PDA

View Full Version: Lahendatud katkised lingid



sergarch
08-10-11, 00:36
Tere,
Minu lingid tundub olevat katki tõlkes.

Näide: minu default (vene) keel lingid välja näeb
xpam.org/teosofiya/517-velikie-dushi-sredi-nas-ili-kto-takie-mahatmy.html

aga kui ma kasutan tõlkimine, sama lingid muutub selline:


Kõik töötas ideaalselt kuni viimase ajakohastatud vBulletin ja väiksemaid muudatusi. Htaccess

Siin on minu. Htaccess fail:


# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xpam\.org
#RewriteRule (.*) http://www.xpam.org/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#************************************************************************--
#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#************************************************************************--
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]


Palun nõu.

Aitäh.

r.dziadusz
08-10-11, 08:49
Kas sa tegid upgrade õigesti (upload kataloogi upload-üks kord), ja kas te võiksite palun kindlasti kontrollima kõik seadistused, kui need on korralikult reguleeritud?
Palun tutvu on:

vBSEO - > Juhtpaneel - > üldised seaded - > URL-ide mitte-inglise märke asendada? -> mitte inglise keele märkide hoida URL-id
Samuti saab mõned brauseri indekseerimise probleem (kirjelduse vahekaardil minu brauser show "päris" url), ma pean seda uurida

sergarch
08-10-11, 19:56
Täname vastuse.

Ma kasutan vBet rohkem kui aasta ja ta on töötanud perfecty.
Kindel asi,
vBSEO - > Juhtpaneel - > üldised seaded - > URL-ide mitte-inglise märke asendada? -> hoida, mitte inglise tähtedega URL-id on õigesti seatud.


Kas sa tegid upgrade õigesti (upload kataloogi upload-üks kord), ja kas te võiksite palun kindlasti kontrollima kõik seadistused, kui need on korralikult reguleeritud?
Jah, see kõik failid üles laadida minu foorum derection.

Ma leidsin teise kummaline asi:
Teemad on tõlgitud õigesti, kuid mõned sõnumid tranlsted sisse teemadel ning mõned neist ei ole.
Isegi mingi osa sõnumeid tõlkida, ja mõned neist ei ole.
See on väga kummaline.

Tahes ettepanek umbes miks see juhtus?

vBET
09-10-11, 00:18
Pidage üks küsimus ühe teema. Varsti - võid jõuda oma piiri ning seetõttu on laused, mis ei ole puhverdatud ei ole tõlgitud. Kui vajate rohkem infot / abi - palun avage uus teema jaoks uus teema.

Andmete kohta tegelikku väljaandmist - Palun PM juurdepääsu andmed Admin AP, FTP ja vbseo CP nii, et meil on võimalik seda kontrollida ja parandada. Samuti palun PM täpset URL-I kui me näeme küsimus.

sergarch
09-10-11, 10:13
PM saadeti eile.
Kõik ajakohastatud informatsiooni?

vBET
09-10-11, 13:03
Going seal nüüd.

vBET
09-10-11, 13:28
Palun vaadake PM - saata ei piisa juurdepääsu üksikasjad.

vBET
09-10-11, 13:45
Ootan veel juurdepääsu üksikasjad, aga ma olin seda kontrollimata vähe ja ma nägin üks asi. On töötavad mõned tõlked. Nagu see on täiesti ok
- Jaapani: xpam.org/ja/teosofiya/517- ョヂる ニ 㐃 ヾミヿマミトマ 秃 ミモヮ 間 ョ 大 ポヺ 魂. Html
- Korea: xpam.org/ko/teosofiya/517- 거나 - 마하 - 횸마 - 우리 - 감운띰 - 위뜐한 - 옃혼. Html

Aga kus see ei tööta seal teil EXACY sama URL (ainult keele kood erinev):
- Valgevene:
- & Türgi:

See annab mulle üks teooria mida võib juhtuda (veel, et kontrollida seda). Nii tõlke töötamisel seejärel kõik on OK. Siin tõenäoliselt juba jõuate teie piirmäära ja tõlge ei ole kättesaadav (praegu väga vBET keelatud rahulikult oma pakkujad). Ja see on põhjus, miks te olete lingid - tõlge ei saanud nii, et see kuvatakse mis oli saada tõlkimiseks (muudetud API vajadusteks).
Midagi kummalist on siin, sest leht ise on tõlgitud ja URL ei, ikka on võimalik, kui teie URL tõlgiti varem (kui see kuvati viimati postitust esilehele) ja leht tõlgiti hiljem. Sellisel juhul valutas tõlkimine link võiks juba eemaldatud cache ja tõlkimine leht ise on ikka vahemälus.

