PDA

View Full Version: Lahendatud Teatud keelte breaking formaat



MOGmartin
30-06-11, 10:16
Hi guys,

kui olete nüüd saanud MS API integreeritud Im andes talle teine lask, tänu selle eest;)

Ive installeerida plugin, eile õhtul ja Ive sain mõned vead ...
Teatud keelte töö suurepäraselt:
http://seoforums.org/es/

kuid mõned tunduvad murda paigutus:
http://seoforums.org/de/

tema ilmselt midagi üsna lihtne, ma pole olnud võimalust uurida seda veel, aga kui selle ilmne palun andke mulle teada!

tänan

Martin

vBET
30-06-11, 12:47
Tundub, et teil on küsimus ühendus tõlketeenistus. Nii et:
1. Kas kasutate Google ainult või ka MS tõlkeid? Kui ka MS, siis palun kontrolli tulemused, kui Google Alles on sisse lülitatud.
2. Palun kasutage Google test ja rääkige tulemused: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729
3. Kui kõik on OK Google test ja sa kasutad Külaline cache, siis palun lülita külaline cache ja vaadata tulemusi - võibolla on puhverdatud vale tulemused (ei tohiks juhtuda, kuid tasub kontrollida).

Palun andke tagasisidet.

MOGmartin
03-07-11, 10:02
ok, nii et pärast testimise - selle 100% MS API tõlked.

kui selle kasutades seda API kuvatakse leht "katki". Ma tõesti tõesti tahavad vaid kasutada teiste api, mitte google üks, nii see omadus on mulle tähtis.

Igasugune nõu?

aitäh!

vBET
04-07-11, 07:45
Palun PM juurdepääsu üksikasjad Admin CP ja FTP. Nagu ma aru saan siis on see piisavalt määrata MS tõlge paljuneda. Pange tähele, et MS tõlge peetakse beeta vBET nii mõned küsimused, võib juhtuda.

Me teame juba, kuidas avastada, mis on valesti ja kuidas seda parandada. Tõenäoliselt on mingi eriline märk, mis ei ole lubatud MS API ja me peame sõeluda see enne saatmist. Ikka peame täpne sisu, et näha, mis on valesti, nii et palun PM juurdepääsu üksikasjad.

vBET
11-07-11, 02:10
Me veel ei pääse üksikasju. Me peame teadma täpselt selle lehe sisu ning suutma kontrollida, milliseid on Microsoft tulemusi. Muidu me ei ole võimalik kontrollida ja parandada. Pange tähele, et me kontrollime seda kahjutu viisil - me saadame extra väljund ainult meie IP. Nii et ükski teine kasutaja näed seda:)

vBET
11-07-11, 03:27
Ma lihtsalt avastanud ühe bug Microsofti tõlkimise meie test foorum. Ma ei tea, kas see on sama teema nagu teie, sest me ei saanud juurdepääsu üksikasjad ning ei suutnud seda kontrollida. Ikka palun kesa juhiseid öeldud.

Microsoft tekstide tõlkimise sealhulgas "märgiga puruneb praegusel hetkel. For kiirparandus palun:
1. Ava fail / includes / vbenterprisetranslator_class_translator.php
2. Otsi:

$translationURL = $this->translationURL.'%22'.$toTranslate.'%22]';
3. Asendatakse järgmisega:

$translationURL = $this->translationURL.'%22'.str_replace('%22','%5C%22',$toTranslate).'%22]';
4. Otsi:

$toTranslate = $toTranslateTable[$i];
5. Asendatakse järgmisega:

$toTranslate = str_replace('%22','%5C%22',$toTranslateTable[$i]);

See lisatakse järgmise vabastamist.

Palun kinnitage see oli sama probleem oma foorum.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1