PDA

View Full Version: PhotoPost probleeme



Bill Craytor
22-02-11, 05:15
Mul on probleeme paigaldus VBet tööd PhotoPost. Olen proovinud järgmisi juhiseid muud töökohta tulutuks.

Mul on uusim allalaadimine vBulletin ja foto post vBulletin on paigaldatud

/ Home / .... / public_html

PhotoPost on paigaldatud kataloogi / home / .... / public_html / photopost

See on ka photopost.xxxx.yyy

Olen kopeerinud stiil vBulletin et PhotoPost ja
tõlked lipud ilmuvad seal. Aga kui ma vajutan lipp, ta hüppab tagasi peamine foorumi peamine foorum tõlkida. Kui ma lähen tagasi photopost foorumis ei ole tõlgitud. See on ka probleem, kui ma vajutan igasse allfoorumeid of PhotoPost.

Saab keegi aidata?

kamilkurczak
22-02-11, 12:20
Palun kleebi siia URL integreerida juhiseid, mida teha.

bcraytor
26-02-11, 01:01
ValuationEngineer.com / kuulutused ValuationEngineer.com / vaadata ja ValuationEngineer.com / photopost

kamilkurczak
22-04-11, 09:54
Tere, Palun Kas võite kinnitada, et see küsimus on veel oma foorum (sa vajavad meie abi veel?)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1