PDA

View Full Version: Lahendatud Viga sitemap generaator



tavenger5
11-05-11, 19:11
Ma saan seda hoiatust vbseo sitemap generator:

Hoiatus: strtr () [function.strtr]: Teine argument ei ole array in / home / sait / public_html / vbseo / includes / functions_vbseo_url.php on line 592

Line 592 lisatud vbet integratsioon
$ Text = strtr ($ text, $ globals ['vbet_custom_char_replacement']);

kamilkurczak
12-05-11, 20:12
palun kontrolli oma sitemap integratsiooni taas.
mis versiooni sitemap generaator te kasutada?

tavenger5
12-05-11, 20:17
Sitemap generaator ei ole integreeritud vBET - ma kasutan 3.0.

kamilkurczak
12-05-11, 22:04
vBET peaks see võimalus vbenteprisetranslator_seo.php faili. Võib-olla siin oma sitemap ei kasuta seda faili ja array ei ole täidetud.

Meil on vaja seda kontrollida. Ma vajan su FTP ja admincp detailid - palun saatke mulle PM

vBET
09-06-11, 20:41
Kamil on puhkusel praegu ja ma ei tea sa ikka vajad abi siin või oli see lahendatud PM ja ma saan sulgeda. Kas ikka on vaja meie abi siin?

vBET
15-06-11, 16:23
Ühtegi vastust - mida loetakse lahendatud. Teiste puhul siis lihtsalt kirjutage siia ja me läheme tagasi küsimus.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations