PDA

View Full Version: Juba tehtud kasutada muid Google Translate APIs



MOGmartin
07-04-11, 12:52
kui tundub google on karistatav kõik lehed, mis on ehitatud kasutades API, ma arvan, et oleks hea mõte kasutada muid tõlke API teenuseid (nagu Yahoo)

kamilkurczak
07-04-11, 18:35
tere,
Ok ma näitan seda funktsiooni taotluse Michał ja ta otsustab sellest.
Tänan

vBET
07-04-11, 18:45
kui tundub google on karistatav kõik lehed, mis on ehitatud kasutades API, ma arvan, et oleks hea mõte kasutada muid tõlke API teenuseid (nagu Yahoo)

Miks sa mõtled, et Google karistada lehekülgedel ehitada oma API? Meie arvates on see ei ole tõsi - meie foorum on palju indekseeritud tõlkelehekülge. Ka juhul, kui see oleks tõsi, siis see ei oleks tähtis, mis tõlketeenistus oleks kasutatud.

Praegu pakub Google kõige keelte ja väga hea kvaliteet.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1