PDA

View Full Version: Seletada Seal peaks olema võimalus kasutajal lülitada vaatamise automaatne tõlked



garyopa
26-12-10, 00:07
Pealkiri on piisavalt selge.

Ma saan väga suur foorum, ja mul on palju kasutajaid, et on võimalik lugeda mitu langs. kellel ei ole probleeme, nad tahavad olla võimalik näha originaalteksti, ilma tõlke-, ja ei ole vaja nuppu alla ta.

See on peamiselt neile seoses peaministri, ei ole tõesti niidid ise.

Kuid kahjuks saab ainult kontrollida seda kaudu kogu pardal, oleks tore kui kasutaja saaks ise otsustada via Kasutaja kontrollpaneel, kuidas ta tahab, et näha oma peaministri kuvatakse jne

vBET
29-12-10, 14:14
Arvad, et see tuleb lihtsalt sisse / välja iga kasutaja või määrata, milliseid keeli ei tohiks automaatselt tõlgitud?

Ka siis, kui globaalne lahendus, OK, siis seda saab teha redigeerides malli nii algtekst oleks nähtav ilma klõpsates.

garyopa
29-12-10, 19:12
Arvad, et see tuleb lihtsalt sisse / välja iga kasutaja või määrata, milliseid keeli ei tohiks automaatselt tõlgitud?

Ka siis, kui globaalne lahendus, OK, siis seda saab teha redigeerides malli nii algtekst oleks nähtav ilma klõpsates.

Ma ei usu, globaalne lahendus oleks OK.

Kuid kasutaja peab olema võimalik kontrollida, kas ta tahab näha automaatne tõlked või mitte.

Ma arvan, et sisse ja välja on hea, mitte iga Lang. (Mis tundub keeruline minu jaoks)

Aga saadaval seadmine Kasutaja kontrollpaneel oma profiilis.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations