PDA

View Full Version: Lahendatud Geting ERROR on pärit minu süsteemi



dacho
23-11-10, 12:58
Alates eile õhtul, ma saan palju veateateid, mis on seotud e-posti tõlge on palju sõnumeid, näiteks:

Database viga vBulletin 4.0.8:

Vigane SQL:
INSERT JÄTKE INTO vbenterprisetranslator_cache_short_ca (Originaltext, tõlkida, serie) VALUES ('ישנם 70 תגיות נפוצות לנושא "," Hi ha 70 temes etiquetes comuns ", 12905101640061), (" חיפוש לפי תגית' "Leia per etiquetes", 12905101640061), ( "חיפוש תגיות'," Les etiquetes de Leia ", 12905101640061);

MySQL Error: Vale võtmefail tabelile '. / Forums_rstr / vbenterprisetranslator_cache_short_ca.MYI "proovida seda parandada
Error Number: 126
Taotlus Date: teisipäev 23 november, 2010 @ 1:02:43
Error Date: teisipäev 23 november, 2010 @ 1:02:44
Stsenarist: Etiquetes - vBulletin Foorumid (http://www.dacho.co.il/ca/tags.php)

Või

Database viga vBulletin 4.0.8:

Vigane SQL:
INSERT JÄTKE INTO vbenterprisetranslator_cache_short_ca (Originaltext, tõlkida, serie) VALUES (84., 213 ", 84. 213", 12905094268966);

MySQL Error: Vale võtmefail tabelile '. / Forums_rstr / vbenterprisetranslator_cache_short_ca.MYI "proovida seda parandada
Error Number: 126
Taotlus Date: teisipäev 23 november, 2010 @ 12:50:26
Error Date: teisipäev 23 november, 2010 @ 12:50:27
Stsenarist: Sims | The Sims | Foorum Desenvolupat kohta vBulletin (http://www.dacho.co.il/ca/forumdisplay.php/450-Sims-The-Sims)


Thread kolis Tõrkeotsingust

mateuszr
23-11-10, 14:16
Proovige määrata tabelite AdminCP:

Admin CP -> Maintenance -> Repair / optimeerimine Tabelid
Vali lauad, kus Vigade esinemisel, siis minge allservas loetelu, võimaldab "Repair Tabelid ja jäta" optimeerimine tabelid "märkimata, siis" Jätka "ja oodata.
Ma soovitaksin teil teha varukoopia oma andmebaasi enne seda operatsiooni, kui võimalik .. igaks juhuks;)

dacho
23-11-10, 16:58
Hi mateuszr
Ma seda enne ma saadan siin probleem

mateuszr
24-11-10, 11:57
Sama küsimus teatati kohta vBulletin foorum, ja siin on nõu:

Teil võib tekkida vajadus kasutada seda rohkem kui üks kord fikseerida kõik vead:

Admin CP -> Maintenance -> Repair / optimeerimine Tables -> Check All -> Jätka

Kui te ei pääse Admin CP võid kasutada ka phpMyAdmin remont tabelid.

Kui remont funktsiooni Admin CP ei aita, siis võid proovida ka remondiga see kest. Kui teil on shell juurdepääs serverile, siis proovige sisse logida mysql kiire selle käsuga:


mysql -uusername -ppassword databasename

Siis see käsk mysql kiire:


REPAIR TABLE vbenterprisetranslator_cache_short_ca;

Kui taastamine ebaõnnestub, siis sageli mysql kiire annab täiendava veateateid / tõrkekoodidest, mis võivad näidata, mis on valesti. Näiteks võib-olla oma mysql partition on täis või on probleem faili õigusi. Tõrkekoodidest tavaliselt näitavad midagi sellist.

Kui kõik need meetodid eespool ebaõnnestuvad, näha neid juhiseid olemaolevaid remondi andmebaas: MySQL:::: (http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/repair.html)

mateuszr
29-11-10, 16:25
Kas see probleem ikka tekkida?

kamilkurczak
07-12-10, 10:36
ei vastus - lahendatud. kui mitte siis palun kirjutage siia ja ma avada see teema uuesti.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1