PDA

View Full Version: Lahendatud saada veateateid pärast server uuendada



simit patel
28-11-09, 21:10
tere,

i just kolinud oma saidi üles uus spetsiaalne server. Varem kõik töötas trahvi minu viimane server. pärast liikuda uue server, ma saan järgmise veateate:

Fatal error: Call to undefined funktsioon iconv () in / home / kasutajanimi / public_html / includes / vbenterprisetranslator_functions.php on line 379

mis on SHOWTHREAD lehekülge. jaoks foorum lehti, samuti vbacmps lehekülgi ja vbcommerce / vbcredits lehekülgedel, siis läheb läheb tühjaks, kui klõpsate teise lipu.

kas sa tead, kuidas seda probleemi lahendada? tundub server milles kuna asjad töötavad hästi enne kui ma kolis uude serverisse.

tänan
simit

vBET
28-11-09, 21:22
Jah, see on server settings küsimus - täpsemalt php küsimus. Vaata siit, mida selleks vaja mod tööle:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post7

Sa pead iconv paigaldatud ja see on mida sa oled kadunud oma uue server. Sa lihtsalt leida paigaldusjuhendit otsivad internetist: php iconv

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1