PDA

View Full Version: vBET2.4.3 kuvab tühja lehe



POL_ED
29-01-11, 00:39
Foorumina uued võimalused.Olen saanud teavet, mis võib kirjeldavad, probleem. Poola.2.4.3 Vabad vbulletin.org/forum/showthread.php vBET installitud? t = 232456 = 25na ja lehekülje vB 4.1.0 Gr.Kahjuks, kui valite mis tahes keel (lipu ikoon) kuvatakse tühi leht... euPrzeprowadziłem test mandrivalinux. wyłączyłem ja kõiki installitud modifikatsioonid ning olukord ei ole muutunud. Veel mõnes keeles valimisel kuvatakse tühi leht.Katse, ma installitud vB 4.1.0 foorum Gr teise serveri ja siit kõik töötab poprawnie.mageiaforum.euNa .htaccess mõlemale serverite on identsed.Ma ei tea, kust otsida viga.Kuidas parandada, et tõlge töötada vBET?

kamilkurczak
31-01-11, 10:09
Tere Kui teil on tühi leht, lugege need kaks ametikohta: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post7 ja http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6- faq.html # post8

POL_ED
31-01-11, 14:24
Tere, Aitäh. Mul oli tunne, et ma kontrollisin kõike vastavalt FAQ. Ma tähelepanuta puudumine curl. Ma olin 100% kindel, et see on. Pärast paigaldamist curl
root@www:~# dpkg -l|grep curl
ii gnupg-curl 1.4.10-2ubuntu1 GNU privacy guard - a free PGP replacement (
ii libcurl3 7.19.7-1ubuntu1 Multi-protocol file transfer library (OpenSS
ii libcurl3-gnutls 7.19.7-1ubuntu1 Multi-protocol file transfer library (GnuTLS
ii php5-curl 5.3.2-1ubuntu4.7 CURL module for php5
ii python-pycurl 7.19.0-3 Python bindings to libcurl
root@www:~#
Kõik toimib. Rusikareegel: Kui soovite olla kindel - seda kontrollida kinnitatud igaveseks. Tänan veel kord.

kamilkurczak
31-01-11, 14:37
See pole probleem. Õnn:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1