PDA

View Full Version: Lahendatud Translator lipud ülaosas lehe CMS kasutades Chrome & Firefox



tavenger5
05-08-11, 20:27
Vt lisatud Ekraanipilt. See juhtub alles Google Chrome & Firefox CMS lehekülge. Nagu külaline, seda ei juhtu.

vBET seaded on määratud Lipud top jalus.

Edit: Ma ei saa laadida manust.

Siin on pilt:

tavenger5
05-08-11, 20:45
Samuti on forumhome tõlkija lipud on foorumi raames plokid

vBET
06-08-11, 00:12
Vt lisatud Ekraanipilt. See juhtub alles Google Chrome & Firefox CMS lehekülge. Nagu külaline, seda ei juhtu.

vBET seaded on määratud Lipud top jalus.

Edit: Ma ei saa laadida manust.

Siin on pilt:


Kas sul on veel default vBulletin paigutus oma foorum? Kas sa näed seda juhtub Vaikepaigutuse ka?

Me kontrollisime seda meie test foorum ja see töötab trahvi Vaikepaigutuse. Pange tähele, et kui muudad paigutus siis mõned automaatne pannes saab tööd ei ootuspäraselt (sest muid stiile - automatiseerida pannes on lihtne teksti ahel on sobiv koht, kuid stiile saab muuta ekraani koht). Sellisel juhul lihtsalt kasutada custom seadistus lipud koht ja seadke see käsitsi sobiva malli või muuta lipud malli.

vBET
06-08-11, 00:22
Samuti on forumhome tõlkija lipud on foorumi raames plokid

Jah. Meil on see ka meie test forum - see on OK. Automatiseerida pannes töötab hästi. See on peal jalus. Lihtsalt paigutus on mannekeeni peal jalus on seatud veerus koht. Te saate seda html-source - lipud on lihtsalt peal vBulletin jalus. Saame näha ei teatud stiile lipud plokk asendit muuta, kui soovite.

vBET
06-08-11, 11:03
Lahendada küsimus forumhome lipud palun lihtsalt muuta vBET lipud malli ja lisada peamine div lõik:

style="clear: both;"

Me test see on asjakohane ka teiste lippudega asukoha ja kui see on siis see lisatakse järgmisel vabastamist.

Redigeeritud:
See ei lahenda teie putka küsimusi. Ma lihtsalt kontrollitakse uuesti Esimene küsimus uuesti - ja sain reprodutseerida (esimene kord, kui ma igatsen infot browser).

TOIMETANUD 2:
Just kontrollisin seda Opera, Chrome, IE, Mozilla - lahendus töötab OK kõigile neile brauserid kõik lipud kohtades. See lisatakse järgmise vabastamist.

tavenger5
13-08-11, 17:13
Täname määrata!

vBET
14-08-11, 12:12
See pole probleem. See on juba kantud vBET4.4.1:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations