PDA

View Full Version: Lahendatud Major tõlke küsimustes



Simon Lloyd
28-09-11, 17:20
Hi, ma olen vajada kiiret abi, ma leian täna, et mõned thread tiitlid puuduvad, kuid kui ma saan muuta keelt nad ilmuvad (mõnikord), check siin http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft- Excel töölehe funktsioonide / näed lotsof niidid starterid nime all, kuid ei ole thread pealkirjad (hästi võibolla üks või kaks), siis nüüd muutus keeli öelda kreeka näed thread tiitleid muuta teise keelde ja mõned pealkirjad on läinud ja mõned veel !?

Kas keegi aidata palun?

tavenger5
28-09-11, 21:38
Ma usun, mul on sama probleem. See ootamatult hakkas toimub täna.

tavenger5
28-09-11, 22:53
btw, kui ma läinud Google v2 api samad teemad, mis varem ei tõlkimisel on praegu tõlkimisel. Google peab muutnud midagi v1 api.

Update: see näib olevat välja tegelikult. Ma asendusostu lehekülge pärast üleminekut api, siis ma reload see jälle paar minutit ja vaikimisi valitud keelt ei tõlgita. Kui ma saan API jälle asjad tunduvad tööd paar min.

r.dziadusz
29-09-11, 09:45
Tere
Link, et paned oma postituse ei tööta, saad sa mulle näidata täpselt liks, kus see happend?
Simon Lloyd: Milline API te kasutate?

Aga kõigepealt otsima seda kausta oma foorum root: vbet_translation_options
Kui ei ole, siis palun loe see post Vbet 3,5 VIIMINE
eriti:

Märkus: On veel üks uuendus samm vajalik:
- Laadi server sisu directory upload-kord alates vBET pakett (sisaldab konfiguratsiooni mitme tõlke API toetus)

Simon Lloyd
29-09-11, 12:43
Hi link ei tööta hetkel, sest me oleme optimeerib andmebaasi, ma kasutan lateset stabiilne versioon vBET3.4.1 mis i laetud eile õhtul alates 3.4.0, kuid siis iga lehekülje foorumi võtmist 30 sekundit, et avada , nii enne kaebuse siin ma otsustasin optimeerida andmebaasi igaks juhuks, seda võib võtta paar tundi rohkem veel kui meie DB on 11.5gb.

Simon Lloyd
29-09-11, 13:10
Kadunud teema pealkirjad ja tõlked on ilmne enne i uuendada.

r.dziadusz
29-09-11, 13:54
Sa võid uuendada oma foorum viimane versioon, ning võimaldab ka microsoft api, kuid kõigepealt afer andmebaasi opimised proovida oma google test - http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728, ja teada saada, kas kõik on ok, you'he kirjutatud teise postitus umbes google api v1 piirid, ma pean seda uurida, samuti saab kasutada meie vihjed, et vähendada oma taotlused: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/ general-discussions/243-vbet-performance.html

tavenger5
29-09-11, 14:00
Siin on üks mu postitust ei tööta korralikult: http://cellphoneforums.net/ ********/ t335694-a.html

m otorola filtreeritakse siin liiga - asendada *** 's m otorola (ilma tühikuta)

Samuti vbet_translation_options laaditakse mu server. Ma ikka ei saa kasutada MS Tõlkija küll.

r.dziadusz
29-09-11, 14:05
Ma tegelen sellega, ja palun avada uue teema selle issu sest su probleem on vbet 3.5 ja see teema on avatud poolt 3.4x kasutaja see erinevus,

Simon Lloyd
29-09-11, 14:09
Sa võid uuendada oma foorum viimane versioon, ning võimaldab ka microsoft api, kuid kõigepealt afer andmebaasi opimised proovida oma google test - http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728, ja teada saada, kas kõik on ok, you'he kirjutatud teise postitus umbes google api v1 piirid, ma pean seda uurida, samuti saab kasutada meie vihjed, et vähendada oma taotlused: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/ general-discussions/243-vbet-performance.htmlI iial liikuda vb4.x oma täis probleeme ja turvalisuse vigu, nad on vabastatud ehk 15 paiku nii mitu kuud, ei ole hea!, olen jälginud ALL optimeerimise vihjeid (ja lähetatud eelmine niidid seda), optimeerimine viib veel tund või nii siis ma saaks kontrollida, mis viitavad .. etc

r.dziadusz
29-09-11, 14:24
Ma mine viimane versioon vbet 3.x vb3.x Vbet 3,5 VIIMINE

Simon Lloyd
29-09-11, 14:32
ma võiks, kuid thats beeta ja te ütlete te Ära anna toetust ja et ka ei ole hea mulle:)

tavenger5
29-09-11, 20:21
veel infot:

r.dziadusz
30-09-11, 13:26
Palun, tee seda testi kõigi API sa kasutad-http: / / www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728

Simon Lloyd
30-09-11, 14:35
Ma kui ma olen lõpetanud optimeerida oma andmebaasi, Ma kasutan ainult API V1 kui mul on ainult vBET 3.4.1 installeeritud.

