PDA

View Full Version: Lahendatud Ei ribad ära no-tõlkida tag pealkirja, vaikimisi keel



Lundgren
15-05-11, 22:37
vBET 4.3.0 seems to handle the < !--vBET_SNTA--> (Miinus ruumi muidugi) tag vale TITLE tag foorumis koju.

Kui ma kasutan mingit tõlkida tag vahelehel brauser praegu õigesti tõlkimata teksti tõlgitud keeltesse. Aga foorum default Languge (vähemalt, kui see on inglise keeles) näitab siltide alt. vBET igatseb ribad ära silt.

Firefox 4.0.1 ja Opera 11,10

kamilkurczak
17-05-11, 08:06
tere,

Palun - mul on vaja URL teemat või lehekülg selle teema:)
Tänan

Lundgren
17-05-11, 09:50
PM url saata:)

vBET
29-05-11, 14:58
Kas sa kasutad notranslate tag teemas pealkiri? See ei tohiks kasutada seal! Pange tähele, et ti soovid hoida pealkiri ei tõlgitud, siis peab kasutama langtitle koos keele kood, mis ei eksisteeri, kui näiteks [langtitle = ei] (ilma tühikuta). Pange tähele, et vBulletin ei toeta silte pealkirju üldse. Tegime palju jõupingutusi, et toetada langtitle sildi pealkiri ja see on alles tag toetatud pealkiri. Usaldusväärsust ja tulemuslikkust me toetama mitte tõlke tiitli sama bbcode tõlkimise eest - nii poolt langtitle bbcode.

Palun informeerige tegi seda aidata. Kui ma valesti midagi, siis palun saatke URL lehele kui näeme küsimus.

Lundgren
31-05-11, 08:38
Ei, ma ei räägi Teema pealkiri. Ma räägin ümbriste vboptions.bbtitle koos VBET_SNTA sildi FORUMHOME malliosa.

Kui vaadata tõlgitud lehekülje, kõik on õigesti käidelda, nii et addon on kindlasti lugemist tag seal. :) Aga kui ma vaatan foorum lehekülg foorum vaikimisi keel, see on nõuetekohaselt käidelda kõikjal, kuid üks pakitud HTML-tag PEALKIRI, kus ta ei ribad ära tag, kui see ei ole vajalik.

Niisiis, mida ma olen püüdnud hoida tõlkimata on foorum nimi (Option -> Site Name -> Foorumi nimi).

Ma saadan teile PM link.

vBET
02-06-11, 13:28
OK ma näen seda pärast saadate lingi PM. Kahte asja:
1. See on ohutu, sest see on lihtsalt html comment
2. Loomulikult me kontrollime lähemale ja parandada - poeg ma annan teile rohkem üksikasju.

vBET
03-06-11, 21:32
Paljundada ja lahendatud:) Lahendus lisatakse järgmise vabastamist.

Sest kiirparandus palun:
1. Ava / includes / vbenterprisetransaltor_functions_hooks.php
2. Otsi:

$output =& str_replace(array('', '"),'', $ Output);
3. Asendatakse järgmisega:

$output =& str_replace(array('', '', '"),'', $ Output);

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1