PDA

View Full Version: Mitme keele aidata



dfe
13-12-09, 15:26
Tere

Ma just ostnud ja installinud tõlkija, geniaalne kauba kohta!

Siin on, mida ma olen ka saavutada üritab. Aastal SA Meil on kaks peamist keelt, inglise ja afrikaani.

Enamik minu foorumi postitustest on inglise keeles, kuid tihti tekib mõni vastused inglise ametikohale afrikaani. Kas kuidagi automaatselt tõlkida afrikaani inglise ainult kasutajatele, kes soovivad seda teha?

vBET
13-12-09, 18:56
vBET saa automaatselt tunnustada keeles uut ametikohta ja praegu ei ole ülesanne, mis võimaldaks kontrollida olemasolevate ametikohad ja muuta neid. Olemasolevate ametikohad, kui sa soovid, võid alati muuta post ja lisada lang ja langtitle bbcode käsitsi.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1