Simon Lloyd
01-10-11, 11:05
-Tehke see kuvati katse ja seda sai using-http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html#post1728Ok olete kõiki API test
Alustades tõlge test G API V1
Katsetulemus: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"} "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test error:

Simon Lloyd
01-10-11, 19:27
Mul on veel muid valdkondi, vbenterprisetranslatot.php kasutab Kõik mu CPU aega, palun kontrollige alljärgnevalt:
Pid ************ Omanik Priority CPU% Memory% Command
12493 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12496 (Trace) (Kill) thecodec 0-72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12495 (Trace) (Kill) thecodec 0-67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12492 (Trace) (Kill) thecodec 0-42,0 - 0.6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12490 (Trace) (Kill) thecodec 0-23,5 - 0.6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12484 (Trace) (Kill) thecodec 0-11,7 - 0.6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
20732 (Trace) (Kill) mysql 0-1,8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - baaskataloogi = / - DataDir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - skip-external-locking -


Mul on 4 protsessori ja see tapab mu sait nüüd, et ta cant saada tõlkeid!, I keelanud poole tõlkeid ja on ikka küsimus!

Saab keegi aidata?

Simon Lloyd
01-10-11, 20:27
Olen ülendatud beta püüda lahendada minu probleeme, kuid tundub, et ma ei saada tõlkeid Microsoft?

Siin on Micorsoft testi tulemus:

Alustades tõlge test MS
Testi tulemus: ï »¿" InvalidOperationException: ID = 3641.V2_Json.Translate.365033CA "
Test error:
Ühenduse loomise aeg (ms): 237,756103516

Olen topelt chaecked olen MS ID õige!

harleyforum.se
02-10-11, 16:05
Hi, ma olen vajada kiiret abi, ma leian täna, et mõned thread tiitlid puuduvad, kuid kui ma saan muuta keelt nad ilmuvad (mõnikord), check siin http: / / www .thecodecage.com/forumz/microsoft- Excel töölehe funktsioonide /] Microsoft Exceli töölehe funktsioonid näed lotsof niidid starterid nime all, kuid ei ole thread pealkirjad (hästi võibolla üks või kaks), siis nüüd muutus keeli öelda kreeka näed thread pealkirju, vahetada, keel ja mõned pealkirjad on kadunud ja mõned jäävad?!

Kas keegi aidata palun?

On täpselt sama asi .. hakkas paar päeva tagasi. (Tasuta versioon 2.4.4)

vBET
02-10-11, 22:46
Tere, ma olen teatud kiiresti abivajajate täna leian, et mõned jaotiste lõim on puudu, kuid (mõnikord), kuvatakse need keeled muutumisel Otsi Microsoft Exceli töövihiku funktsioonid (http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft-excel-worksheet-functions/), näete lotsof ühenduslõng juuretised nimed kuid ühtegi lõime pealkirjad (võib-olla ka üks või kaks), nüüd muuta keelte öelda, et Kreeka näete lõime pealkirjad, jäävad mõned muutmiseks teise keelde ja mõned pealkirjad on kadunud?

Kas keegi aidata palun?

Pange tähele, et Google v1 panna rohkem piiranguid API kasutamise kohta, kuna nad valmistavad sulgemiseks. Ja te kirjeldaksite näeb välja, nagu te jõuda oma piirmäära. Mõned jaotiste (sisu) ei kuvata, sest seda ei saa tõlkida. Mõned on OK, sest teil juba on selle vahemällu. Pange tähele, et kõige uuem vBET versiooni (temperatuuril nüüd märgitud BETA tõttu muutub palju) võimaldab kasutada teisi tõlke API - Google makstud v2 ja veel Microsoft. Nii, et seda saab lahendada teie probleemi, mis ei vBET küljel, kuid kirjaliku tõlke pakkuja pool - Google lihtsalt ette valmistada v1 sulgemine. Meil on õnnetu kõik tõttu, mis:(

