PDA

View Full Version: Lahendatud Lõimub reviewpost (sama photopost)



moman
18-03-11, 07:49
Hi,

Ma üritan integreerida vbet koos reviewpost. Esiteks, ma proovisin lihtsalt teeme vBetTranslatePage kõne lehel toodangut, kuid mis ei tööta, kuna ümbersuunamine.

Siis järgnes juhiseid siin, samm-sammult:


Kuid ma ikka saan ümbersuunamine vigu. Olen proovinud seda enne jaoks photoplog ja ka ei õnnestunud. Kuna minu htaccess muudatusi ei, kas sa annad mulle mõned näpunäited?

Root htaccess:


RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.pentaxforums\.com
RewriteRule (.*) http://www.pentaxforums.com/$1 [R=301,L]

RewriteCond %{SCRIPT_FILENAME} !-d
RewriteCond %{Script_FILENAME} !-f
RewriteRule ^(.*)$ index.php?a=$1 [L]


reviewpost htaccess:




RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.pentaxforums\.com
RewriteRule (.*) http://www.pentaxforums.com/lensreviews/$1 [L,R=301]

RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule ^(.*)$ /forums/vbseo.php?vbseourl=$1&vbseorelpath=../lensreviews/&%{QUERY_STRING} [L]



Üritasin panna htaccess lisandused nii enne kui pärast vbseo reegliga, kuid seda ei mõjutanud. Mingeid ideid?

kamilkurczak
21-03-11, 22:37
tere

oled sa kindel, et see mod kasutamiseks global_complete ja global_start konks?

Võite mulle URL lehekülg selle mod ja ma saan selle installida oma test foorum ja vaadata.

moman
30-03-11, 19:35
Ei, see jätab vBulletin konks süsteem täielikult ja peamiselt ainult korrastab header, headinclude ja jaluse, siis ei oma asja.

Kui ma püüdsin teha tulekahjuteate tõlkida lehekülge või järgneda front_controller integratsiooni juhiseid, leht just alanud suunata lõputult.

Mod on leitud reviewpost.com. Enamik Codebase / disain põhineb photopost pro.

kamilkurczak
03-04-11, 09:58
palun vaadake seda sammu veel üks kord:


teiseks, palun andke mulle URL oma lehekülg selle mod. Ma seda kontrollida.
Kas see mod tasuta või mitte? kui vaba - palun andke url pakk see mod.

Tänan

moman
05-04-11, 08:12
Ei, see ei ole tasuta, kuid disaini-tark kasutab ta sama backend kui photopost.

Ma kontrollisin uuesti ja tundub, et mul on vaja muuta root htaccess samuti. Pea meeles, et ma olen proovinud seda kõike enne tulutuks, kuid ma püüan uuesti, kui mul on rohkem vaba aega.

Muid ühiseid teemasid koos photopost integratsiooni Võibolla tead?

kamilkurczak
06-04-11, 19:12
Otsin lahendus sulle. Kui teil on idee ja informations, palun kirjutage siia - on abivalmilt

moman
09-07-11, 00:09
Ok, ma olen lõpuks arvasin selle ühe välja. Ma kõrvale natuke ülespandud juhistele, kuid see töötas nagu võlu:

1. Lisatud seda htaccess:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [L,QSA]


2. Lisatud sellel funktsioon kõne lõppu reviewpost sundtäitmist:



if(@include_once(DIR . '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php'))
{
vbet_global_complete($output);
}

3. edited vbenterprisetranslator_functions_redirect.php ja puuetega ümbersuunamine kohandatud kataloog:



foreach (explode("\n",$vbulletin->options['vbet_outside_dirs']) AS $folder)
{
$folder = trim($folder);
if (stripos($url, $folder) !== false)
{
return;
}

}

4. muuta / da / lensreviews / to / lensreviews / da / ja määrata lipu URLid

lisatud järgmiste funktsiooni URL põlvkond:



function vbet_externalConsensus($address, $language)
{
global $vbulletin;
foreach (explode("\n",$vbulletin->options['vbet_outside_dirs']) AS $folder)
{
$folder = trim($folder);
if (stripos($address, $folder) !== false)
{
$address = str_replace(array('/forums/',"/{$_REQUEST['language']}/"),array('/','/'), $address);
return str_replace("/$folder/","/$folder/$language/", $address);
}
}

return false;
}

Seal on ilmselt targem viis seda teha # 4, kuid see töötas! Ma olen väga õnnelik, sest läbivaatamise lõigud saada peaaegu 1.000.000 lehekülastusandmed kuu ja tõlked sõita isegi rohkem külastajaid.

Demo: Pentax Anmeldelser - Pentax Lens Anmeldelser og omfattende andmebaas (http://www.pentaxforums.com/lensreviews/da/)

vBET
09-07-11, 21:39
Te vastasite pärast pikka ajaperioodi niidi, kus oli märgitud lahendatud. Ma ei teadnud, et küsimus oli veel. Kas sa vajad rohkem abi siit või kui see lõpuks lahendatud? :)

moman
10-07-11, 21:26
Ma olen lõpuks arvasin seda! Aga see võib olla seda väärt, et muuta seda tüüpi integratsiooni lihtsam tulevastes versioonides vbet, nagu ma proovinud kõiki. Htaccess muudatusi KKK ja see ei tööta.

Praegu foorumis niidid URL on / foorumid / {keele kood} / sisu. Kaustade väljaspool peamisi kataloog, peaks sama kehtima (st / gallery / {keele kood} / asemel / {Langauge kood} / gallery /), sest see lihtsustab vajaliku htaccess muudatused suuresti ning teha integratsiooni palju lihtsam, eriti kui mod juba kutsub global_complete (antud juhul mõtlen photoplog pro).

vBET
11-07-11, 01:57
Palun avage uus funktsioon taotlust see:) ma näen, kuidas ta teeb sellise integratsiooni lihtsam - see ei nõuaks muudatuste peamine. Htaccess faili - ainult üks mod directory.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1