PDA

View Full Version: vBET ja ckeditor punktis 4.1.4



Taurus
13-06-11, 00:21
Ma tahan teada, kas vBET töötab trahvi uue ckeditor Vb 4.1.4?

Aitäh.

vBET
13-06-11, 00:45
ckeditor? Kas on mõni plugin või funktsionaalsuse vBET 4.1.4?

Taurus
13-06-11, 00:50
See on täiesti uus toimetaja.


vBET
13-06-11, 00:53
Ei saa kinnitada sel hetkel. Võib-olla mõned meie kasutajatele kinnitada. Me seda kontrollida ja kinnitada sel nädalal.

vBET
13-06-11, 04:32
Võin kinnitada, et vBulettin 4.1.4 vBET lisab keele valik (kasutajatele vaikimisi keele peale forum keeles) katkestamine toimetajatele:
- Thread Kiirvastus
- Thread täiemahuline vastus
- New Thread
- Kiire Kasutaja Visitor Message
- Üksikasjalik Kasutaja Visitor Message
- Private Message
- Kiire Vasta Privaatsõnum
- Advanced Vasta Privaatsõnum
- Uus Group arutelu
- Quick Group Discussion Vasta
- Advanced Group Discussion Vasta
- Quick Group Picture kommentaar
- Advanced Group Picture kommentaar
- Quick Albumipilti kommentaar
- Advanced Albumipilti kommentaar
- Uus blogi postitus
- Quick Blog Kommentaar
- Advanced Blog Kommentaar
- CMS artikli Kommentaar (ei läbipaistmatu)
- CMS artikli (ei läbipaistmatu)
Kui ma unustan midagi palun andke mulle teada ja ma seda kontrollida.

Pange tähele, et mõned on kuvatud läbipaistmatu võimalusi, kuid ei läbipaistmatu sisse lang bbcode. Nagu ma mäletan oli see taandega, mis ei ole läbipaistmatu, CMS artiklid (see esemeid ei kirjutanud keegi, ikka tuleb läbipaistmatu või ei kuva võimalus läbipaistmatu), kuid comment peaks olema. Me kontrollime seda.

Muuta ka vahel kiire vastuse üksikasjalikku on OK. Sõnumi eelvaate ka toimib hästi. Need 2 oli katsetada thread toimetajad.

Samuti leidsin ühe vBulletin viga blogi: sisselogimine - vBulletin JIRA (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-12394)

Taurus
13-06-11, 06:06
Tänu Michal! See on hea teada.

vBET
15-06-11, 15:06
About need 2 toimetajad mis näitab läbipaistmatu võimalus, kuid ei läbipaistmatu:
1. CMS artikkel: Ma kontrollisin mõned märkused ja see on nagu see peaks olema. Läbipaistmatu ei toeta siin, sest artiklid on kirjutatud foorumi vaikimisi keel (see ei ole sisu, mida saab lisada igaüks). Ja me ei teinud mingeid täiendavaid tingimus ei näita läbipaistmatu valik jõudluse huvides - grupp inimesi kirjalikult CMS artiklid on piiratud ja need on emakeel, nii on sama default keele foorumis ja ei näe läbipaistmatu võimalusi. Nii et see jääb nagu see on.

2. CMS artikli Kommentaar: see peaks läbipaistmatu ning toimub järgmise vabastamist. Kiirparandus: luua uus plugin konks vbcms_article_populate_end jaoks vBET toode, nimi Handle vaikimisi keele CMS artikli kommentaare ja kood:

if ($view->comment_block) {
$view->comment_block = str_replace('if (comment_postid > 0)', 'if (document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').checked) {
postvars += \'&vbet_postInLanguage=\' + document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').value;
}
if (comment_postid > 0)', $view->comment_block);
}

vBET
15-06-11, 16:52
Uus teema 4.1.4 toimetaja - kontrollimisel eelvaate posti ja minnes uuemate tõlgitud lehekülje siis Sõnumi sisu on tõlgitud - see ei tohiks olla. Me töötame selle kohe, nii et vabastamine all, kuni me lahendame uus teema.

vBET
16-06-11, 01:46
Uus teema 4.1.4 toimetaja - kontrollimisel eelvaate posti ja minnes uuemate tõlgitud lehekülje siis Sõnumi sisu on tõlgitud - see ei tohiks olla. Me töötame selle kohe, nii et vabastamine all, kuni me lahendame uus teema.

OK - meil on lahendus see ja see lisatakse järgmisel release:)

vBET
16-06-11, 08:50
Ja veel üks küsimus leitud ja juba parandatud - suunata juhtus ckeditor.php taotlusi tõlkelehekülge. See ei olnud tegelikult bug - kõik töötas trahvi pärast ümber, kuid ümber oli halb täitmiseks. Meil on juba kinnitatud, siis nii taotlusi ckeditor.php sisaldab juba Keele parameeter ja ei ümbersuunamine kaotatud tõlge jälgimine on vajalik:) See lisatakse järgmise vabastamist.

Taurus
16-06-11, 10:20
See on tõesti hea uudis mulle Michal. Ma osalus off kohta ümberehitamise 4.1.4 kuni ma tean kõik mu tõesti oluline Modifikatsioonid töötab. Seni on veel vähe, et harjumus. Kuid see annab mulle rahu südames teada, et vBET, mis on üks minu kõige tähtsamad on hea minna! Tänan teid väga teie suure töö ja fantastiline tugi alati! On mõned poisid selles äris nagu sina!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1