Te saate kontrollida tegeliku Google'i tõlge teie üksikasju, kasutades googletest - Palun siin üksikasjade kohta vt: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html#post1728

Simon Lloyd
02-10-11, 22:53
Tδnan vastuse Michael, kuid kui te lugeda veelgi selle lõime kaudu oleks näete, et ma oli probleeme veel vBET 3.4.1 ja seejärel täiendatavad Beta, isegi koos nende beeta + Google V2 Api Google V1 Api ja Microsoft ID nad ikka veel ei ilmuta tõlge, ma on mõned käsitsi tõlkida nüüd, kuid ei oodata, tõlked, mis olid kadunud uuesti kuvada tulemused maksmiseMa vähenenud minu toetamine kõikides keeltes kuni umbes pool, ainult 7 keelt on siiani käivitatud, vastavalt Google'i API V2 statistika ja ma kasutanud 100 000 tähemärki ainult 40 minutit!

Simon Lloyd
02-10-11, 22:55
Mis on lisatud info i seadnud Google API V2 kui kuritegude avastamise, olen proovinud Microsoft kui avastamist ja Google API V1 kuid ükski tõlgitud thread pealkirju tagasi.

vBET
02-10-11, 22:57
Mul on veel muid valdkondi, vbenterprisetranslatot.php kasutab Kõik mu CPU aega, palun kontrollige alljärgnevalt:
Pid ************ Omanik Priority CPU% Memory% Command
12493 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12496 (Trace) (Kill) thecodec 0-72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12495 (Trace) (Kill) thecodec 0-67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12492 (Trace) (Kill) thecodec 0-42,0 - 0.6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12490 (Trace) (Kill) thecodec 0-23,5 - 0.6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12484 (Trace) (Kill) thecodec 0-11,7 - 0.6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
20732 (Trace) (Kill) mysql 0-1,8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - baaskataloogi = / - DataDir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - skip-external-locking -


Mul on 4 protsessori ja see tapab mu sait nüüd, et ta cant saada tõlkeid!, I keelanud poole tõlkeid ja on ikka küsimus!

Saab keegi aidata?


Palun kasutage üks teema kohta üks küsimus. Kasutage uue emissiooni teise lõime. Varsti - ta ei ole vbenterprisetranslator_seo.php, kes võtab kogu oma vahendeid - on kogu oma foorum, sest iga foorumi taotluse läheb trought vbenterprisetranslator_seo.php, mis ainult seab mõned muutujad vbseo.php ning hõlmab tegelikult taotletud ressurssi. Määrake kogu oma foorum liikluse selle faili .htaccess faili abil. Nii puudub selle faili juures probleemi ei üldse - see on teie kogu foorum tarbimine. Kui on vaja rohkem kirjeldust selles valdkonnas - avada see uus teema või leida juba olemasolevaid. Üks teema kohta üks lõime:)

vBET
02-10-11, 23:00
Olen ülendatud beta püüda lahendada minu probleeme, kuid tundub, et ma ei saada tõlkeid Microsoft?

Siin on Micorsoft testi tulemus:


Olen topelt chaecked olen MS ID õige!

Me kontrollime seda kõrgeim prioriteet ja saate teada tulemused - võibolla muutis Microsoft API kui operatsioon ei kajastata. Nüüd on kesköö meie riigis nii hakkame hommikul, kuid Radek saab infot minult seda kontrollida ASAP.

vBET
02-10-11, 23:02
On täpselt sama asi .. hakkas paar päeva tagasi. (Tasuta versioon 2.4.4)

Palun vaata selgitust siin: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/2425-major-translation-issues-2.html#post10379
See ei ole vBET - see on Google v1 uus piirang - Google v1 valmistub sulguma. Kui teil on vaja arutada seda Palun Avage oma lõime tasuta versiooni jaotises.

Simon Lloyd
02-10-11, 23:04
Me küsige esmatähtis ja teile teada tulemustest - võib-olla Microsoft muuta Rakendusliidese, kui toiming ei tuvastata. Nüüd on kesköö meie riigis hakkame hommikul, kuid Radek saab infot mulle, et kontrollida seda ASAP.OK, on oodata, et kuulda, teil on käivitada faili mitu korda, ma pm saate faili nii google ja MS minu saidi linke ja saate klõpsata neid iga kord, kui soovite:)

vBET
02-10-11, 23:07
Tδnan vastuse Michael, kuid kui te lugeda veelgi selle lõime kaudu oleks näete, et ma oli probleeme veel vBET 3.4.1 ja seejärel täiendatavad Beta, isegi koos nende beeta + Google V2 Api Google V1 Api ja Microsoft ID nad ikka veel ei ilmuta tõlge, ma on mõned käsitsi tõlkida nüüd, kuid ei oodata, tõlked, mis olid kadunud uuesti kuvada tulemused maksmiseMa vähenenud minu toetamine kõikides keeltes kuni umbes pool, ainult 7 keelt on siiani käivitatud, vastavalt Google'i API V2 statistika ja ma kasutanud 100 000 tähemärki ainult 40 minutit!

