PDA

View Full Version: Lahendatud Viga, kui muudate blogi



Wulf
08-08-11, 15:22
Saan seda viga, kui muutmine ja salvestamine blogi. Muudatused on salvestatud hästi, kuid lihtsalt näitab seda viga:

Fatal error: Class 'vBulletinHook "ei leitud in / home / saabworl / public_html / includes / class_bbcode.php on line 215

Sama asi juhtub, lisades uue blogi.

vBET
09-08-11, 17:39
Just kontrollisin seda meie foorum ja ma ei saa paljuneda. Mäletan, meil oli lahendamisel midagi sellist või saata vBulletin bug raport about it või midagi sarnast.

Meil on praegu käimas vBET 4.1.1 (beta) - sel nädalavahetusel me lahti. Kas see on OK teid oodata ja vaadata kas see lahendab probleemi?

Wulf
09-08-11, 17:46
Imelik, nüüd tundub, et töö trahvi sivustoni ja see ei näita viga enam. Juhtum suletud. :)

vBET
09-08-11, 18:13
Nagu ma kirjutasin ma mäletan (või ma arvan nii) me saadame bug aru vBulletin about it - äkki nad lahendada see 4.1.5

Suur see on OK. Enjoy vBET:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1