PDA

View Full Version: Lahendatud Tõlkimata pealkiri forumhome



Simon Lloyd
17-06-11, 07:50
Hi all, olen märganud, et forumhome pealkiri niidid ei ole tõlgitud (kui te vaatate nüüd Microsoft Office Help - Microsoft Office arutelu - Excel VBA Programming - Access programmeerimine (http://www.thecodecage.com/forumz) keri Asustamise forum näete ühte, mis algab "Hola ...." sisse forumdisplay see näitab, kui" Hello ...." mis on hea) on see bug või on i mssed midagi, kui parandamine või vbseo või. htaccess?

vBET
17-06-11, 13:38
Nagu ma näen oma pealkirjad on tõlgitud. Umbes see on ka muutused URL tõlgete vahel. Ma näen, et oma foorum pealehel ja alafoorumi see näitab veidi teistsugune pealkiri - Ma arvan, et see on, sest pealkiri foorumis kodus on lõigatud. Kas see pealkiri on pakendatud langtitle BBCode? (Võite seda kontrollida minnes täiustatud versioon.

Simon Lloyd
17-06-11, 17:41
Nagu ma näen oma pealkirjad on tõlgitud. Umbes see on ka muutused URL tõlgete vahel. Ma näen, et oma foorum pealehel ja alafoorumi see näitab veidi teistsugune pealkiri - Ma arvan, et see on, sest pealkiri foorumis kodus on lõigatud. Kas see pealkiri on pakendatud langtitle BBCode? (Võite seda kontrollida minnes arenenud edition.Yes, kui ma vaatan post arenenud redigeerimisrežiimi see on tema Hola ALL, nagu näete, see ei ole pikk pealkiri, et ma ei tea, miks see peaks olema lühendatud ja seejärel ekraanil tõlkimata?

kamilkurczak
18-06-11, 09:49
Püüan reprodutseerida minu test forum:)

Simon Lloyd
18-06-11, 10:08
Ok ootan sinult:)

vBET
29-06-11, 17:47
Jah, kui saan vaadata post arenenud redigeerimisrežiimi see on tema tere kõigile, nagu näete, see ei ole pikk pealkiri, et ma ei tea, miks see peaks olema lühendatud ja seejärel kuvada tõlkimata?

Ok - nii nagu mina seda näen nüüd, ei ole ühtegi probleemi. See on pikk pealkiri ka BBCode. Nii et teil seda on kärbitud by vBulletin (nagu näete, teil on dots seal, nii et see oli kärbitud). vBET on spetsiaalse koodi mis leiab pealkirju lõigatud langtitle - kui selline leidis siis lõpuks langtitle BBCode on lisatud ja pealkiri on tõlgitud. Sellepärast kui te olete foorumi lehel näha nagu see peaks olema - märkides oli lõigatud nii, et kogu pealkirja tõlkida. Ja kui te olete foorumi esilehele nähes seda viimase postituse siis on lõigatud by vBulletin, vBET tegeleb see ja tõlgib lõigatud pealkiri - see on põhjus, miks teil on muid tõlke tulemusi (midagi oli tõlgitud). Kõik on hästi.

Ja nagu ma mäletan seda on tõlgitud oma foorum. Olin seal ja nägin seda - küsimus oli, et teised tõlke tulemusi oli foorumi esilehele ja sub-foorumi lehele.

Kui soovite, et vältida oma pealkiri lõigatud by vBulletin, siis minge palun Admin CP ja seadistada vBulletin parameeter vastutab selle (Last Teema pealkiri Suurim Kuvatud tähemärki).

Palun öelge seda tegi aidata ja sa vajad tulevikus abi siit:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1