PDA

View Full Version: küsimus



Jncocontrol
21-05-11, 16:50
Lugesin VBSEO foorumeid, et see mod tegelikult haiget mu foorumeid nii, et nad nimetasid seda?
Ma tean, et üle aasta, ja sa kutt on teinud fuck-ton tööd selle kallal, sest siis, ja ehkki peaks olema fikseeritud kui nad ei eksisteeri.

vBET
22-05-11, 15:39
Hi. Jah, me teame, et vBSEO kirjeldatud mitmeid punkte, miks vanad vBET võib haiget SEO. Sellepärast me hoolitses umbes iga argument märkis poolt vBSEO meeskond ja me vabaneda teema parandades vBET.

Nii nagu te sõnul on vana arutelu ja see ei ole tegelikult enam. vBET on SEO sõbralikud. Toetame SEO lingid. Toetame lingid tõlge. Ma arvan, et me isegi peaks tänada vBSEO meeskond osutab meile, kuidas parandada meie toode;)

Sellest ajast leht auaste meie peamised kasvada vorm 0-5 ja saime liiklus kogu maailmas. Nii et ma olen lõplikult kindel vBET ei ole valus meie foorumis;)

Samuti palun, et alates sellest ajast me mitte ainult ei parandanud vBET SEO valdkonnas on meil ka lisada palju uusi funktsioone ja täiustatud omadused, lisades toetust mõõtu cache külalistele ja mälu cache:)

Kui teil on veel küsimusi, siis küsige, me hea meelega aitab teil:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1