Jah ma seda nüüd ja ma nägin, et te kinnitatud värskenduse vBET 3.5.0 - tänu meenutas:)
Kui te ei kasuta Google v1 enam on soovitav lülitada vahemälu puhastaja. In putka Microsoft API ja Google v2 API on lubatud cache tulemusi nii kaua kui vaja.
Samuti palun kaaluda blokeerida nii palju lehekülgi, kui arvate, et ei ole asjakohased tõlke - vBET võimaldab määrata, milliseid lehekülgi tuleb tähelepanuta jätta tõlkimiseks.
Ja muidugi kasutada ikka tasuta Microsoft API. Ma tean, on küsimus nüüd - see on üldine vihje - teeme seda parandada.

vBET
02-10-11, 23:15
Mis on lisatud info i seadnud Google API V2 kui kuritegude avastamise, olen proovinud Microsoft kui avastamist ja Google API V1 kuid ükski tõlgitud thread pealkirju tagasi.

Pange tähele, et avastamise ei tõlgib! See ainult tuvastab keele ja wrap sõnum arvesse BBCode kui sõnum on muus keeles. Tõlge ise juhtub siis, kui see on vajalik. Nii tuvastamise valikuid ei muuda oma lehele käitumine ajal põlvkonna - avastamine on kasutada ainult siis, kui uus sõnum on tulemas.

vBET
02-10-11, 23:19
OK, on oodata, et kuulda, teil on käivitada faili mitu korda, ma pm saate faili nii google ja MS minu saidi linke ja saate klõpsata neid iga kord, kui soovite:)

Võib olla kasulik - tänu:) Meil on tõesti ka suuri ebamugavusi, et Google seab piirid, kuid see ei ole meie.
Ikka oma küsimus Microsoft saab bug, või on seotud mõned muudatused API (sõnum ütleb, et operatsiooni on vale). Nii et meil on seda kontrollida.

Simon Lloyd
03-10-11, 00:10
Hei peaksite olema voodis nüüd:), ma on blokeeritud varem kõik leheküljed, et ei ole vaja tõlge. Just nüüd ma olen seadnud kasutada ainult API V2, kuid on piiratud iga päev 100 000 märki, mis on tingitud kulud.

Ma seada vahemälu puhtamaks "Dissabled", ma ei tea, kui see on keelatud, kui te vastamata "Dissabled", mis on näidatud minu admincp, kuid võib-olla plugin otsib "Keelatud" trükiviga?

r.dziadusz
03-10-11, 08:03
Olen ülendatud beta püüda lahendada minu probleeme, kuid tundub, et ma ei saada tõlkeid Microsoft?

Siin on Micorsoft testi tulemus:


Olen topelt chaecked olen MS ID õige!

Teie Microsoft tõlke api-ID on õige, seda tüüpi tõrge kuvatakse siin: Palun loe msdn-küsimus (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-HK/microsofttranslator/thread/c6359c8f-e694-4c74-97e6-1caae06f0c63). Kuid teie Google'i katse näeb hea. Samuti kui teil pm teie konto acces ma võiks taotleda mis tahes sisemine probleem

Simon Lloyd
03-10-11, 09:53
Ma näen, kuid mul on alati kasutada Google'i komplekt ja kasutades api v2 nii oleks ma alati tabanud minu piir? Samuti on mul ggogle api v2 avastamisega

vBET
03-10-11, 14:01
Ma mυistan parandate - te ei kasuta Microsoft? See ei olnud kunagi sisse lülitatud, teie foorum? Pange tähele, et Microsoft on igakuine piirmäärad, nii saate ulatuda teie piirmäära peate ootama, kuni järgmise ajavahemiku. Ei ole päevalimiidi. Kuid kui olete kunagi kasutanud enne Microsoft seejärel ei tohiks jõuate piirmäära. Palun täpsustada - te ei kasuta seda nüüd või ei ole seda üldse kasutada.