Igatahes ma saaks kinnitada, kui ma saan täielik juurdepääs - just nüüd ma ei saa seda teha ja võin ainult oletada, mis juhtub.

EDIT
Ei need ei ole täpselt sama. Mul on vaja paremat juurdepääsu leida meie, mis toimub.

EDIT 2
Siin URL lõplikult tõlgitud aga kuvatakse vale: xpam.org/fr/teosofiya/517-les-grandes-% E3% A2mes-parmi-nous-qui-sont-ou-mahatma.html
Nii et minu eelmise teooria ei ole õige.

vBET
09-10-11, 13:59
Üks võimalik vihje - oma algse lehe HTML koodis näen:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />

Pange tähele, et vBET on tõstutundlikud kodeeringu puhul ja on selgelt kirjeldatud installimine:

(Ainult puhul charactersets utf-8) Väike - vBET Sea characterset väärtus on tõstutundlik characterset jaoks. Nii et kui te kasutate utf-8, siis veenduge, et olete seadistanud "utf-8"

Teil on see UTF-8, utf-8 asemel. See võib olla põhjus. Pease muuta (readme.html vBET paketist juhiseid) ja öelda, see ei aita. Kui see ei ole vahemälu hetkeks või isegi parem välja lülitatud ning proovige luua uus teema, nimetus, mis kindlasti ei olnud tõlgitud katsetamiseks veel (vahemälu sisu saab jaotatakse vale sätete tõttu). Oleks kontrollida seda ise, kuid oma Admin CP ei ole inglise keeles ja ma ei ole seal töötada.

vBET
18-10-11, 12:47
Palun rääkige kiirklahvidena aitab? Kas sa vajad rohkem toetust siin? :)

sergarch
26-10-11, 23:51
Üks võimalik vihje - oma algse lehe HTML koodis näen:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />

Pange tähele, et vBET on tõstutundlikud kodeeringu puhul ja on selgelt kirjeldatud installimine:


Teil on see UTF-8, utf-8 asemel. See võib olla põhjus. Pease muuta (readme.html vBET paketist juhiseid) ja öelda, see ei aita. Kui see ei ole vahemälu hetkeks või isegi parem välja lülitatud ning proovige luua uus teema, nimetus, mis kindlasti ei olnud tõlgitud katsetamiseks veel (vahemälu sisu saab jaotatakse vale sätete tõttu). Oleks kontrollida seda ise, kuid oma Admin CP ei ole inglise keeles ja ma ei ole seal töötada.

Sa oled geniaalne!

Pärast resetted UTF-8, utf-8 tõlked algab tavaliselt töötada, kuid on mõned teemad on mul veel nende kummaline "0%B0%F1%82%F0%BC%F1%8B.html".

Kuidas seda lahendada?

r.dziadusz
27-10-11, 17:26
Palun meile otse URL-i kui ilmneb, et

sergarch
27-10-11, 19:40
Siin lihtsa juhusliku näited:

http://www.xpam.org/en/induizm-video/545-Grand-Master-ravi-%E5%A0ankaru.html

http://www.xpam.org/tr/content/244-%F0%B4%F1%90%F0%BE%F0%BE%F0%B8%F0%BA%F0%B8-%F0%90%F0%BA%F0%B0%F1%88%F0%B8-%F0%B8%F0%BE%F1%82%F0%B5%F1%90%F0%BE%F0%B5%F1%82-%F1%82%F0%BE%F0%BE%F0%BA%F0%BE%F0%B3%F0%BE-%F0%BC%F0%B8%F1%90%F0%B0.html

Need lingid näeb välja nagu katkenud linke.
Neid URL tõlge ei tööta või mõned osad tõlkida ja mõned mitte.

r.dziadusz
28-10-11, 12:00
Ma näen tõlke teoste: Lugege nende piiripunktide kohta mittetransleeritav/osaliselt tõlgitud tekst: 1 (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10969) ja 2 (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10869)
Veel mittetöötavast lingist kohta peab kontrollima, et

r.dziadusz
29-10-11, 08:58
Saate Palun PM acces mind oma admincp/vbseo/FTP mul on kontrollida selle koha-

r.dziadusz
08-11-11, 21:18
Vastust vajalikuks lahendada, kui teil on küsimus see teema on uuesti avamisel, palun avatud küsimusest uus teema

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1