^ (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | pildid) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((arhiiv /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! / (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | pildid) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

4. Muudetud functions_vbseo_createurl.php ja functions_vbseo_url.php readme.html juhendi kohaselt.

Kohe pärast seda, kui 2 vbseo faili muuta, minu kogu sai tühi. Loomulikult olen kontrollitud vBET konfiguratsiooni ja veenduge, et iga oluline määratakse litsentsivõti ja jne...

raymond
15-12-11, 13:25
Hüppab uuesti!

vBET
15-12-11, 14:46
Hei. Kui soovite lihtsalt ümbersuunamislehekülgi, palun lisada .htaccess asjakohased eeskirjad. Kui ou valmis vBET, siis on installida see lihtsalt ümbersuunamislehekülgi on otstarbekas. Veel vBET soovi selle ümbersuunamislehekülgi kui keegi läheb Toetuseta keel, kuid lihtne .htaccess eeskirjad on parema jõudluse saamiseks.

Google näitab vigade nii kaua, kuni see ei eemalda indeksid alates vana lingid ja muud leheküljed sisaldab URL-id, teie lehtedele. Oleks sama, kui lisada minu lehe URL: your_domain/not_existing_page
Näete üks rohkem Google viga, sest ta ei leia teie foorum URL-I ta fallowed. Nii saab lihtsalt eirata seda või ümber suunata. Ma nägin ekraanil tulistas ainult üks URL on tõlgitud lehekülgede - on ülejäänud Normaalvaade - ka ole olemasolev leheküljed. Ja üks tõlgitud ühte lihtsalt trükimärkide, et teie 6 asukohtadest.

vBET mõju oma foorum on lõpetatud, kui te selle installisite. Praegu tegelete juba Indekseeritud leheküljed ja linke teie foorumile muudelt teenustelt. Kui te ei soovi kasutada vBET ei pea installima. Lihtsalt lisage tõlkelehekülgi 301 eeskirju. Radek - me juba andis need eeskirjad mõned jutulõnga. Neid leitakse ja avaldada siin raymond jaoks.

r.dziadusz
15-12-11, 15:21
Tere
Siin on artikkel:



Puhul juba indekseeritud - lihtsalt luua ümbersuunamise eeskirjad, mis on suunata kõik need taotlused tagasi esialgse. Kasutage seda (Palun katse neid):


#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Lisage ei ole foorumit kataloogi. Teiste sõnadega - need on 2 esimese vBET eeskirjad kui tuleks eemaldada vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1 & ümber suunatud või =

raymond
16-12-11, 14:11
vBulletin on installitud /forum/ Directory. Kas oskate nõu, kui peaks lisada .htaccess fail alltoodud põhineva ümberkirjutamine reegli?
Samuti ärge unustage 301 suunamine tähise. Aitäh.


RewriteEngine On

RewriteBase /forum/
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www.raymond.cc$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.raymond.cc/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

r.dziadusz
17-12-11, 12:36
Redigeerige oma eelmise .htaccess sisu


RewriteEngine On

RewriteBase /forum/
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www.raymond.cc$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.raymond.cc/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ /forum/ [L,R=301]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/$2 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

r.dziadusz
27-12-11, 14:34
I märgib see lõim on lahendatud. Kui teil on veel küsimusi selle teema kohta siis lihtsalt küsige, muu - avatud uus teema

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1