PDA

View Full Version: Lahendatud Teatatud postitust küsimus.



Taurus
27-06-11, 10:19
Kui liige, kellel on teistsugune kui vaikimisi keel aruanded post on see, mis on Postitatud:

Title:

Teatatud Post by songoku231

PM teate teatatud post sisaldab ka seda pealkirja. Palun nõu.

Aitäh.

vBET
28-06-11, 15:45
Praegu vBET ei muuda kirju on see, miks neid märkusi ei eemaldata. Me reprodutseerida meie server ja leida kiirparandus:) Hope puudub kiirusta selle ühe;)

Ma liiguta see bug raport.

Taurus
28-06-11, 16:04
Praegu vBET ei muuda kirju on see, miks neid märkusi ei eemaldata. Me reprodutseerida meie server ja leida kiirparandus:) Hope puudub kiirusta selle ühe;)

Ma liiguta see bug raport.

Tänu Michal. Kuid see ei ole posti teel. Teatatud postitus on postitatud minu admin alam-foorum on uus teema. Seal ma olen seda küsimust.

vBET
28-06-11, 16:09
Palun PM Access andmed ja täpne juhend, kuidas paljundada. Ma arvan, et wee vaja lisada mõned filter mitte tõlkides kasutajanimesid. See probleemi lahendamiseks siin ja võimaldab seda teha lihtsalt teistes tulevastes asjades.

Taurus
28-06-11, 16:24
Detailid PM'd. Aitäh!

vBET
30-06-11, 01:11
Lahendatud ja lisatakse järgmise vabastamist.

Sest kiirparandus palun:
1. Ava fail / includes / vbenterprisetranslator_funciton_hooks.php
2. Otsi:

if ($ _REQUEST ['keel'] & & $ vBulletin-> Options ['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames'] & & ($ _POST ['ei']! = 'insertpm ")) {
3. Asendatakse järgmisega:

if ($ _REQUEST ['keel'] & & $ vBulletin-> Options ['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames'] & & ($ _POST ['ei']! = 'insertpm ") & & ($ _POST [' ei ']! =' SendEmail") ) {

Taurus sul on juba see sisaldas. Pidage meeles, et teie foorum see liin oli juba muutunud ja me ei tea, mida need muudatused on tehtud. Palun vaadake PM.

Sellise probleemi - kinnitage, et see on lahendatud:)

Taurus
30-06-11, 01:21
Ma näen, et viimase postituse sa aru, see tundub teile teatanud oma vaikimisi keeles seatud inglise keeles. Või kas te ei muuda seda tagasi inglise hiljem? Ma tahan, et see on lahendatud, kui post on teatanud keegi muu keel vaikimisi.

vBET
30-06-11, 01:30
Ma tegin nagu ma arvan, mida teha, et uuesti esile kutsuda. Palun kontrollige see nüüd ise, luues uusi ja kinnitab et see on tõesti lahendada juhul, kui me ei pane midagi:)

Taurus
01-07-11, 11:37
Tänan teid veel kord suurepärase klienditeeninduse Michal! Ma võin nüüd kinnitada, et see i fikseeritud!

(Ma nüüd osta mu teine litsentsi vBET.)

vBET
01-07-11, 20:47
Hea kuulda, et probleem on lahendatud - see lahendus lisatakse pesa release:)

PS.
Ma näen, et teil juba ostetud 2. üks:) Juhul, kui tekib küsimusi - sa tead, mida teha - lihtsalt küsida ja me õnnelikult teid aidata:)

Enjoy vBET!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations