PDA

View Full Version: Lahendatud viga paigaldamise ajal



psychopata
18-07-11, 15:30
Mul on viga paigaldamise ajal

Fatal error: Call to undefined funktsioon vbet_global_bootstrap_complete () in / home / admin / domeenid / xxx / public_html / forum / includes / class_bootstrap.php (80): eval () 'd code on line 10

vBET
19-07-11, 01:07
Oma muudetud versiooni ma nägin, et sul oli ka muid vigu. Tõenäoliselt, sest teie Admin CP teistes kataloogis. Kõigepealt palun rääkige, miks sa ära need vead sõnumist - kas see on lahendatud?

Me peame teadma kogu tegelik veateade mitte ainult viimane osa. Sageli lahendamise Esimene küsimus lahendatud ülejäänud juhuks, kui mõned ka ei ole lahendatud. Nii et palun anna tegelik ja täielik veateate. Ja kui sa tõesti muutnud oma Admin CP kataloogi, siis palun liigutage admincp faile korral kataloog. Kui ei veenduge, et kõik failid on üles laaditud server sobivalt.

Palun anna tegelikku seisundit küsimus pärast katkestamine vihjed ja täis veateadet mõned küsimus on endiselt olemas.

psychopata
19-07-11, 12:57
varem segaduse põhjuseks oli puudulik fail visanud, sest ma unustasin teda pärast visatakse esitada wgrał adminCP mod aga nüüd hüppab viga eespool

vBET
19-07-11, 18:04
Dobra - nie mam pojęcia czemu tak się dzieje, bo wymagany plik powinien być załączony w hooku init_startup. Tak więc sprawdź czy ten hook przez przypadek nie został wyłączony:
1. Idź do Admin CP -> Plugins & Products -> Plugin Manager
2. Znajdź plugin o nazwie: Initialization
3. Sprawdź czy jest włączony - jak nie to włącz.

Jeśli jest włączony to proszę:
1. Idź do Admin CP -> Plugins & Products -> Plugin Manager2. Leida plugin nimega: tugi varases redirection3. Mine Redigeeri ja leida:

vbet_global_bootstrap_complete();
4. Sisesta see kood enne:

require(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php');
5. ZapiszPowiedz kas ja millises osas aitas. Kui see on teine probleem on lahendus ferromagnetilised objekti tulevase versiooni kaudu.

vBET
22-07-11, 12:12
Kõik tagasisidet? Kas ikka on vaja meie toetust? :)

psychopata
25-07-11, 16:25
nii ikka, kõik koormatud lihtsalt ei tööta hästi ja probleem määramine joad peamiste PA vBET asemel on vBET 3.0.0 ja kõrgem ei ole tasuta tarkvara. Et saada õigus seda kasutada pead ostma litsentsi ja määrata oma võti siin. Kuhu ma anda?

vBET
26-07-11, 07:45
Nie mogę się dostać do Twojego forum - adres podpięty do licencji nie działa.

Klucz licencji znajdziesz w sekcji Downloads (http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php) a ustawisz w Admin CP -> vBET -> Main -> Litsentsi võti. Kui te ei näe seda suvandit, seal on midagi valesti-podeślij PM access andmete Admin CP ja FTP. Ma näen, kuidas see välja.

psychopata
26-07-11, 09:17
PM saadetakse viib palun vaadake

vBET
26-07-11, 23:32
See on koht, kus ma hüppan:)

vBET
26-07-11, 23:54
Dora-ma näen, kuidas see välja. Zaimportowałem veel kord toote, file kaotada võimalus vigade paigaldamisel.Tõenäoliselt on probleem kadunud raamatukogud, sest tõlge annab teile valge leht. Veenduge, et olete installinud Raamatukogu php: ICONV ja CURL. Näeb välja nagu CURL ei tööta või kui nad olid blokeeritud väljuva (seda saab kontrollida ilma juurdepääsu FTP).Palun Tutvu siin: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html#post1536post jaoks vajalikud teegid: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html#post1535Najprawdopodobniej puudub nendes raamatukogudes. Kui te olete või pärast paigaldamist, ikka ei tööta, palun veenduge, et teil on blokeeritud väljaminev ühendusi kasutades googletest-siit leiad kirjeldus: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729Proszę vastata, kui ta on aidanud lahendada probleemi, mul on vaja veelgi aidata:)

psychopata
27-07-11, 07:02
CURL paigaldatud ja hakkab selgitama:) Tänan teid abi eest

vBET
27-07-11, 17:27
See pole probleem. Ma soovitan tulevikus - ehkki mis see kirjutada:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1