PDA

View Full Version: vBET 3.2.0 välja



vBET
21-11-09, 18:55
See versioon lisab uusi funktsioone, mis on taotlenud kasutajad ja parandab mõned vead (enamasti vähe pädevusvõrgustikud ja üks suurem lingid tõlgitud RSS). Palun vaadake allpool.

Mida uut:

Tuvastab automaatselt mis keeles sõnum on valmis kirjutatud (seadistatav 4 erinevat strateegiat)
Ajal login kontrolli ei kasutaja on vaikimisi keele seada ja suunab muuta detailide lehel (seadistatav)
Võimaldab seada kasutatakse vaikimisi keel Admin CP
Näitab kasutaja default keele liige infolehelt
In registreerimise leht vaikimisi keele valdkonnas saab näidata nimekirja või seada raadionuppude lippudega (seadistatav)
Lisatud tugi kohandatud koht rippmenüüst

Parandatud vead:

Parandatud küsimus linke language = stiili # sisaldub link
Parandatud küsimus lingid tõlkimine 2 baiti märke ei ole utf-8 foorumid
Parandatud küsimus saada tagasi foorumi vaikimisi keel (cookies kliiring)
Lingid tõlgitud RSS kanaleid vBSEO töötavad trahvi nüüd


Muutunud malle:

vbenterprisetranslator_flags_begin
vbenterprisetranslator_flags_end

Muu:

Lihtsamad integratsiooni vBSEO (uute vBET 3.x käitised)

atakansonmez
21-11-09, 19:02
Täname uus versioon asutasime it.I loodan, et see toimib ilma probleem:)
Meie saidil on *** site.If see süsteem töötab see väga hea viide you.I ll jagada oma analytcs siin.:)

vBET
21-11-09, 19:05
Ja see on ka suur foorumid, mis võimaldab külastajatel kirjutada sõnumeid:)

Have fun! ja meil on hea meel, et sulle meeldib:)

Cybershaolin
28-11-09, 09:45
Mida uut:

Näitab kasutaja default keele liige infolehelt



Kus on see seade? Kas on olemas võimalus admincp et meil on vaja reguleerida? Kas see näitab default? Sest kui juhtub liige info leht, ma ei näe kasutatava keele kasutaja.

Cybershaolin
28-11-09, 20:19
Unusta ära, ma leidsin ta. Ma ei näinud ta lisaks online-staatust. Ma otsisin ühele klapid, eriti "Minu teave".

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1