PDA

View Full Version: Lahendatud Weird E-kirjad



moman
29-11-09, 21:49
Foorumi liige kurtnud selline:


Näiteks e-mail:
Kallis Bart,
rparmar on just vastanud thread olete tellinud õigus - FA Limited Club - in Pentax SLR Lens Foorum of PentaxForums.com. Kui soovite vastust postitada, siis ava teemat, järgides linki. Palun ärge vastake sellele e-posti teel.
See teema asub aadressil:
FA Limited Club - Page 32 - PentaxForums.com (http://www.pentaxforums.com/forums/pentax-slr-lens-discussion/59538-fa-limited-club-new-post.html)
Siin on sõnum, mida on äsja Postitatud:
***************

--- Tsiteeri (algselt brecklundin) ---
Plus ma olen sunnitud seda kasutada, sest ma lihtsalt veetakse 35ltd maha 43ltd ... täiesti suurepärane koopia 35ltd ja ma ikka ei suutnud vastu panna ahvatlusele rohkem hõbedat.
--- End Quote ---
Oskan seda! Ma kaubelda minu DA35 jaoks DA12-24, sest see oli tähtsam minu jaoks on need fookuskaugused kaetud. Aga hoidsin FA43. Kuigi see on vähem praktiline kui DA35 Mulle see täidab eriline nišš.
See ei pruugi olla parim tehniline näiteks objektiivi kasutada, eriti pärast töötlemist, kuid see meeldib mulle. (Ja nii ei tantsija.) FA43 lööb uuesti, kui FA77 oleks olnud liiga lähedale saaki.
Angie Smalis tantsud Miski Fields
Pilt: http://farm3.static.flickr.com/2713/4132227479_8b0ed07095_o.jpg (Angie Smalis tantsud Miski väljad Flickr - Photo Sharing!)
***************
Samuti võib teiste vastuseid, aga te ei saa enam teateid, kuni te külastate foorumit uuesti.
Kõike head,
PentaxForums.com



Mitte kõik e-mailid näeb välja selline.
fi üks postitus Eaglerapids ei näita seda.
Üks postitus pcarfan tegin samuti.
Võibolla rparmar ja pcarfan ei seadnud oma keelt veel?
Samuti ei I.

Kas seda, sest kõigil ei ole oma keelt kehtestada? Kui jah, kas seal MySQL päring, et saan kasutada, et määrata igaühe keelest inglise keelt?

Tänu!

vBET
29-11-09, 23:40
Täname teadmiseks. Oleme juba alustanud koostööd, et eemaldada vBET kommentaarid e-kirju, vaid pane see tagasi, sest teised prioriteedid. Me tuleme tagasi selle ülesande täitmisel, et tagada vBET kommentaari ei sisalda e-kirju.

Cybershaolin
30-11-09, 02:53
Jah, ma võin kinnitada seda samuti. Täname hoolitsedes ka see vBET.

moman
30-11-09, 08:16
Tänu! Loodetavasti uuendada vigu parandavate versioon (olen eeldades 3.3.0) on suhteliselt valutu!

chick
07-12-09, 16:13
Sain 800 e-kirju täna hommikul kõik koos

Kasutajanimi: Registreerimata
ClassName: vB_Database
MySQL Version

ja ma lihtsalt saanud veel 75 meile meeldib see.


Ma tean, sa seletada enne, kuid ma ei mõista, miks see toimub.

Plus ma saan tohutu serveri koormus teated minu spetsiaalne server.

vBET
10-12-09, 21:57
Tänu! Loodetavasti uuendada vigu parandavate versioon (olen eeldades 3.3.0) on suhteliselt valutu!

Nagu alati värskendus triviaalne - just faile ja import toote file:)

Samuti 3.3.0 saab mitte ainult veaparandused, vaid ka paljud jõudluse parandusi kaasatakse.

vBET
10-12-09, 22:00
Sain 800 e-kirju täna hommikul kõik koos

Kasutajanimi: Registreerimata
ClassName: vB_Database
MySQL Version

ja ma lihtsalt saanud veel 75 meile meeldib see.


Ma tean, sa seletada enne, kuid ma ei mõista, miks see toimub.

Plus ma saan tohutu serveri koormus teated minu spetsiaalne server.

Mis on nende sisu kirju?

Serveri koormus - saate määrata, mis seda põhjustab? Tegelikud andmed ei piisa - see võib olla ei ole seotud koos vBET, või see võib olla tingitud rohkem liiklust. Nii et kui teil otsustada, et vBET on süüdi palun avatud uus teema ja anna meile andmed:)

Michael
23-01-10, 15:22
Loodan, et see on fikseeritud varsti: D

vBET
08-05-10, 11:50
Lahendatud:) lisatakse järgmise vabastamist. Kirjad on uuendatud madal konks, nii peaks töötama igasuguseid oe kirju, kuid on testitud ainult tellimus niidid.

Juhul kui mis tahes muu mõtleb koos kirju juhtub, siis lihtsalt kirjutada siia: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/218-e-mail-with-issues.html # post2756

PS.
Ma peaksin appologise et see tooks Soo pikk - see oli tõesti triviaalne parandada. Küsimus oli, et esimest korda, kui ma otsisin kirju konksud ma leidsin, mida ma vajasin, kuid testitud see vale tee, mis hoiab mind siis. Vabandust - ja loodan, et see ei olnud selline unconvinient - nüüd kaob:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1