PDA

View Full Version: Running külaline vahemälu CDN?



tavenger5
09-09-11, 18:44
Olen märganud, et seal on sõna otseses mõttes miljoneid faile loodava külaline fail cache. Ma mõtlesin, et kas oleks mõttekas teenivad need failid ära CDN säästa natuke ribalaius veebiserver. Kas oleks olemas lihtne viis seda teha?

Ma olen praegu kasutades MAX CDN ämber. Ma ei vaja üles laadida külaline cache failid CDN, sest see on peegel, aga see oleks ekstra kena omadus on mitte lihtsalt peegeldamine kõike.

vBET
12-09-11, 17:17
Pange tähele, et Külaline cache teenib täis puhverdatud failid vaid kasutajatele, kes ei ole sisse logitud Nii et enne sellist faili on striimitakse esmalt tunnistama ei ole sisse loginud kasutaja reaalse süsteemi. Samuti peate veenduma, et kõik genereeritud failid tulevad veel ühe. Pange tähele, et tähtsamad lehed vaikimisi cache aega, et elada on vaid 1 tund. Ja kui kui sa tunnistama, et mõned lehekülg on puhverdatud siis on suunata seal mõned sisemised viisil (pole võimalik brauserit, muidu Google hulluks minna) asemel streaming reaalses foorum. Nii ei saa olla mõned küsimused. Eriti, et vBET tunnustab ei cache on tegelik poolt failide metaandmed, seega eeldatakse, et fail on olemas kohalikus failisüsteemis kohe (ikka see võiks olla tühi fail lihtsalt hoida metaandmed).

Ma ei tea üksikasju CDN - võite pakkuda link lehele täiendavat infot selle kohta? Praegu mul ei ole napib teadmisi öelda täpselt, kuidas seda teha.

tavenger5
17-09-11, 19:50
CDN ma kasutan on siin: CDN - Content Delivery Network Services by MaxCDN (http://maxcdn.com)

vBET
18-09-11, 08:12
Nagu ma näen, see on staatiline sisu. Külaline cache ei ole staatiline:
1. Seda kasutatakse ainult külalised
2. On värskendatakse sageli (vaikimisi kord tunnis)

Ma soovitan küsida küsimus MaxCDN umbes piirangud ja võimalus seda kasutada sel juhul.

tavenger5
18-09-11, 15:17
Oma teenust saab kasutada nagu fail hoiulevõtmisele mehhanism lihtsalt on olemas, et laadida ja alla laadida oma "sõit". Midagi Amazon S3 võib olla parem võimalus seda, sest see tingimata ei pea jagatakse erinevates serverites. Ma arvan, et peamine asi on see, et külaline cache võtab nii palju ruumi minu server, et see on muutumas kallim backup kõike. Just vene kaust 23GB enne kui ma puhastada see.

vBET
21-09-11, 14:29
Võite jätta cache kataloogis ajal backup või keelata Külaline Cache mõned leheküljed. Midagi midagi - te kasutate rohkem kõvaketas (mis on odavad) ja tänu, et vähem mälu ja CPU. Külaline cache vahemälu täis html väljund - see on miks see on kallis kõvakettaruumi, ja see on miks see on nii suur, oma CPU ja mälu.

Umbes ladustamiseks see väljaspool server - me ei toeta seda just praegu. Aitame annab näpunäiteid, kuidas see töötab nüüd ja kust otsida, kui sa tahad teha muutmist.

tavenger5
22-09-11, 23:04
Ma arvan, et peamine põhjus, kes tahavad hoida asju CDN kiirus (server on lähemal kasutaja) ja kui faile nagu, mis on salvestatud minu failisüsteemi nad lähevad backup kettaid, mis võib saada kallis, eriti kui olete ladustamiseks kontserti faile, mida ei ole vaja backup.

tavenger5
23-09-11, 00:02
FYI enne hakkasin kustutades vahemälu kaustad mu vbet_guestcache kaust oli üle 280g. See on palju ruumi, üks taotlus olla asumist. Rääkimata mul on ainult 10 keeltesse lubatud.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1