Simon Lloyd
03-10-11, 17:07
Michael, ma olen praegu ei kasuta Microsoft, mul on seatud ainult kasutamiseks Google avastamise Google API V2, kasutamise Google'i API V2, enne, et ma kasutasin V1, link Microsoft toodab nüüd tõlget, kuid selle juhuslik, kui te ei pea te ütlete, on igakuine piirnormid, siis loomulikult minu piirnormid tuleks ei ole veel lähtestada novembrist kuni vBET.

Simon Lloyd
03-10-11, 17:09
Mul on seatud 100 000 perday nii eespool kui ma jõudnud minu sätetega piirata ja enam tulemuste saamiseks makstud Google oleks vaba APIs alustage tagajärje Google minu märgistest?

vBET
04-10-11, 00:07
Michael, ma olen praegu ei kasuta Microsoft, mul on seatud ainult kasutamiseks Google avastamise Google API V2, kasutamise Google'i API V2, enne, et ma kasutasin V1, link Microsoft toodab nüüd tõlget, kuid selle juhuslik, kui te ei pea te ütlete, on igakuine piirnormid, siis loomulikult minu piirnormid tuleks ei ole veel lähtestada novembrist kuni vBET.

Piirmäärad on meie poolel ei ole, kuid Microsoft küljel. Teave, mis on Kasutuslimiidi võetakse siit: InvalidOperationException:: ID=3644.V2_Json.TranslateArray.2485281C (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-HK/microsofttranslator/thread/c6359c8f-e694-4c74-97e6-1caae06f0c63)
Sul on õigus, ma tegin vea vähe - ant kogu teave on:

vaba maht piiranguid kasutada, 4 miljonit märkide kuus ja mitte rohkem kui 400 K tunnis
Nii on ka tunnitasu piirid. Vabandame vähe disinformation - ma tuleks lugeda seda hoolikamalt. Microsoft on muud piirid - paluge Microsoft. Praegu ma ei tunne diplomite kohta muud piirid. Kui sul on tõrge sõnumi vorm Microsoft seejärel tähendab see, et jõuate osa oma piirid. Pöörduge Microsofti üksikasjalikuma teabe saamiseks - on neid, kes annab teile tõrge asjakohase taotluse. Ei saa seletada neid. See on kolmas isik. Vale oluline viga sõnum on eri mida saate lihtsalt kontrollida.

Samuti pange tähele, et see ei pea olema novembrist - me ei tea üksikasju kohta pärast uue perioodi käivitamist. See kalendrikuu või on viimase 30 päeva jooksul rahasumma või muul viisil... Tegelikult on aimugi, kuidas Microsoft seda - hallata paluge Microsoft kui vajatakse rohkem üksikasju. Igatahes, kui see on viimase 30 päeva jooksul seejärel see võimaldaks saate iga päev esitanud uue taotluse (kui te ei kasutada kogu ühe päeva jooksul).

vBET
04-10-11, 00:09
Mul on seatud 100 000 perday nii eespool kui ma jõudnud minu sätetega piirata ja enam tulemuste saamiseks makstud Google oleks vaba APIs alustage tagajärje Google minu märgistest?

Ei. Praegu vBET küsib tõlge (sõltuvalt konfiguratsioonist foorum) ainult üks teenuse pakkuja. Kui vastus on viga ei palume muu pakkuja. Saate luua uue funktsiooni taotluse selle kui teil on tunne, on oluline.

Simon Lloyd
04-10-11, 00:59
OK Michael, saate käivitada funktsiooni taotluse, võite märkida selle lõime lahendada mind, kui see ei ole enam mõtet:)

vBET
04-10-11, 08:34
OK - märgistatud lahendati:)

r.dziadusz
04-10-11, 11:43
Alustades tõlge test MS
Testi tulemus: ï »¿" InvalidOperationException: ID = 3641.V2_Json.Translate.365033CA "
Test error:
Ühenduse loomise aeg (ms): 237,756103516

Olen proovinud see tõrge rohkem hoolikalt uurida, kuid see on võimalik.
Olete Microsoft endalt küsima, kuna see võiks ka olla sisemine microsoft küsimus, kui olete kindel, et ei ole jõuate oma piirid:
Teha see palun kirjutage e-posti aadressil: mtcont@microsoft.com
Kirjeldage probleemi - viga katse
Saada oma Microsoft tõlke API ID - see on peamiselt viisil, ma ei saa teha ise
Kirjutage oma teenuse märke või MB tunnis ja arvuni MB päevas saadetud tõlgete maht

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1