PDA

View Full Version: Lahendatud ei saa muuta keele foorumis ja niit



Schmike
29-01-11, 10:27
kui ma keele muutmiseks mu default keelest teise lanugage sisse foorum või niit, leht ei ole tõlgitud.

url ei ole õige:

Foorum:
/ Foorumid / forumdisplay.php? 29-Welcome-to-PredatoryFishKeepers.com & language = de

thread:
/ Foorumid / showthread.php? 2806-Tere-I-nautida-a-erinevaid-of-fish & language = hi

kamilkurczak
31-01-11, 10:05
mis versiooni vBET te kasutate? palun lisage siia oma foorumi url ja ma seda kontrollida.
Aitäh.

Schmike
31-01-11, 17:24
see versioon vBulletin 4.

url on siin:
http://www.predatoryfishkeepers.com/testvb/forums/

kamilkurczak
01-02-11, 12:01
tere,

Ma olin saidil ja märkan, et ainult mitte tõlgitud lehekülje teil on selle seosed:
& sees.
Kui kasutate näiteks selle url:

http://www.predatoryfishkeepers.com/testvb/forums/showthread.php?2868-For-all-tough-dr%C3%B8ftelser-about&language=da
teil on hea lingid. Saad seda testida.

Niisiis, palun kui te kasutate mõnda Modifikatsioonid. Keela kõik Modifikatsioonid ükshaaval ja püüa märgata häid sidemeid (ilma ja sees).

Schmike
01-02-11, 13:49
thats what i teate ka. kuid ei olnud muud Modifikatsioonid paigaldatud kui ma katsetada. alles hiljuti i toega facebook funktsiooni vBulletin.

kamilkurczak
01-02-11, 14:10
hmm tänu kinnitust. Püüan leida lahendus sinu jaoks .. Täname kannatlikkuse eest.

Schmike
01-02-11, 15:05
teretulnud.

seda ainult siis, kui ma muutus minu vaikimisi keeles, mis on inglise keeles. Usun, et see on lihtsalt kadunud url kodeering alates "&" on põhimõtteliselt "&". ei ole kindel, whats termin see php.

kamilkurczak
02-02-11, 10:07
tere,
Ma ei saa reprodutseerida minu test forum nii et palun saatke mulle (by PM) oma FTP ja admincp detailid ja ma lahendan oma server.
Aitäh.

Schmike
02-02-11, 12:00
mis failid, mis sul vaja on? lõpuks on mul seda teha minu live foorum. äkki saate mulle öelda, milline fail ja joon muuta asemel?

kamilkurczak
02-02-11, 12:20
Ma ei tea, kus küsimuseks on praegu. Mul on vaja teha palke ja seda kontrollida. On parem, kui ma teen seda ise (kiirem).

Ma küsisin sinult konflikti oma previost post - sa ütlesid, et mingit konflikti, et mul on vaja kontrollida, et teil server.

Schmike
02-02-11, 12:25
saadetud andmeid.

kamilkurczak
02-02-11, 12:53
Aitäh. Ma alustada tööd oma server.

kamilkurczak
02-02-11, 13:05
Samuti võite proovida kasutada SEO lingid (ilma vBSEO).
minge admincp-> vBET-> põhi-ja seadke suvand:
Tõlge lingid tüüp Loo URL vastavalt SEO link konsensuse (st "/ en / aadress ')

pärast, et sa peaksid lisama sind. htaccess faili foorumid kausta see reegleid:

#RULES for SEO translation links without any SEO engine (on raw vBulletin links)
#If you are using vB 'Mod Rewrite Friendly URLs' then put those rules JUST BEFORE vB rules
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]

kamilkurczak
02-02-11, 14:05
Tere,

Palun proovige see nüüd - peaks töötab nüüd. Kas kinnitate seda?
Teiseks - seda teemat võib käsitleda ainult selle test foorum. On peamine foorum, peaks see töötab täiuslik.

Schmike
04-02-11, 05:43
tundub korras nüüd.

thanks.

liigub see minu live forum kiiresti.

proovinud, kasutades SEO aga sain 404 error:
Not Found

Soovitud URL / testvb / foorumid / pt / forum.php ei leitud selles serveris.

Lisaks 404 Not Found tekkis viga üritab kasutada ErrorDocument käsitseda taotlust.

Schmike
04-02-11, 06:19
lihtsalt setup minu live foorum, ka sama probleem. mida muudeti seda parandada minu test alafoorumisse?

Olen keelanud oma live foorum.

Youngster
04-02-11, 09:06
ma edasi seda Kamil, kui Kamil saab me mõtleme
Tänan

kamilkurczak
04-02-11, 09:31
Tere,

Palun saatke mulle PM oma admincp andmed - ma võimaldab seda vBET ainult minule ja ma kinnitada seda sinu jaoks.

kamilkurczak
04-02-11, 12:49
Niisiis, kui soovid seda muuta manualy, peate:

1. avatud ja teha selle toimiku koopia:
forum root / inlcudes / vbenterprisetranslator_functions_url.php

2. selle faili leida:

$amp = (THIS_SCRIPT == 'external' || THIS_SCRIPT != 'blog_external') ? '&' : '&';
3. ja asenda:

$amp = (THIS_SCRIPT == 'external' || THIS_SCRIPT != 'blog_external') ? '&' : '&';
4. salvestada faili
5. test siis

Kuid see ei ole tegelik lahendus. See kõrvaldada mõningaid funktsioone saidil. See probleem on omane oma foorum (I ei saa paljuneda see minu test foorum), nii et ma ainult ei saa seda lahendada oma server (mul on vaja admincp details liiga).
Kui soovite, võite kasutada seda lahendust - see toimib, kuid sooviksin, et kontrollida teine lahendus oma serverisse.

Palun kinnitage see.

Aitäh.

Schmike
05-02-11, 03:34
mis töötab minu live foorum nüüd.

kui sa tahad testida muu resolutsioon, palun tehke seda testi kohas. thanks.

kamilkurczak
07-02-11, 11:19
Jah, ma tahaks seda kontrollida.
Tänu kinnitust:)

Schmike
12-02-11, 11:11
kuidas test sealt mööda? sa oled teinud on?

Youngster
12-02-11, 20:10
Kamil on offline nädalavahetusel, saab ta esmaspäeval nii et oodata või edastada selle mulle:)

kamilkurczak
21-02-11, 09:13
jah, see on tehtud nüüd:) aitäh

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1