PDA

View Full Version: Lahendatud Väga imelik küsimus



tsak76
23-09-11, 15:35
Kuigi mul oli osa serveri koormus serverile, äkki ma saan hoiatuse vb, et mul on puudulik profiili väljad täita. mis kõlavad väga imelik, sest ma dont on kõik väljad, sest kõik olid juba täis.

Lähen kasutaja cp ja ma näen, et mida mulle paigaldati "minust" oli muutunud itaalia keeles. alguses ma mõtlesin sai häkkinud või midagi, mu host uurinud, kuid ei teada saada ja hiljem ma kontrollida, mida see sõna itaalia keeles tähendab ja see on tõlgitud termin, mida ma juba oma profiilis.

see on väga imelik, sest tundub, et kuidagi oli see põhjustatud vbet. i dont tea miks ja ma olen tõesti häirida, et teada saada, et sellised asjad võivad mõjutada muud andmed ka. Kõige imelik asi aga see, et ma pidin andmebaasi cache välja lülitatud.

ühtegi ideed whats toimub?

vBET
23-09-11, 16:13
vBET ei tohiks muuta oma andmeid. vBET ei tõlkida teavet, mis posti teel. Võib-olla olete pühendunud tõlgitud teave - sel juhul saadad selliseid andmeid serveri ja vBET ei muuda POST info nii see läks DB. See on vaid hüpotees. Ja nädal hüpotees, sest vBET do not translate väärtustel sees sisestusväljad ... Nii et tõesti ainus põhjus, miks ma näen seda see on nüüd, et sellised andmed saadab server.

Sel hetkel ma ei ole kindel ma mõistan sind hästi. Nii et palun anna täpne teave:
- Mille lehele näete andmeid (URL)
- Mis on välja nime
- Saate uuesti esile?

Me kontrollime selle pärast me tea, mida vaadata:)

tsak76
23-09-11, 17:46
userprofile valdkonnas "minust" see üks oli muutunud. Mul oli midagi kirjutatud seal, siis mingil põhjusel ma sain hoiatuse, et mul on puudulik profiili väljad kuigi kõik olid täis. siis ma lähen näen ja ma näen, et selles profiilis väli "minust" panus oli itaalia keeles: /

tsak76
24-09-11, 12:27
Mõistsin ka, et mõned mitte inglise tähemärki kus muutunud ?????????? näiteks meta kirjeldus: /

vBET
25-09-11, 22:19
OK nii - teil on võimalik taasesitada seda? Kas ma õigesti aru, et mul on muuta profiili tõlgitud lehekülje ja provotseerida vorm vigu ja pärast, et see tõlkida? Jah? Palun andke mulle punktides, mida teha - me töötame reprodutseerida meie test foorumites ja seda parandada:)

vBET
25-09-11, 22:23
Mõistsin ka, et mõned mitte inglise tähemärki kus muutunud ?????????? näiteks meta kirjeldus: /

Kas see on sama teema - Toimetamine profiili või midagi muud? Sest uus teema palun avatud uus teema ja anda rohkem infot:)

r.dziadusz
26-09-11, 19:14
Olen proovinud järgi teha seda küsimust meie test foorum, toimetamine / kokkuhoid / tõlkides andmed "minust", kuid ma ei suutnud seda teha. Mul on kahju mul on rohkem vihjed

r.dziadusz
04-10-11, 09:39
Mingit vastust, seda lahendada, kui sul on mõni küsimus teemast küsige, ma uuesti avama mis tahes muid küsimusi, palun avatud uus teema

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1